5 badań psychologicznych, które pozwolą Ci kochać jeszcze bardziej!

Teraz, kiedy wiesz więcej o miłości z naukowego punktu widzenia, to mamy dla Ciebie serdeczne gratulacje. Jeżeli w Twoim związku wszystko potoczy się dobrze, to mamy pewność, że będziecie ze sobą na wieki! Gratulacje!

5 badań psychologicznych, które pozwolą Ci kochać jeszcze bardziej!
Focus on light
  • Psychologia
  • Rada
  • Polska

Miłość to chemia, reakcja, która pojawia się w nas, sami nie wiemy kiedy. To prawdziwa eksplozja. Szczególnie mocno ulegają jej wyjątkowo wrażliwi ludzie. W Zankyou przygotowaliśmy dla Was badania psychologiczne, które pozwolą Wam kochać jeszcze bardziej! Przekonajcie się sami. Związek to nie tylko uczucie, ale też praca nad nim I wysiłek. Dodatkowa wiedza nie boli- zobacz, co ustalili naukowcy I specjaliści w związku z tym skomplikowanym pojęciem. Nie wiesz w jaki sposób się do tego ustosunkować? To mamy dla Ciebie artykuł, który więcej Ci objaśni. Jeżeli wciąż masz wątpliwości w jaki sposób zorganizować swój wielki Dzień, to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję! Nie możesz tego przegapić!

zapisz
Slow Stories

Mózg i mapy

Publikacja

W każdym kraju, regionie, społeczności mózg ma skomplikowaną mapę skrzyżowań, rond i dwukierunkowych rond. Profesor psychologii Jim Pfaus stwierdziła, że mimo dzielących pożądanie i miłość różnic, to te dwa uczucia mają podobne struktury. W obu przypadkach dochodzi do sytuacji podobnej do uzależnienia. Podczas tych uczuć możesz doświadczyć też zestresowania czy frustracji. Jeżeli jednak zaspokoisz tę potrzebę, to nagroda będzie gwarantowana.

Miłość jest bardziej abstrakcyjnym uczuciem niż pożądanie. Miłość jest jednak takim uczuciem, które daje motywację do tworzenia wspólnych planów, kreowania wspólnej przyszłości. Spróbuj, a nie pożałujesz. Miłość jest czymś, co każdy z nas powinien doświadczyć.

zapisz
Dream Big Studio

Związek na odległość

Choć może wydawać się to surrealistyczne, to związki na odległość są możliwe. W innym badaniu stwierdzono, że odległość nie niszczy związku, tylko go w pewien sposób stabilizuje. Pary oddzielone odległością geograficzną idealizują swój związek. Kontakt na Skype, telefon, list są bardziej intymne I konkretne.

Pocałunki

Pocałunek jest początkiem, tą częścią w trakcie I końcem. Najnowsze badania wykazały, że pocałunek wpływa na przyszłość Pary. Częstsze pocałunki gwarantują pomyślną przyszłość. Jaki wniosek? Nie należy przestać się całować!  Zawsze bardzo ważna jest bliskość. A pocałunek zawsze jest najwyższym wyrazem bliskości. Pamiętaj o tym. Jeżeli nie wiesz, czy pocałować, to pocałuj. To zawsze Ci się opłaci!

zapisz
Sentimento Photography Studio Rafał Cichoń
zapisz
Sentimento Photography Studio Rafał Cichoń

Negatywne emocje

Co niszczy związek? Oczywiście każdy związek i każda osoba może zniszczyć związek. Ale istnieje kilka zachowań, które nie są zalecane. Badania stwierdziły, że krytykanctwo wzmaga negatywne emocje wobec związku. Tu może pojawić się nawet wrogość. Również niekorzystne jest wykorzystanie sarkazmu. Nie powinnaś za jego pomocą krytykować swojego ukochanego.

Cele współczesnego małżeństwa

Minął czas, kiedy małżeństwa były już tylko formalnością. Dzisiaj ludzie starają się być bardziej wymagający i poszukują samorealizacji.

Teraz, kiedy wiesz więcej o miłości z naukowego punktu widzenia, to mamy dla Ciebie serdeczne gratulacje. Jeżeli w Twoim związku wszystko potoczy się dobrze, to mamy pewność, że będziecie ze sobą na wieki! Gratulacje!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dream Big Studio Fotograf ślubny
Slow Stories Fotograf ślubny
Focus on light Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!