Welon, czyli symbol Panny Młodej. Wybierz ten wyjątkowy!

Tradycja i wyjątkowość uroczystości. Przepiąkne welony na Twój ślub! Zobacz jak je wybrać i jakie rodzaje królują w nowym sezonie.

  • Dodatki
  • Welon

Jeśli mówimy o stylizacji życia, to zdecydowanie jest to suknia ślubna. Chcąc wybrać coś specjalnego, warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby krój, na który się zdecydujesz, był idealny i dopasowany do Twojej sylwetki. Idealne, czyli wyjątkowe na tę okazję welony. W tej galerii wybraliśmy kilkanaście niesamowitych welonów ślubnych, które uczynią Twoją stylizację wyjątkową. Tę wyjątkowość możemy zobaczyć u Artura Fajera Photoshot.

Publikacja

Zdaniem specjalistów z Arianne Moda Ślubna“Welon – atrybut Panny Młodej. Ten moment w Salonie Ślubnym, kiedy przy wyborze sukni dopinamy Pannie Młodej welon: właśnie wtedy najczęściej pojawia się łezka wzruszenia w oku Mamy czy Świadkowej i często słyszymy zdanie „a przecież wcale nie chciałam welonu!”. Co ten drobny dodatek stylizacji ślubnej ma w sobie, że mimo zmieniającej się mody większość Pań Młodych chce iść w nim do ołtarza? Welon to po pierwsze tradycja – atrybut, który nie pozostawia wątpliwości, na kim wszyscy skupiają uwagę. To dodatek uzupełniający stylizację – powinien być odpowiednio dopasowany do sukni (wybór jest ogromny, warto poświęcić chwilę i zdecydować się na właściwą długość, rodzaj koronki czy zdobienia). Obecnie śmiało łączymy welon z kwiatami we włosach czy wiankiem. Zamiast przedłużonego trenu sukni, który w wielu przypadkach jest niewygodny już w trakcie części tanecznej wesela, rekomendujemy naszym Pannom Młodym długi welon na ceremonię w kościele –– efekt zapierający dech będzie gwarantowany.”

Jak długi powinien być welon?

Chcemy wam polecić kilka modeli oraz doradzić Wam jak wybrać odpowiedni wzór. Przede wszystkim welon może był krótki lub długi z ciągnącym się za nami trenem. Długość krótszego welonu to 50-60 cm. Jest to optymalna długość dla Panien Młodych, które chcą, aby ich welon ślubny długi był widoczny, ale nie zbyt długi i dominujący. Dłuższe welony mierzą ponad 75 cm i można ją nosić do krótkiej sukni ślubnej, a to będzie wyglądało wyjątkowo także podczas ślubu cywilnego.

Opinią LA.LILA“Welon już dawno przestał być obowiązkowym atrybutem Panny Młodej, a w tym sezonie zdecydowanie powraca w innej formie. Większość Panien Młodych uwagę wszystkich chce skupić na sukni, dlatego welony w sezonie 2019 to piękne tło dla ślubnych stylizacji. To, co zwraca jednak uwagę w welonach w nadchodzącym sezonie, to delikatność i zdecydowanie to, że zyskują na długości. Królują tiulowe, zwiewne mgiełki, które towarzyszą nowoczesnym sukniom, a czasem są wykończone koronkowymi aplikacjami lub kwiatami 3D. Takie welony wyglądają szalenie romantycznie i to właśnie w najmodniejszej długiej wersji. Fanki klasyki mogą być jednak spokojne, welony katedralne to utrzymujący się od kilku sezonów silny trend, dodający stylizacji majestatycznego twista.”

Zastanawiacie się jaki welon będzie pasował do Waszej kreacji ślubnej? Zobaczcie galerię zdjęć, w której zebraliśmy najlepsze propozycje. Różnorodność pozwoli każdej Pannie Młodej znaleźć coś dla siebie. Prezentujemy welony długie, welony krótkie, w romantycznym stylu, w stylu boho… Koniecznie zobaczcie najlepsze projekty!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

White Jasmine Akcesoria Panny Młodej
Salon White Salony sukien ślubnych
Madonna Suknie Ślubne Salony sukien ślubnych
Pronovias Warszawa Salony sukien ślubnych
Artur Fajer Photoshots Fotograf ślubny
Arianne Moda Ślubna Salony sukien ślubnych
La.lila Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Welon, czyli symbol Panny Młodej. Wybierz ten wyjątkowy!