Czy można znaleźć miłość w Internecie? Koniecznie przeczytaj!

"Miłość to nic innego, jak połączenie dwóch ludzi". Internet umożliwia Ci właśnie nawiązanie tego połączenia!

Czy można znaleźć miłość w Internecie? Koniecznie przeczytaj!
  • Psychologia
  • Rada
  • Polska

Dzień był długi i ciężki? Ale jak dobrze się zakończy! Ile z Was biegnie w pośpiechu do domu i jeszcze przed ściągnięciem kurtki włącza komputer? Tak, on jest online! Jak sądzicie miłość przez Internet jest możliwa?

zapiszTomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun
Publikacja

Każda z nas marzy o miłości – o znalezieniu swojej drugiej połówki. Ale stres codzienności nam na to nie pozwala: praca, w której wciąż pojawiają się nowe rzeczy do zrobienia, studia czy nawet spotkania ze znajomymi pochłaniają cały nasz czas. Świat się zmienia! Coraz więcej dziewczyn odnajduje swoją miłość nigdzie indziej jak w Internecie. Nie tylko nasz wygląd ma znaczenie, ale również wybrany nickname mówi wiele o naszej osobowości! Chcę zauważyć, że o właśnie dlatego lista stron internetowych, na których możesz poznać swojego przyszłego partnera zwiększyła się trzykrotnie. Zbieg okoliczności?

zapiszSztuka StudioDowiedz się więcej “Sztuka Studio”
Sztuka Studio

W dalszym ciągu mamy wiele obaw i wątpliwości dotyczących poznania kogoś w Internecie. Wiele ludzi poznanych w Internecie jest zainteresowanych tylko i wyłącznie flirtem,a le przecież możesz unikać tego typu użytkowników. Pojawi się również wiele komentarzy, iż wyłącznie ludzie niepotrafiący znaleźć swojej drugiej połówki (powiedzmy) w tradycyjny sposób uciekają się do Internetu. To kompletny absurd! Znam wiele Par Młodych, które poznały się właśnie w Internecie! Internet to jedno z kolejnych narzędzi, dzięki któremu możesz wymieniać wspólne zainteresowania, myśli, a nawet uczucia!

Zacznij od stworzenia profilu na jednej ze stron internetowych. Z czasem rozwiniesz swój profil: dodasz zainteresowania, zdjęcia, znajomych. Masz obawy, że ktoś może dodać zdjęcie przystojnego mężczyzny, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Oczywiście, że tak! Ale istnieje wiele technik, by unikać takich osób. Zresztą, po co patrzeć na zdjęcia. Pozwól samej sobie poznać drugą osobę i nie proś o fotografię. Znajdziesz w ten sposób partnera, którego naprawdę podziwiasz i szanujesz i który jest Twoją drugą połówką.

Jak zdecydujesz się już rozpocząć chat z drugą osobą – pierwszy, a zarazem najtrudniejszy krok zostanie wykonany. Po kilku rozmowach zauważysz, czy to odpowiednia osoba. Rozpoczynając rozmowę przez Intenet, poczujesz się bardziej pewnie i komfortowo!

zapiszWhiteStory.plDowiedz się więcej “WhiteStory.pl”
WhiteStory.pl

Czy prawdziwy książę może okazać się żabą? Oczywiście! Ale takie ryzyko istnieje zawsze – nieważne, czy spotkasz kogoś w barze czy w Internecie. Potrzebujesz czasu, aby odkryć, kim naprawdę jest osoba.

zapiszTomasz HodunDowiedz się więcej “Tomasz Hodun”
Tomasz Hodun

Internet umożliwia Ci właśnie nawiązanie tego połączenia! A wiele z nich kończy się….ślubem. Wtedy warto wybrać firmy ślubne- tą samą drogą jaką się poznaliście, czyli…przez Internet. Rozpoczynając od fotografii ślubnej, mamy dla Was idealny wybór: Paradise Studio, czyli młody zespół, który wspaniale uwieczni wspólne chwile.

zapiszParadise Studio
Paradise Studio

Jeżeli poznasz kogoś, kto nie spełnia Twoich oczekiwań, potraktuj to jako nowe doświadczenie! Nie żałuj niczego. Babara Fredickson, psycholog z University of North Carlina powiedziała: “Miłość to nic innego, jak połączenie dwóch ludzi”.

Zobacz także: 

Szczęśliwe małżeństwo – 10 wskazówek! Koniecznie przeczytaj!

5 głównych powodów dlaczego warto stworzyć listę ślubną w Internecie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Tomasz Hodun Fotograf ślubny
Whitestory.pl Fotograf ślubny
Sztukastudio.pl Kamerzysta na wesele
Paradise Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!