I wszystko SPINA się w całość

Jeśli coś się nie spina, warto się zgłosić do Agencji SPINKI. Proponowane przez nich szkolenia z pewnością usystematyzują informacje i wskażą kierunek na dobrą drogę w odnoszeniu sukcesu. Ok. Szkoleń dla potencjalnych wedding plannerów jest wiele. Długie i krótkie, proste i skomplikowane, stacjonarne i online.

  • Organizacja
  • Polecane
  • Sponsored
  • Polska

Trochę wiedzy, więcej pomysłów i wszechpanujący rozgardiasz. Właściwie tak wygląda wstęp do zawodu wedding plannera. Jeśli coś się nie spina, warto się zgłosić do Agencji SPINKI. Proponowane przez nich szkolenia z pewnością usystematyzują informacje i wskażą kierunek na dobrą drogę w odnoszeniu sukcesu. Ok. Szkoleń dla potencjalnych wedding plannerów jest wiele. Długie i krótkie, proste i skomplikowane, stacjonarne i online.

zapiszSPINKI
SPINKI

Każdy dla siebie może dopasować odpowiednie szkolenie i być…. No właśnie! Warto wybrać takie szkolenie, które do branży ślubnej realnie wprowadza kolejnych konsultantów, którzy prowadzą swoje usługi z sukcesem dla swoich agencji i przede wszystkim z wdzięcznością Młodej Pary.

zapiszSPINKI
SPINKI

Takie właśnie są SPINKI. – Po naszych szkoleniach powstało wiele świetnie prosperujących agencji ślubnych takich jak m.in.: Czyni Cuda, Onekropka, Gustowne Wesele, Your Perfect Wedding, Architekci Wesel i wiele wiele innych – informuje Kamila Ciosk, wedding plannerka i właścicielka Agencji SPINKI.

zapiszSPINKI
SPINKI

SPINKI, a wcześniej Perfect Moment na rynku są od wielu lat i od nie mniej wielu prowadzą szkolenia dla wedding plannerów. Z sukcesem? Jak widać po zapełniającym się rynku – jak najbardziej. Znaczną część kursantów SPINKI znajdziecie również w naszym katalogu firm. Przypadek? Nie sądzę.

zapiszSPINKI
SPINKI

Wraz z rozwojem branży, wzrastającą świadomością Par Młodych, a jednocześnie dynamicznie poszerzającym się rynkiem usług ślubnych, eksperci SPINEK zmieniają nie tylko samych siebie, ale również dostosowują do panujących warunków swoje szkolenia. Właśnie przyszedł czas na zmiany, mówi Karina Ciosk. – Więcej czasu poświęcimy na ćwiczenia niż dotychczas, bo tego, jak się okazuje, oczekują uczestniczki szkoleń. A teoria rozłożona jest na3 dni po 8 godzin zamiast 2 dni po 10 godzin.

zapiszSPINKI
SPINKI

Szkolenia mają być swoistym wejściem w dzień pracy wedding plannera. Już na starcie kursanci wejdą w progi agencji SPINKI. – Szkolenia są tylko w Kielcach w naszym pięknym biurze i sali szkoleniowej. Tutaj mamy możliwość pokazać, jak wygląda nasz dzień pracy, jak wygląda właśnie biuro agencji, tutaj mamy mnóstwo fajnych książek, gazet, gadżetów, tutaj mamy możliwości, których nie mieliśmy w hotelach. W Kielcach jest wiele firm, które w branży ślubnej oceniane są jako najlepsze w kraju. Te firmy pojawią się na szkoleniach – informuje ekspertka.

zapiszSPINKI
SPINKI

Ciekawe jest to, że zdobywanie umiejętności praktycznych nie ogranicza się do wejścia do biura, ale realnej pracy wedding plannera, co nie tylko wzmaga pewność kursantów po zakończeniu szkolenia, ale przede wszystkim pozwala zweryfikować, czy zawód konsultanta w praktyce jest równy oczekiwaniom amatorów. – To jedyne szkolenie, na którym panie mogą skorzystać z koordynacji Dnia Ślubu w asyście profesjonalistów – dodaje Ciosk. W końcu SPINKI spinają wszystko w całość. Nie ma tu miejsca na niedopracowanie elementów szkolenia.

zapiszSPINKI
SPINKI

Dopięty program jest efektem ogromnego doświadczenia agencji. Od 12 lat wedding plannerki z agencji SPINKI zajmują się organizacją ślubów, od 10 lat dzielą się swoją wiedzą w ramach szkoleń. – Organizujemy wesela w różnych częściach Polski, a co za tym idzie nasze doświadczenie, wiedza i spojrzenie są szersze niż agencji działających tylko w jednym  regionie – mówi ekspertka.

zapiszSPINKI
SPINKI

I jeszcze jedno – opinia kursantek. Ta również przykuwa uwagę. – Mamy najwięcej referencji od uczestników szkoleń oraz do naszych Par Młodych, czyli macie możliwość uczyć się od najlepszych – dodaje Karina Ciosk, właścicielka i trenerka Agencji SPINKI.

zapiszSPINKI
SPINKI

Jeśli jednak dalej nie jesteście przekonane, czy wybór szkoleń agencji SPINKI jest słuszny, możecie do nich napisać. Koszt przeliczą Wam na ilość szminek. Kontakt wypełniony uśmiechem i sympatią do kursantów z pewnością jest ogromną wartością dodaną w gratisie.

 

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Karol Kubara Fotograf ślubny
Agencja Spinki Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!