• Cena usługi Niskie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Na razie znamy się tylko z internetu, ale Ci którzy mi zaufali wiedzą, że chce być dla Was kimś więcej. Koleżanką, która uchwyci najważniejsze momenty, zapnie suknie ślubną bo świadkowa ma za długie paznokcie czy podpowie gdzie udać się na najlepszy makeup. Fotografuję od 7 lat i dalej mnie to potwornie jara. Ta cisza przed burzą, a właściwie ślubem i ten ogień na parkiecie przez całą noc. Uwielbiam tworzyć historie miłością pisane i jestem pewna, że Wasza też taka będzie !

Nie lubię dużo mówić sama o sobie więc zobaczcie co o mnie szumi las:

___________________________________________

Szukając fotografa na ślub i wesele trafiliśmy na Agę szybko i losowo (nawet nie pamiętam gdzie), ale po pierwszym kontakcie od razu kliknęło i nawet nie rozważaliśmy konkurencji. Efekt? Fenomenalne zdjęcia i niezrównana "obsługa klienta". Cudzysłów dlatego, że my w ogóle nie czuliśmy się jak klienci, tylko jak starzy znajomi Agi, których ona już dobrze zna i traktuje w sposób specjalny! Jeśli tu dotarłeś, to nie wahaj się tylko dogaduj terminy póki jeszcze są. ;)

PS. Szacun za zdjęcia plenerowe, serio! Przy takich warunkach pogodowych, które nie były łatwe, Adze się zrobić foty jak do drogiego prestiżowego magazynu piękne kolory i klimat, nikt nam jeszcze nigdy takich ładnych fot nie zrobił.

Ola i Mateusz

___________________________________________

Pierwszy raz zobaczyłyśmy się kilka godzin przed ślubem i już byłam pewna, ze efekty współpracy będą czaderskie! Pełen profesjonalizm i wsparcie w tych „ciężkich” momentach na kilka chwil przed, uśmiech, luz, zrozumienie bez słów. Po prostu wiedziała czego od fotek oczekuje! Ślub, przyjęcie i plener - to wszystko spełniło moje oczekiwania na milion procent a plener, to istna bajka! Aga wybrała wspaniała miejscówkę, a zdjęcia... Każdy będzie mega zaopiekowany przez Agę i na bank zrozumie Was bez słów!   Polecam w 10000000%!!!

Marzena i Michał

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Slow Stories i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Slow Stories

4.8 2 opinii
Autor: Wojtek
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsza fotograf pod Słońcem ! Nie wyobrażamy sobie, żeby ktokolwiek inny uwiecznił nasz ślub i wesele. Agnieszka zrobiła to dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! :)

Zgłoś nadużycie
To ja dziękuję! Cudownie było Was fotografować !
Autor: Mateusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Aga to naprawdę niezwykła osoba! Od razu 'zaklikało' jak tylko odpowiedziała na naszego maila. Nie czuliśmy ani trochę, że to obca osoba bo od razu weszła w nasze towarzystwo i potrafiła z każdym porozmawiać, a przy tym uchwycić to co najważniejsze. Dzięki niej mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Polecamy na 1000%️️

Zgłoś nadużycie
Dzięki Mateusz! Do zobaczenia już niedługo i tym razem w powiększonej ekipie:)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sama bo dzięki temu w pełni mogę wtopić się w tłum i uchwycić najlepsze ujęcia. Moje szybkie nogi spokojnie pozwalają mi być wszędzie, gdzie się coś dzieje. ;)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Gotowy reportaż otrzymacie w ciągu 2 miesięcy od daty ceremonii bądź pleneru. W chwilę po ślubie wysyłam zawsze pare ujęć, tak żeby podgrzać atmosferę.

Adres

Miasto: 10-699
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Niskie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny