Organizacja ślubu

Organizujesz ślub i nie wiesz, od czego zacząć? Tutaj znajdziesz wiele pomysłów, które pomogą Ci rozpocząć planowanie ślubu.

Przyjęcie weselne - jak zorganizować kameralne wesele?

14 sty 2023
W polskiej tradycji tłoczne i huczne wesela są uznawane za normę. Ślubna etykieta nie przewiduje wręcz jakichkolwiek ograniczeń związanych z liczbą gości weselnych i kieruje się zasadą - im więcej tym lepiej! Jednak w obecnych czasach, możemy zauważyć, że coraz więcej Młodych Par znajduje w sobie odwagę, aby wyjść poza granicę weselnych konwenansów i spędzić ten dzień w inny sposób. W końcu nie każdy z nas marzy o wielkiej biesiadzie w otoczeniu rodziny o której dawno zapomnieliśmy czy znajomych, których po prostu wypadało zaprosić. Jeśli Twój weselny scenariusz nie przewiduje pokaźnej obsady - prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie oryginalne kameralne weselne!

Jak się zrelaksować przed ślubem?

2 sty 2023
Ponieważ stres związany z organizacją ślubu nie jest dla nad niczym obcym, przygotowaliśmy poradnik, jak zrelaksować się przed ślubem w 5 krokach.

Jak usadzić gości na weselu - ogólne zasady

23 kwi 2022
Fakt, iż w dniu ślubu zarówno Panna Młoda jak i Pan Młody chcą otaczać się bliskimi ich sercu osobami jest kwestią bezdyskusyjną. W końcu, to obecność krewnych i przyjaciół, którzy wraz z nimi przeżywają te niesamowite chwile pełne różnej maści emocji stanowi dla nich bezcenną wartość. Oczywiście, przyszli Nowożeńcy nie wyobrażają sobie sytuacji, aby goście, którzy zostali zaproszeni na ich ślubną uroczystość, nie towarzyszyli im także podczas wesela. I tutaj pojawia się ten element organizacyjnej układanki, który spędza sen z powiek niejednej Młodej Parze - to kwestia związana z usadzeniem gości na weselu.

Jak stworzyć listę gości weselnych?

20 kwi 2022
Stworzenie listy gości, którzy pojawią się na naszym weselu, jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów organizacyjnej układanki. Dlaczego powinna być ona tak istotna w procesie przedślubnych przygotowań? Z pewnością lista gości weselnych pomoże nam zgromadzić wokół siebie te najbliższe nam osoby, bez obecności których, nie wyobrażamy sobie tego jednego z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu.
Publikacja

Formalności ślubne

Planowanie ślubu

Jak się zrelaksować przed ślubem?

2 sty 2023
Ponieważ stres związany z organizacją ślubu nie jest dla nad niczym obcym, przygotowaliśmy poradnik, jak zrelaksować się przed ślubem w 5 krokach.

Lista prezentów ślubnych: kilka praktycznych rad, które pomogą ułożyć ją z głową

29 sty 2022
Stworzenie listy prezentów ślubnych to doskonały pomysł, aby ułatwić Waszej rodzinie i przyjaciołom zorientowanie się, czego naprawdę potrzebujecie na nową drogę życia. Problem wcale nie jest tak banalny jakby się mogło wydawać, zwłaszcza, gdy już od jakiegoś czasu mieszkacie razem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Wam ułożyć praktyczną listę prezentów ślubnych.

Zaręczyny

Wiosenne oświadczyny: tylko dla mężczyzn!

13 maj 2021
Wiosna to jedna z piękniejszych pór roku. Przyroda budzi się do życia, drzewa puszczają pierwsze, zielone listki, a kwiaty nie tylko pięknie kwitną, ale i cudownie pachną. Nie ulega chyba najmniejszej wątpliwości, że tak wspaniale otoczenie sprawia, że miłość sama unosi się w powietrzu. Mężczyźni, którzy znaleźli swoją drugą połówkę, nie powinni już dłużej zwlekać. Wiosna to wręcz wymarzona pora roku na oświadczyny!

Filmy

...