Czy istnieje ideał mężczyzny dla Ciebie?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałaś "Tak", powiedz również "Tak" przed ołtarzem. Życzymy powodzenia!

Czy istnieje ideał mężczyzny dla Ciebie?
Martyna Woźniak Fotografia
  • Psychologia
  • Rada
  • Polska

Oświadczył się! Jak jednak sprawdzić, czy Twój facet to ten jedyny? To się czuje, jednak jeżeli macie wątpliwości podajemy Wam kilka wskazówek,  które sprawdzą jak daleko Waszemu mężczyźnie do perfekcji!

 

zapisz
Gałązka Fotografia

1.  Jest z Ciebie dumny?

Publikacja

Jest z Ciebie dumny w każdej chwili: kiedy widzi Cię ze znajomymi, z rodziną czy w pracy. Po awansie w pracy wchodzi na dach i krzyczy? Tak! W ten sposób chce właśnie powiedzieć, jak szczęśliwy jest, że ma Cię przy swoim boku!

2. Darzycie się zaufaniem i szacunkiem?

Dobre związki charakteryzuje przede wszystkim zaufanie i szacunek do partnera. Jeżeli Twój partner nie szanuje Twojej prywatności i sprawdza Twoje wiadomości na Facebooku, po ślubie się to nie zmieni! Zastanów się czy warto.

3. Macie takie same plany na przyszłość?

Jeżeli zgadzacie się w podstawowych kwestiach dotyczących przyszłości bez wątpienia możecie zacząć ją budować. Ważne jest abyście odpowiedziały sobie na pytanie: “Czy za 20 lat widzę siebie u boku tego samego mężczyzny?” Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, bez wątpienia jest to partner dla Ciebie!

4. Macie wspólne zainteresowania?

Jeżeli kochacie razem gotować albo jesteście fanami Beatles’ów to wspaniale! Twój idealny mężczyzna to ten o podobnych zainteresowaniach. Nie tylko macie mnóstwo tematów do rozmów, ale podobne odczucia!

 

zapisz
Fotografia Kinga Nowakowska

5. Jest romantykiem?

Nie mam na myśli romantycznych kolacji w każdym tygodniu czy wysyłanie wiadomości co sekundę! Jednak Twój idealny partner powinien od czas do czasu powiedzieć Ci miłe słowo, szczególnie kiedy tego potrzebujesz oraz zaaranżować “coś specjalnego”, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo! Niech pokaże jak bardzo Cię kocha!

6. Posiada dobre relacje z Twoimi przyjaciółmi i rodziną?

Nie tylko rodzice, ale również przyjaciele zaakceptowali Twojego partnera? Jeżeli skradł serce Twojej mamie oraz wzbudził podziw wśród przyjaciółek, to bez wątpienia nie będziesz mieć problemów z relacją między nimi w przyszłości!

 

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałaś “Tak”, powiedz również “Tak” przed ołtarzem. Życzymy powodzenia!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!