Szczęśliwe małżeństwo - 10 wskazówek! Koniecznie przeczytaj!

Problemy w związkach są normalną rzeczą. Czasami potrzebna jest nawet dyskusja. Jeżeli jednak chcesz aby Twoje małżeństwo było pełne radości i miłości, koniecznie przeczytaj 10 nawyków, których powinniście się nauczyć. Pamiętaj liczba 5 jest kluczem do bezpiecznego związku!

Anna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo

1. Trzymajcie się za rękę 

Małe rzeczy sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Zwracaj na detale w związku. Trzymanie się za rękę jest czułym gestem, który zbliża i jednoczy. Ten miły gest sprawi, że wasze małżeństwo będzie szczęśliwe.

2. Kładźcie się spać razem

Pary, które są szczęśliwe, idą spać w tym samym czasie. Wpływa to na jakość snu, relację w małżeństwie oraz na życie seksualne.

3. Pielęgnujcie wspólne zainteresowania

Szanuj pasję swojego partnera. Spędzajcie czas razem robiąc to, co kochacie. Zbliżycie się do siebie. Wspólne zainteresowania to nie tylko masa tematów do rozmowy, ale również świetna zabawa. Pielęgnacja wspólnych interesów wzmocni Wasz związek.

Elementy Bieli | Marcin BublewiczDowiedz się więcej “Elementy Bieli | Marcin Bublewicz”
Elementy Bieli | Marcin Bublewicz

4. Zaufanie i przebaczenie

To dwa filary budujące związek. Bez zaufania nie zbudujecie silnego związku. Jeżeli popełnijcie błąd, trudne rozmowy są nieuniknione. Starajcie się jednak zrozumieć partnera, wybaczyć i zapomnieć wyrządzone krzywdy.

5. Skupiajcie się na superlatywach Waszego związku

Negatywne rzeczy występujące w Waszej relacji prowadzą tylko do frustracji i niezadowolenia. Nie pozwólcie im zniszczyć tego, co macie!

Malachite MeadowDowiedz się więcej “Malachite Meadow”
Malachite Meadow

6. Uściski i pocałunki na pożegnanie

Okazujcie sobie miłość. Pokazujcie partnerowi, że go kochacie i dbacie o niego. Pielęgnujcie uczucie.

7. Powiedz “Kocham Cię” i “Dzień dobry” każdego ranka

Pierwsze godziny każdego dnia są niezwykle ważne – kreują one nastrój dla pozostałych godzin i tworzą charakter osoby. Ważne jest aby rozpocząć każdy poranek w dobrym nastroju, z uśmiechem “od ucha do ucha”.

8. Powiedz “Dobranoc” każdego dnia

Zakończ dzień razem z partnerem. Nawet jeżeli jesteście w złym nastroju, razem łatwiej przetrwać. Taka postawa jest chętna również do kontynuowania i poprawy relacji.

Łukasz Popielarz FotografiaDowiedz się więcej “Łukasz Popielarz Fotografia”
Łukasz Popielarz Fotografia

9. Wysyłanie wiadomości w ciągu dnia

Pozostańcie w kontakcie od poranka do wieczora.

10. Bądźcie dumni z partnera

Szczęśliwe pary cieszą się swoim towarzystwem i są dumni z relacji. Każdy dostrzeże, jaka więź tak naprawdę was łączy. Nauczcie się tych 10 nawyków, a Wasz związek będzie szczęśliwszy i silniejszy. To nie takie trudne!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
Wybierając zimę, jako czas kiedy będziesz świętować najważniejszy dzień w Twoim życiu podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji