Czy można znaleźć miłość w Internecie? Koniecznie przeczytaj!

Dzień był długi i ciężki? Ale jak dobrze się zakończy! Ile z Was biegnie w pośpiechu do domu i jeszcze przed ściągnięciem kurtki włącza komputer? Tak, on jest online! Jak sądzicie miłość przez Internet jest możliwa?

Tomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun

Każda z nas marzy o miłości – o znalezieniu swojej drugiej połówki. Ale stres codzienności nam na to nie pozwala: praca, w której wciąż pojawiają się nowe reczy do zrobienia, studia czy nawet spotkania ze znajomymi pochłaniają cały nasz czas. Świat się zmienia! Coraz więcej dziewczyn odnajduje swoją miłość nigdzie indziej jak w Internecie. Nie tylko nasz wygląd ma znaczenie, ale również wybrany nickname mówi wiele o naszej osobowości! Chcę zauważyć, że o właśnie dlatego lista stron internetowych, na których możesz poznać swojego przyszłego partnera zwiększyła się trzykrotnie. Zbieg okoliczności?

Sztuka StudioDowiedz się więcej “Sztuka Studio”
Sztuka Studio

W dalszym ciągu mamy wiele obaw i wątpliwości dotyczących poznania kogoś w Internecie. Wiele ludzi poznanych w Internecie jest zainteresowanych tylko i wyłącznie flirtem,a le przecież możesz unikać tego typu użytkowników. Pojawi się również wiele komentarzy, iż wyłącznie ludzie niepotrafiący znaleźć swojej drugiej połówki (powiedzmy) w tradycyjny sposób uciekają się do Internetu. To kompletny absurd! Znam wiele Par Młodych, które poznały się właśnie w Internecie! Internet to jedno z kolejnych narzędzi, dzięki któremu możesz wymieniać wspólne zainteresowania, myśli, a nawet uczucia!

slubnestudio.pl
slubnestudio.pl

Zacznij od stworzenia profilu na jednej ze stron internetowych. Z czasem rozwiniesz swój profil: dodasz zainteresowania, zdjęcia, znajomych. Masz obawy, że ktoś może dodać zdjęcie przystojnego mężczyzny, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Oczywiście, że tak! Ale istnieje wiele technik, by unikać takich osób. Zresztą, po co patrzeć na zdjęcia. Pozwól samej sobie poznać drugą osobę i nie proś o fotografię. Znajdziesz w ten sposób partnera, którego naprawdę podziwiasz i szanujesz i który jest Twoją drugą połówką.

Fresque fotografia Jakub ŁojewskiDowiedz się więcej “Fresque fotografia Jakub Łojewski”
Fresque fotografia Jakub Łojewski

Jak zdecydujesz się już rozpocząć chat z drugą osobą – pierwszy, a zarazem najtrudniejszy krok zostanie wykonany. Po kilku rozmowach zauważysz, czy to odpowiednia osoba. Rozpoczynając rozmowę przez Intenet, poczujesz się bardziej pewnie i komfortowo!

WhiteStory.plDowiedz się więcej “WhiteStory.pl”
WhiteStory.pl

Czy prawdziwy książę może okazac się żabą? Oczywiście! Ale takie ryzyko istnieje zawsze – nieważne, czy spotkasz kogość w barze czy w Internecie. Potrzebujesz czasu, aby odkryć, kim naprawdę jest osoba.

Tomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun

Jeżeli poznasz kogoś, kto nie spełnia Twoich oczekiwań, potraktuj to jako nowe doświadczenie! Nie żałuj niczego. Babara Fredickson, psycholog z University of North Carlina powiedziała: “Miłość to nic innego, jak połączenie dwóch ludzi”. Internet umożliwia Ci właśnie nawiązanie tego połączenia!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Świadkowie - nie wiesz, jakie zadania na nich spoczywają? Przeczytaj koniecznie!
Świadkowie - nie wiesz, jakie zadania na nich spoczywają? Przeczytaj koniecznie!
Jesteś świadkiem? Przeczytaj nasz artykuł aby dowiedzieć się jakie zadania na Ciebie czekają!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Najpiękniejsze suknie dla gości weselnych polskich projektantów! Poznaj kreacje na wiosna/lato 2015!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji