Pomysł na oświadczyny wszech czasów?

Jak wyglądają oświadczyny idealne? Znalazłam 2 nagrania z wyjątkowych oświadczyn, które zostały okrzyknięte "oświadczynami wszech czasów". Jako, że zwycięzca może być tylko jeden, chciałabym Was poprosić o pomoc w wyborze oświadczyn wszech czasów! Zobaczcie sami!

Pomysł na oświadczyny wszech czasów?
Źródło: savicki.pl
  • Zaręczyny

Oświadczyny to temat rzeka. Zazwyczaj związane są z pierścionkiem i klęknięciem mężczyzny przed wybranką serca, ale pomysłów i sposobów wykonania jest mnóstwo! Niezależnie od tego, oświadczyny powinny zawierać w sobie 3 elementy: zaskoczenia, romantyzmu i napięcia.

Publikacja

Jak wyglądają oświadczyny idealne? Znalazłam 2 nagrania z wyjątkowych oświadczyn, które zostały okrzyknięte “oświadczynami wszech czasów”. Jako, że zwycięzca może być tylko jeden, chciałabym Was poprosić o pomoc w wyborze oświadczyn wszech czasów!

Poniżej możecie zobaczyć, jak do tej zasady zastosował się Matt, który postanowił poprosić o rękę ukochaną Gimmy.

 

Niki została poproszona o rękę w jeszcze bardziej widowiskowy sposób, który nie zakończył się jedynie na włożeniu pierścionka na palec przyszłej żony. Sprawy potoczyły się bardzo szybko…

 

Muszę się przyznać, że łza popłynęła mi po policzku jak oglądam oba filmy. A jak Wam się to podoba? Wolicie pomysłowe, znacznie bardziej kameralne oświadczyny w kinie, czy niezwykle widowiskowy flash mob, zakończony ceremonią zaślubin, na oczach wszystkich tancerzy?

I co ciekawsze- czy zdecydowałybyście się na ślub kilka sekund po zaręczynach? Czy potrafiłybyście zrezygnować z wyboru sukni ślubnej, dekoracji, zaproszeń ślubnych i weselnego menu…?

 Które oświadczyny są oświadczynami wszech czasów? Na Wasze głosy czekam w komentarzach!

Wybierz także najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!