Reportaże ślubne

Najlepszą inspiracją do ślubu jest oglądanie innych ślubów. Zobacz najlepsze ślubne fotoreportaże i sesje ślubne zrealizowane w różnych regionach Polski!

Filtruj według :
  • Polska
  • Lubelskie
  • Sesja

W czerni i bieli im do twarzy - Patrycja & Michał

12 kwi 2023
Najbliższe dni spędziliśmy podczas spacerów nad brzegiem oceanu i gubiąc się pośród klimatycznych uliczek miasta. Właśnie wkroczyliśmy w nowy etap życia i zamierzaliśmy po prostu cieszyć się swoją bliskością.

Do 5 razy sztuka! Historia ślubu Pauli i Piotra

12 mar 2023
Paula i Piotr datę swojego ślubu zmieniali aż 5-krotnie! 2 lipca udało im się wziąć ślub. Zachęcamy do zapoznania się z reportażem Pauli i podziwiania przepięknych zdjęć z ceremonii zaślubin!

Ślub w czasie pandemii - historia Michaliny i Szymona

11 mar 2023
Michalina i Szymon swój ślub zorganizowali w czasie największych obostrzeń. Dwa tygodnie przed ślubem zamknięte zostały salony urody i fryzjerzy. Paznokcie Michaliny robiła jej 17 letnia siostrzenica, Szczęście w nieszczęściu, że makijażystka i fryzjerka zgodziły się w dniu ślubu przyjechać do mieszkania Pary młodej: ”Całe szczęście, że się zgodziły na taki układ, bo jestem osobą, która na co dzień się w ogóle nie maluje i nie robi fryzur. Stwierdzam, że profesjonalny make-up był w moim przypadku koniecznością, bo 3/4 dnia płakałam ze wzruszenia”.
Publikacja

Filmy

...