5 badań psychologicznych, które pozwoli Ci kochać jeszcze bardziej!

Miłość to chemia, reakcja, która pojawia się w nas, sami nie wiemy kiedy. To prawdziwa eksplozja. Szczególnie mocno ulegają jej wyjątkowo wrażliwi ludzie. W zankyou przygotowaliśmy dla Was badania psychologiczne, które pozwolą Wam kochać jeszcze bardziej! Przekonajcie się sami. Związek to nie tylko uczucie, ale też praca nad nim I wysiłek. Dodatkowa wiedza nie boli- zobacz, co ustalili naukowcy I specjaliści w związku z tym skomplikowanym pojęciem. Nie wiesz w jaki sposób się do tego ustosunkować? To mamy dla Ciebie artykuł, który wszystko Ci objaśni. Jeżeli wciąż masz masz wątpliwości w jaki sposób zorganizować swój wielki Dzień, to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję! Nie możesz tego przegapić!

Lucky in Love
Lucky in Love

Mózg I mapy

W każdym kraju, regionie, społeczności mózg ma skomplikowaną mapę skrzyżowań, rond I dwukierunkowych rond. Profesor psychologii Jim Pfaus stwierdziła, że mimo dzielących pożądanie I miłość różnic, to te dwa uczucia mają podobne struktury. W obu przypadkach dochodzi do sytuacji podobnej do uzależnienia. Podczas tych uczuć możesz doświadczyć też zestresowania czy flustracji. Jeżeli jednak zaspokoisz tę potrzebę, to nagroda będzie gwarantowana.

Miłość jest bardziej abstrakcyjnym uczuciem niż pożądanie. Miłość jest jednak takim uczuciem, które daje motywację do tworzenia wspólnych planów, kreowania wspólnej przyszłości. Spróbuj, a nie pożałujesz. Miłość jest czymś, co każdy z nas powinien doświadczyć.

Pastelove love
Pastelove love

Związek na odległość

Choć może wydawać się to surrealistyczne, to związki na odległość są możliwe. W innym badaniu stwierdzono, że odległość nie niszczy związku, tylko go w pewien sposób stabilizuje. Pary odzielone odległością geograficzną idealizują swój związek. Kontakt na Skype, telefon, list są bardziej intymne I konkretne.

Pocałunki

Pocałunek jest początkiem, tą częścią w trakcie I końcem. Najnowsze badania wykazały, że pocałunek wpływa na przyszłość Pary. Częstse pocałunki gwarantują pomyślną przyszłość. Jaki wniosek? Nie należy przestać się całować!  Zawsze bardzo ważna jest bliskość. A pocałunek zawsze jest najwyższym wyrazem bliskości. Pamietaj o tym. Jeżeli nie wiesz, czy pocałować, to pocałuj. To zawsze Ci się opłaci!

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Negatywne emocje

Co niszczy związek? Oczywiście każdy związek I każda osoba może zniszczyć związek. Ale istnieje kilka zachowań, które nie są zalecane. Badania stwierdziły, że krytykanctwo wzmaga negatywne emocje wobec związku. Tu może pojawić się nawet wrogość. Również niekorzystne jest wykorzystanie sarkazmu. Nie powinnaś za jego pomocą krytykować swojego ukochanego Franklin Protazio Zdjęcie: Franklin Protazio Cele współczesnego małżeństwa Minął czas, kiedy małżeństwa były już tylko formalnością. Dzisiaj minął już ten czas I ludzie starają się bardziej wymagający I poszukują samorealizacji.

Franklin Protazio
Foto: Franklin Protazio

Cele współczesnego małżeństwa

Minął czas, kiedy małżeństwa były już tylko formalnością. Dzisiaj minął już ten czas I ludzie starają się bardziej wymagający I poszukują samorealizacji.

The Wedding Tale
Foto: The Wedding Tale

Teraz, kiedy wiesz więcej o miłości z naukowego punktu widzenia, to mamy dla Ciebie serdeczne gratulacje. Jeżeli w Twoim związku wszystko potoczy się dobrze, to mamy pewność, że będziecie ze sobą na wieki! Gratulacje!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
Soki pełne kolorów i zdrowia? Tak! Mamy dla Was propozycją nowoczesną, kolorową i łatwą!
Soki pełne kolorów i zdrowia? Tak! Mamy dla Was propozycją nowoczesną, kolorową i łatwą!
Pomoże im dobrze rozpocząć wspólne życie. Dobrze, a przede wszystkim zdrowo. A może i Ty, jako Gość weselny zdecydujesz się właśnie na taką wyciskarkę? Zdecydowanie tak!
File photo dated 25/06/17 of Ed Sheeran, who has told fans he has had a bicycle accident and that an arm injury could affect some of his forthcoming tour dates.
Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!
Brytyjski muzyk poprosił o rękę Cherry Seaborn, jego miłość z dziecięcych lat. Poznaj więcej szczegółów!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji