ZIWA
2018
  • Odwiedź Stronę Www

White Story to zgrany zespół przyjaciół, dla których fotografia jest prawdziwą pasją. White Story to fotografowie pełni ambicji i kreatywności. Zdjęcia ich autorstwa są pełne uczuć i emocji. Charakteryzuje ich profesjonalizm. Dopasowują się do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, dlatego też gwarantujemy, że każda Para Młoda będzie w pełni usatysfakcjonowana ich pracą. Zobaczcie galerię zdjęć i sami oceńcie! Zapraszamy serdecznie

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

5.0 23 opinii
Autor: wisn.agnieszka
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jedna z najtrudniejszych decyzji podczas planowania ślubu to wybór fotografa, który uwieczni najważniejsze momenty i przygotuje pamiątkę na całe życie.
Nie mogliśmy trafić lepiej. Podczas całego dnia Maciek był z nami nie tylko jako fotograf, ale również wspierał i doradzał, a czasem dodawał odwagi. Niezmiernie się cieszymy, że zaufaliśmy Whitestory i za nic w świecie nie zmienilibyśmy te decyzji.
Pełen profesjonalizm, przyjazna miła atmosfera, a uwiecznieniem tego wszystkiego są przecudowne zdjęcia, które wzruszają do łez. Wspaniale uchwycone momenty, emocje, przeżycia i piękny reportaż z całego dnia.
Maćku jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaangażowanie, uśmiech i cudowną pamiątkę.
Z całego serca polecamy!
Agnieszka i Andrzej

Zgłoś nadużycie
Autor: daria.swietlik
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z ekipą WhiteStory była na najwyższym poziomie. Podczas ślubu i wesela chłopcy byli właściwie niezauważalni - za to oni dostrzegli każdy, najdrobniejszy szczegół:) Wszyscy nasi goście zgodnie wychwalali ich pod niebiosa. Kiedy otrzymaliśmy od nich gotowy materiał zdjęciowy i filmowy, zaniemówiliśmy z wrażenia. Po naszych policzkach poleciały łzy wzruszenia i gdzieś tam w środku pojawiły się emocje nie do opisania. To, co stworzyli, to magia w najczystszej postaci! Montaż wyjęty z naszych marzeń, choć właściwie je przerósł. Może i zabrzmi to banalnie, ale dla nas to istne arcydzieło - potwierdza to każdy, z kim oglądamy film i zdjęcia:) Zresztą, materiał dostaliśmy zaledwie tydzień temu, a sam film zdążyliśmy już obejrzeć z 50 razy - to chyba o czymś świadczy;)

Jeśli zależy Wam na magii, subtelności, wychwyceniu najważniejszych detali, a równocześnie chcecie w swoim najpiękniejszym dniu w życiu mieć przy sobie wspaniałych, ciągle uśmiechniętych i piekielnie zdolnych fotografów i filmowców, to zdecydowanie polecam WhiteStory:) Przejechali do nas niemal całą Polskę - w okolicy nikt nie mógł, nie może i pewnie nie będzie mógł się z nimi równać:)

Zgłoś nadużycie
Autor: porydzaj.karolina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy okazję współpracować z Maćkiem i musimy stwierdzić, że jest to najlepszy fotograf jakiego mieliśmy okazję poznać:) przemiły, serdeczny i empatyczny człowiek przy którym nie czuliśmy żadnego skrępowania. Odczucia mieli podobne nasi goście, którzy kierowali w kierunku Maćka same komplementy: za serdeczność, zaangażowanie, umiejętność szybkiego zareagowania (wyprowadzenie mdlejącej świadkowej na zakrystię, czy podanie płaczącej pannie młodej chusteczki:)) Ponadto Maciej był niewidoczny na weselu, potrafił tak się przemieszczać i dyskretnie robić zdjęcia, że wszyscy zastanawiali się, jak jest to możliwe?. Pełen profesjonalizm! Fotograf na ślub, czy inną ważną uroczystość - tylko Maciej:)) Pozdrawiamy i ściskamy mocno!!!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Fotografia