Szczęśliwe małżeństwo - 10 wskazówek! Koniecznie przeczytaj!

Problemy w związkach są normalną rzeczą. Czasami potrzebna jest nawet dyskusja. Jeżeli jednak chcesz aby Twoje małżeństwo było pełne radości i miłości, koniecznie przeczytaj 10 nawyków, których powinniście się nauczyć. Pamiętaj liczba 5 jest kluczem do bezpiecznego związku!

1. Trzymajcie się za rękę 

Małe rzeczy sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Zwracaj na detale w związku. Trzymanie się za rękę jest czułym gestem, który zbliża i jednoczy. Ten miły gest sprawi, że wasze małżeństwo będzie szczęśliwe.

2. Kładźcie się spać razem

Pary, które są szczęśliwe, idą spać w tym samym czasie. Wpływa to na jakość snu, relację w małżeństwie oraz na życie seksualne.

3. Pielęgnujcie wspólne zainteresowania

Szanuj pasję swojego partnera. Spędzajcie czas razem robiąc to, co kochacie. Zbliżycie się do siebie. Wspólne zainteresowania to nie tylko masa tematów do rozmowy, ale również świetna zabawa. Pielęgnacja wspólnych interesów wzmocni Wasz związek.

4. Zaufanie i przebaczenie

To dwa filary budujące związek. Bez zaufania nie zbudujecie silnego związku. Jeżeli popełnijcie błąd, trudne rozmowy są nieuniknione. Starajcie się jednak zrozumieć partnera, wybaczyć i zapomnieć wyrządzone krzywdy.

5. Skupiajcie się na superlatywach Waszego związku

Negatywne rzeczy występujące w Waszej relacji prowadzą tylko do frustracji i niezadowolenia. Nie pozwólcie im zniszczyć tego, co macie!

6. Uściski i pocałunki na pożegnanie

Okazujcie sobie miłość. Pokazujcie partnerowi, że go kochacie i dbacie o niego. Pielęgnujcie uczucie.

7. Powiedz “Kocham Cię” i “Dzień dobry” każdego ranka

Pierwsze godziny każdego dnia są niezwykle ważne – kreują one nastrój dla pozostałych godzin i tworzą charakter osoby. Ważne jest aby rozpocząć każdy poranek w dobrym nastroju, z uśmiechem “od ucha do ucha”.

8. Powiedz “Dobranoc” każdego dnia

Zakończ dzień razem z partnerem. Nawet jeżeli jesteście w złym nastroju, razem łatwiej przetrwać. Taka postawa jest chętna również do kontynuowania i poprawy relacji.

9. Wysyłanie wiadomości w ciągu dnia

Pozostańcie w kontakcie od poranka do wieczora.

10. Bądźcie dumni z partnera

Szczęśliwe pary cieszą się swoim towarzystwem i są dumni z relacji. Każdy dostrzeże, jaka więź tak naprawdę was łączy. Nauczcie się tych 10 nawyków, a Wasz związek będzie szczęśliwszy i silniejszy. To nie takie trudne!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji