Po ślubie

Po ślubie Wasz związek wchodzi w nowa fazę, zaczynasz życie jako małżeństwo: dajemy ci najlepsze wskazówki jak być idealną żoną i najlepszych mężem!

Co kupić na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców?

29 kwi 2023
Rodzice, w oczach swoich pociech powinni być wzorem do naśladowania. Od najmłodszych lat kształtują oni ich postrzeganie świata, uczą szacunku i miłości do innych oraz pomagają stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu. Choć nasi rodzice już dawno wypowiedzieli głośno sakramentalne “tak”, to nadal - mimo upływającego czasu - możemy dostrzec łączące ich płomienne uczucie, które z wiekiem staje się coraz silniejsze. Rocznice - szczególnie te okrągłe - są niepowtarzalnym przeżyciem, które warto celebrować w odpowiedni sposób. W tym dniu, nie możemy również zapomnieć o efektownym upominku dla naszych najbliższych. 

Cytaty o miłości - krótkie sentencje, teksty, aforyzmy

25 kwi 2023
Bez wątpienia, miłość stanowi jedno z najpiękniejszych uczuć jakim można obdarować drugiego człowieka. Każdy z nas marzy o miłości czystej i szczerej, nie tylko w jej romantycznym wydaniu. W końcu, to bezcenne uczucie scala nie tylko tylko mężczyznę i kobietę, ale również spotykamy ją w relacjach rodzicielskich czy przyjacielskich. Jak więc zawrzeć siłę tego potężnego uczucia w paru prostych słowach czy przelać je na kartkę papieru? To niezwykle trudne! Jednak dla wielu śmiałków w postaci pisarzy czy poetów stało się to wręcz głównym celem ich twórczości. Miłość jest z pewnością uczuciem o wielu wymiarach - może być tą jedyną, szczęśliwą na całe życie, a także tą niespełnioną, pełną smutku i rozpaczy. Dlatego od zawsze stanowiła ona prawdziwą inspiracją dla artystów związanych z literaturą, sztuką malarską czy filmową.

Cytaty na rocznicę ślubu - niebanalne złote myśli

23 kwi 2023
Rocznica ślubu to nie tylko nostalgiczny dzień wspomnień wypełnionych po brzegi miłosną aurą, która towarzyszyła nam w czasie wypowiadania sakramentalnego “Tak”. To również chwile, które stanowią niepowtarzalną okazję do obdarowania ukochanej osoby czułym gestem czy sentymentalnym upominkiem. Jak jednak nadać temu wydarzeniu jeszcze bardziej uroczysty charakter? Pamiętaj, że słowa mają magiczną moc! Gwarantujemy, że to w jaki sposób wyrażasz drzemiące głęboko w sercu uczucia jest o wiele cenniejsze niż jakikolwiek materialny podarunek!

Oryginalne pomysły na rocznicę ślubu - nasze inspiracje

19 kwi 2023
Zamknij oczy i spróbuj przywołać w myślach wspomnienia niezwykłych chwil Waszej ceremonii zaślubin. Z pewnością, zobaczysz dwójkę szaleńczo zakochanych w sobie osób, wpatrujących się w siebie na ślubnym kobiercu. Z ich ust wybrzmiewa głośne, sakramentalne “tak”, wypowiedziane bez chwili zawahania. Jeśli chcesz, aby te magiczne momenty znów ożyły i nie stanowiły tylko miłej pamiątki uwiecznionej na weselnych zdjęciach - zadbaj o to, aby każda rocznica była uroczystą chwilą celebracji Waszej miłości! Niezależnie od tego czy jesteście małżeństwem z rocznym stażem czy wasze płomienne uczucie przerodziło się w szacunek i przywiązanie po 50 latach wspólnego życia - w każdym wieku, Wasza miłość może narodzić się na nowo, jeśli tylko naprawdę tego pragniecie!

Zmiana nazwiska po ślubie - krok po kroku

18 kwi 2023
Wejście w związek małżeński, ceremonia zaślubin oraz huczne wesele to magiczne życiowe momenty, które ciężko opisać słowami. Te istotne wydarzenia tworzą niezapomniane wspomnienia, które zostaną z Tobą na długie lata. Jednak kiedy opadną już pierwsze emocje i powoli wracasz do rzeczywistości pełniąc rolę świeżo upieczonej Żony - musisz pamiętać o dopełnieniu niezbędnych formalności, które niesie ze sobą zmiana nazwiska po ślubie.

Piękne cytaty o małżeństwie – zbiór sentencji

10 kwi 2023
Zebrane przez nas cytaty o małżeństwie czasem mogą dodać otuchy, a czasem rozśmieszyć. Niektórzy w pięknych cytatach o małżeństwie będą szukali pocieszenia w czasie kryzysu lub tęsknoty za drugą osobą. Mogą być też jednak lirycznym dodatkiem do prezentu na rocznicę ślubu lub wstępem do pięknego wiersza o miłości.
Publikacja

Śluby gwiazd

Wydarzenia ślubne

53

Wspaniałe warsztaty dla przyszłych infuencerów! Zobacz efekty ich pracy.

2 cze 2019
„Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną”. Warsztaty, objęte patronatem portalu ZankYou.pl, poprowadziła Joanna Kłosińska, właścicielka agencji ślubnej SENSAR. To pierwsze takie warsztaty, które zorganizowałam i już wiem, że zorganizuję kolejne! – mówi Joanna.

Porady małżeńskie

Piękne cytaty o małżeństwie – zbiór sentencji

10 kwi 2023
Zebrane przez nas cytaty o małżeństwie czasem mogą dodać otuchy, a czasem rozśmieszyć. Niektórzy w pięknych cytatach o małżeństwie będą szukali pocieszenia w czasie kryzysu lub tęsknoty za drugą osobą. Mogą być też jednak lirycznym dodatkiem do prezentu na rocznicę ślubu lub wstępem do pięknego wiersza o miłości.

Gdybym ponownie wyszła za mąż...to bym zmieniła

25 sty 2019
Ma być idealnie! - taka dewiza przyświeca wszystkim Parom Młodym, które organizują swój dzień ślubu. Nikt nie zakłada, że coś może pójść nie tak. Dzień ślubu to wyjątkowa chwila, okupiona ogromem nakładu pracy, wielkimi wyrzeczeniami, ale z pewnością ogłoszona ostatecznie sukcesem. Czy na pewno?

Psychologia w związku

Sennik - co symbolizuje ślub we śnie?

8 mar 2023
W rzeczywistym życiu ślub wiąże się z pozytywnymi wrażeniami, emocjami i wspomnieniami, o tyle ślub we śnie wcale nie oznacza czegoś dobrego. Tyczy się to zarówno snu, w którym to my bierzemy ślub, ale także ceremonii ślubu kogoś innego. Często w naszych snach pojawiają się także wszelkie atrybuty ślubne. Każda z tych rzeczy ma jakieś ukryte znaczenie. Dziś wyjaśnimy Wam, co symbolizuje sen o ślubie!

Filmy

...