Wybierz pierścionek zaręczynowy w stylu vintage. Przepiękna stylowa biżuteria!

    • Pink moon, Small Affaire.
    • Small Affaire.
    • Tu y yo, Small Affaire.
    • Tamaya Ring, Bhldn.
  • [ALT] 20+

Dla każdej szanującej się Panny Młodej bardzo ważny jest pierścionek zaręczynowy. To w końcu biżuteria, która jest wyrazem miłości i oddania, symbolem relacji, która łączy Parę Młodą. Dlatego ważne jest to, żeby ten jeden wyjątkowy pierścionek był naprawdę niezwykły. W tej galerii mamy dla Was przykłady pierścionków zaręczynowych w stylu vintage! Na pewno się nimi zachwycisz!

Wszyscy wiemy, że moment zaręczyn jest wyjątkową chwilą- taką, którą zapamiętuje się na całe życie. Dlatego jest tysiące pomysłów jak ich dokonać, żeby rzeczywiście miały taki charakter. Na jakąkolwiek opcję się nie zdecydujecie, to pierścionek zaręczynowy jest niezbędnym elementem tego wydarzenia. Jedną z opcji jeżeli chodzi o wybór pierścionka zaręczynowego jest sięgnięcie do tradycji rodzinnych- w końcu klejnoty się nie starzeją.

Odkryj w tej galerii najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe. Na pewno Cię zachwycą. Nuta vintage jest czymś, co sprawia, że ten Wielki Dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Przekonaj się sama!

Jeżeli jesteś miłośnikiem biżuterii w starym stylu, to w tej galerii znajdziesz pierścionki, które na pewno Cię zachwycą i sprawią, że oniemiejesz. Wszystkie te modele są unikatowe. Na pewno Cię zainspirują.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji