Wianki ślubne dla Panny Młodej, olśnij stylem swoich gości!

  • [ALT] 41+

Wiadomo nie od dziś , że suknia ślubna jest najważniejszym elementem garderoby ślubnej , ale akcesoria nie są mniej ważne. Buty są ważnym elementem stroju. Wiadomo muszą być przede wszystkim wygodne, ale również trendy. Firmy idą naprzeciw trendom i przygotowują buty w najróżniejszych kolorach.

Eksperci z działu dekoracji Decoki piszą:  “Od dłuższego czasu dużą popularnością wśród panien młodych cieszą się kwiatowe wianki. Wianek z żywych kwiatów to piękna ozdoba dla każdej dziewczyny. Przy doborze wianka powinnyście wziąć pod uwagę na styl sukni ślubnej, kształt twarzy oraz wybraną fryzurę ślubną. Naturalne wianki, o nieregularnym kształcie doskonale sprawdzą się na weselach w klimacie rustykalnym, boho czy eco. Kwiaty w tego typu wiankach zachowują swój naturalny charakter. Do tego typu wianków zazwyczaj używamy kwiatów sezonowych, ziół, dużej ilości zieleni. Zdobne dekory i pół wianki , zgrabnie wplecione w koki, idealnie wkomponują się w klasyczną stylistykę. W tej stylistyce stawiamy na eleganckie i ponadczasowe odmiany kwiatów. Do plecenia wianków wykorzystuje się kwiaty, które są odporne na brak wody, takie które wytrzymają całonocne tańce podczas weselnej zabawy. Odpowiednio przechowywane wianki, mogą otrzymać swoją świeżość przez kilka dni.”

Obrączki czy bukiety są różnorodne podobnie jak nakrycia głowy. W tej galerii pokazujemy różne style wianków dla panny młodej na 2018.

Zdaniem eksperta z Flower Power:  “Odkąd moda na hippie i boho zagościła na ślubnym kobiercu, także kwiatowe wianki coraz częściej zastępują popularne welony.  Obowiązkowo z żywych kwiatów, z dodatkiem eukaliptusa, nęcące kolorami i zapachami, są jedną z najlepszych ozdób Panny Młodej. My także w naszej pracowni kochamy „wiankować”- na wiosnę pastelowe sploty z jaskrów i bzu, w lecie wijemy zboża, ostróżkę, nawłoć z łąk, a na jesień i w ziemie czerwone jarzębiny, szyszki i owoce.  Jeśli i Wy wybierzecie wianek, przy całej tej różnorodności pamiętajcie jednak, by ozdoby  głowy pasowały do Waszych bukietów i stylizacji ślubnych. Tutaj przychodzą nam z pomocą różne formy wianków, od dużych i rozmaicie ukwieconych, przez delikatne wianki z jednego gatunku kwiatów, aż po cienkie opaski wyklejane drobnymi kwiatami niczym korony.  Jeśli wciąż jeszcze wahacie się nad wyborem, florysta z pewnością doradzi Wam najlepszy sposób na to, by tego dnia poczuć się w swoim wianku naprawdę wyjątkowo. “

Zaś ekspertki z A DREAM TWIG – Wedding Accessories tak piszą o wiankach: “Dobrą alternatywą dla wianków ze świeżych, czy sztucznych kwiatów są wianki biżuteryjne. Do ich tworzenia wykorzystuje się różnego rodzaju kryształki, koraliki w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Można również wplatać inne ozdobne elementy, takie jak perełki, listki lub kwiatki, niezależnie od panującej pory roku. W naszej pracowni dla potrzeb Panny Młodej możliwe są wszelakie modyfikacje wzorów. W zależności od przewodniego motywu ślubu można wykonać ozdobę zarówno w stylu rustykalnym, eleganckim, jak i romantycznym. Ich plastyczna forma pozwala na dopasowanie do różnych fryzur – od klasycznych koków, przez luźno upięte loki, po wymyślne warkocze. Zaletą takich ozdób jest też fakt, że można skompletować do nich całą biżuterię tj. kolczyki, bransoletkę przy użyciu tych samych materiałów, żeby wszystko tworzyło spójną całość. W nadchodzącym sezonie 2018r. tego typu ozdoby będą zasługiwać na uwagę ze względu na swą oryginalność oraz unikatowość.” Poczuj się modnie Suszone kwiaty, świeże wybór jest duży. Są to wzory pełne życia i koloru.

Opinią specjalistów z Dekoruj Kwiatem“Człowiek jako próżna istota ma w swoją naturę wpisaną potrzebę zdobienia ciała. Każda ceremonia to pretekst do szukania stosownych rekwizytów podnoszących rangę uroczystości i podkreślających podniosły charakter chwili. Tak jak korona dla króla, diadem dla księżniczki, tak i dla Panny na wydaniu znaleźliśmy tradycyjną ozdobę głowy. Już nasze babcie, a nawet babcie naszych babć plotły wianki. Obok swojego ozdobnego charakteru miały one znaczenie symboliczne, a nawet właściwości ochronne. Początkowo plecione z ziół i kwiatów, wianki jako niezmienny atrybut Panny Młodej pozostały do dziś. Przetrwały modę na kapelusze, toczki, woalki czy fascynatory. Okazało się, że pasują z welonem i bez welonu. Do luźno rozpuszczonych włosów i fantazyjnie upiętych fryzur. Modne są zarówno z żywych jak i te ze sztucznych kwiatów. Duże, w intensywnych barwach o zdecydowanej formie i delikatne jak mgiełka z drobnych kwiatków i owoców w pastelowych odcieniach. Te najprostsze, leśne tylko z zielonych listków, asymetryczne i pełne, zakładane z przodu lub na tył głowy. Wszystkie wianki znów święcą triumfy, aby każda Panna Młoda znalazła wariant odpowiedni do swojego stroju i charakteru.”

Idealnie dopasują się do każdego rodzaju sukni. To będzie idealne dopełnienie twojej stylizacji. Będziesz się prezentować zwiewnie i romantycznie niczym Zosia z ,, Pana Tadeusza”

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

19 Uwiedź swoich gości ekskluzywną suknią ślubna od Justina Alexandera 2016!
Uwiedź swoich gości ekskluzywną suknią ślubna od Justina Alexandera 2016!
Maksymalna elegancja i bardzo luksusowe projekty od Justina Alexandra 2016!
22 Najlepsze formy podania lemoniady na Twój ślub. Zaskocz swoich gości!
Najlepsze formy podania lemoniady na Twój ślub. Zaskocz swoich gości!
Odkryj jakie propozycje są najlepsze na to, żeby zaprezentować lemoniadę na swoim przyjęciu weselnym. Pamiętaj, że to będzie też doskonała propozycja dla dzieci, które przecież kochają kolorowe napoje. Nie możesz tego stracić!
24 Niesamowite pomysły, aby udekorować swój ślub DIY. Zaskocz swoich gości!
Niesamowite pomysły, aby udekorować swój ślub DIY. Zaskocz swoich gości!
W dekoracjach DIY możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Zaoszczędzisz i sprawisz, że Twoje przyjęcie będzie niezwykłe!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji