Czy istnieje ideał mężczyzny dla Ciebie? 6 wskazówek, jak sprawdzić, czy Twój partner nim jest!

Oświadczył się! Jak jednak sprawdzić, czy Twój facet to ten jedyny? To się czuje, jednak jeżeli macie wątpliwości podajemy Wam 10 wskazówek,  które sprawdzą jak daleko Waszemu mężczyźnie do perfekcji!

West Slavic Pictures
West Slavic Pictures

1.  Jest z Ciebie dumny?

Jest Ciebie dumny w każdej chwili: kiedy widzi Cię ze znajomymi, z rodziną czy w pracy. Po awansie w pracy wchodzi na dach i krzyczy? Tak! W ten sposób chce właśnie pwoiedzieć, jak szczęśliwy jest, że ma Cię przy swoim boku!

2. Darzycie się zaufaniem i szacunkiem?

Dobre związki charakteryzuje przede wszystkim zaufanie i szacunek do partnera. Jeżeli Twój partner nie szanuje Twojej prywatności i sprawdza Twoje wiadomości na Facebooku, po ślubie się to nie zmieni! Zastanów się czy warto.

15 señales de que estás con el hombre perfecto - Foto Alexandra Knight Photography
Foto: Alexandra Knight Photography

3. Macie takie same plany na przyszłość?

Jeżeli zgadzacie się w podstawowych kwestiach dotyczących przyszłości bez wątpienia możecie zacząć ją budować. Ważne jest abyście odpowiedziały sobie na pytanie: “Czy za 20 latt widzę siebie u boku tego samego mężczyzny?” Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, bez wątpienia jest to partner dla Ciebie!

Dominik Imielski Viliar
Dominik Imielski Viliar

4. Macie wspólne zainteresowania?

Jeżeli kochacie razem gotować albo jesteście fanami Beatles’ów to wspaniale! Twój idealny mężczyzna to ten o podobnych zainteresowaniach. Nie tylko macie mnóstwo tematów do rozmów, ale podobne odczucia!

15 señales de que estás con el hombre perfecto - Foto Melanie Gabrielle
Foto: Melanie Gabrielle

5. Jest romantykiem?

Nie mam na myśli romantycznych kolacji w każdym tygodniu czy wysyłanie wiadomości co sekundę! Jednak Twój idealny parrtner powinien od czas do czasu powiedzieć Ci miłe słowo, szczególnie kiedy tylko potrzebujesz oraz zaaranżować “coś specjalnego”, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo! Niech pokaże jak bardzo Cię kocha!

15 señales de que estás con el hombre perfecto - Foto Melanie Gabrielle
Foto: Melanie Gabrielle
15 señales de que estás con el hombre perfecto - Foto Vicky Grafton Photography
Foto: Vicky Grafton Photography

6. Posiada dobre relacje z Twoimi przyjaciółmi i rodziną?

Nie tylko rodzice, ale również przyjaciele zaakceptowali Twojego partnera? Jeżeli skradł serce Twojej mamie oraz wzbudził podziw wśród przyjaciółek, to bez wątpienia nie będziesz mieć problemów z relacją między nimi w przyszłości!

15 señales de que estás con el hombre perfecto - Foto Lindsey Pantaleo
Foto: Lindsey Pantaleo

  Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałaś “Tak”, powiedz również “Tak” przed ołtarzem. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia: Closer to Love Photography, Lindsey Pantaleo, Vicky Grafton Photography, Melanie Gabrielle, Alexandra Knight Photography

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!
Druhny na ślubie - ubiór i obowiązki
Druhny na ślubie - ubiór i obowiązki
Kogo wybrać na druhnę, jak powinny wyglądać druhny oraz co należy do ich obowiązków, dowiesz się z niniejszego artykułu na Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji