Welon, czyli symbol Panny Młodej. Wybierz ten wyjątkowy!

  • Reem Acra, Bridal Spring 2018, New York, April 2017
  • more 23+

Jeśli mówimy o stylizacji życia, to zdecydowanie jest to suknia ślubna. Chcąc wybrać coś specjalnego, warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby krój, na który się zdecydujesz, był idealny i dopasowany do Twojej sylwetki. Idealnye, czyli wyjątkowe na tę okazję welony. W tej galerii wybraliśmy kilkanaście niesamowitych welonów ślubnych, które uczynią Twoją stylizację wyjątkową. Tę wyjatkowość możemy zobaczyć u Artura Fajera Photoshot.

Zdaniem specjalistów z Arianne Moda Ślubna“Welon – atrybut Panny Młodej. Ten moment w Salonie Ślubnym, kiedy przy wyborze sukni dopinamy Pannie Młodej welon: właśnie wtedy najczęściej pojawia się łezka wzruszenia w oku Mamy czy Świadkowej i często słyszymy zdanie „a przecież wcale nie chciałam welonu!”. Co ten drobny dodatek stylizacji ślubnej ma w sobie, że mimo zmieniającej się mody większość Pań Młodych chce iść w nim do ołtarza? Welon to po pierwsze tradycja – atrybut, który nie pozostawia wątpliwości, na kim wszyscy skupiają uwagę. To dodatek uzupełniający stylizację – powinien być odpowiednio dopasowany do sukni (wybór jest ogromny, warto poświęcić chwilę i zdecydować się na właściwą długość, rodzaj koronki czy zdobienia). Obecnie śmiało łączymy welon z kwiatami we włosach czy wiankiem. Zamiast przedłużonego trenu sukni, który w wielu przypadkach jest niewygodny już w trakcie części tanecznej wesela, rekomendujemy naszym Pannom Młodym długi welon na ceremonię w kościele –– efekt zapierający dech będzie gwarantowany.”

Jak długi powienien być welon?

Od Zankyou chcemy wam polecić kilka modeli o doradzić Wam jak wybrać odpowiedni wzór. Przede wszystkim welon może był krótki lub długi z ciągnącym się za nami trenem. Długość krótszego welonu to 50-60 cm. Jest to optymalna długość dla Panien Młodych, które chcą, aby ich welon ślubny długi był widoczny, ale nie zbyt długi i dominujący. Dłuższe welony mierzą ponad 75 cm i można ją nosić do krótkiej sukni ślubnej, a to będzie wyglądało wyjątkowo także podczas ślubu cywilnego.

Opinią LA.LILA“Welon już dawno przestał być obowiązkowym atrybutem Panny Młodej, a w tym sezonie zdecydowanie powraca w innej formie. Większość Panien Młodych uwagę wszystkich chce skupić na sukni, dlatego welony w sezonie 2018 to piękne tło dla ślubnych stylizacji. To, co zwraca jednak uwagę w welonach w nadchodzącym sezonie, to delikatność i zdecydowanie to, że zyskują na długości. Królują tiulowe, zwiewne mgiełki, które towarzyszą nowoczesnym sukniom, a czasem są wykończone koronkowymi aplikacjami lub kwiatami 3D. Takie welony wyglądają szalenie romantycznie i to właśnie w najmodniejszej długiej wersji. Fanki klasyki mogą być jednak spokojne, welony katedralne to utrzymujący się od kilku sezonów silny trend, dodający stylizacji majestatycznego twista.”

Zastanawiacie się jaki welon będzie pasował do Waszej kreacji ślubnej? Zobaczcie galerię zdjęć, w której zebraliśmy najlepsze propozycje. Różnorodność pozwoli każdej Pannie Młodej znaleźć coś dla siebie. Prezentujemy welony długie, welony krótkie, w romantycznym stylu, w stylu boho… Koniecznie zobaczcie najlepsze projekty!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

43 40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!
15 Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Na pewno nie będziesz mogła się im oprzeć! Wybierz buty Pura Lopez, ponieważ są synonimem kunsztu i wyrafinowania.
56 Wianki ślubne dla Panny Młodej, olśnij stylem swoich gości!
Wianki ślubne dla Panny Młodej, olśnij stylem swoich gości!
Wianki ślubne z kwiatów na ślub to świetny pomysł! Jeżeli planujesz romantyczny ślub, zobacz galerię wianków ślubnych na Zankyou, a zapewne znajdziesz między nimi coś dla siebie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji