Magdalena i Markus - ślub w Niemczech, a wesele w Polsce!

Ślub za granicą, a wesele w Polsce? Czemu nie! Zwłaszcza jeśli Państwo Młodzi są różnych narodowości. Magdalena i Markus zdecydowali się wziąć ślub w Niemczech, w uroczym mieście Goerlitz, znajdującym się kilka kilometrów od granicy Polsko – Niemieckiej.  Wybór padł na Goerlitz, ponieważ to właśnie tam Nowożeńcy się poznali, a w ich sercach zrodziło się gorące uczucie. Co ciekawe, data ich ślubu pokryła się z kostiumowym świętem Jakuby, które odbyło się w samym centrum miasta. Dlatego też, dotarcie do Urzędu Miasta, w którym odbył się ślub cywilny, nie było takie łatwe. Jednak wyjątkowy klimat jaki panował w tle i przemiłe reakcje turystów wynagrodziły wszystko. Podczas ceremonii zaślubin miało miejsce wiele wzruszających momentów, czułe gesty, delikatne spojrzenia… Pani Urzędnik, opowiedziała także historię miłości Magdy i Markusa, która wzruszyła niemalże wszystkich obecnych. Ta wyjątkowa przemowa była także miłym zaskoczeniem dla Pary Młodej.

Przyjęcie weselne dla najbliższej rodziny i przyjaciół odbyło się z kolei w Polsce, w renesansowym i jakże klimatycznym Pałacu Łagów. Ściany z cegły, w połączeniu z białymi, eleganckimi obrusami stworzyły naprawdę niesamowity klimat. Na stołach pojawiły się eleganckie, a zarazem zwiewne bukiety, za które odpowiedzialna była firma MK Dekoracje. Para Młoda zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który wspaniale wkomponowywał się w wyjątkowy charakter przyjęcia.  Większość dodatków i dekoracji Magdalena i Marcus wykonali własnoręcznie, wkładając w to całe serce.  Ogromnym zaskoczeniem dla Nowożeńcow, była atrakcja przygotowana przez najbliższa rodzinę – gazeta z ploteczkami z ich życia.

Wesele Polsko – Niemieckie zdecydowanie wpisało się w ideę slow wedding. Tańce rozpoczęły się dopiero kilka godzin po wystawnym obiedzie, a w między czasie goście znaleźli czas na odpoczynek, miłe toasty i rozmowy w ogrodzie. Jednak od chwili, w której goście dali się ponieść muzyce, zabawom nie było końca.

Para Młoda w dniu ślubu wyglądała nieziemsko pięknie, jednak najpiękniejsza była miłość, widoczna w ich oczach. Magdalena zdecydowała się na delikatną, zwiewną sukienkę, z koronkową górą i piękne szpilki w kolorze nude firmy Lasocki. Idealnym dopełnieniem całości była perfekcyjna fryzura i kobiecy makijaż.

Autorem tych wyjątkowych zdjęć, które będą najpiękniejszą pamiątką dla Magdaleny i Marcusa jest Anna Kopeć – Serdeczności. Macie ochotę przenieść się do świata magii?

Serdeczności Anna Kopeć
Serdeczności Anna Kopeć

Fotograf: Anna Kopeć – Serdeczności, Wesele: Pałac Łagów,  Kwiaty, dekoracje : MK Dekoracje, Obuwie: Lasocki

Zobacz także:

Sesja stylizowana z dodatkiem butelkowej zieleni!

Stylizowana sesja narzeczeńska w stylu lat 60!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Sesja ślubna w magicznym dolnośląskim Kasi i Bartka. Zapraszamy!
Sesja ślubna w magicznym dolnośląskim Kasi i Bartka. Zapraszamy!
irma, tworząc reportaże, stara się, jak najlepiej oddać naturalność pary, ich charakter, a przez swoje zdjęcia zagwarantować młodej parze piękne wspomnienia. Zdjęcia prezentują uczucia łączące dwoje ludzi, a także ich więzi z najbliższymi.
Michał Orłowski
Przepiękne wesele Joanny i Pawła - pod białym namiotem
Dziś chcielibyśmy pokazać Wam przepiękny ślub Joanny i Pawła, który odbył się w Archikatedrze Łódzkiej. Te przepiękne ujęcia, dzięki którym możemy jeszcze raz przenieść się do tego wyjątkowego i jakże magicznego dnia wykonał bardzo utalentowany fotograf Michał Orłowski.
Wesele na Mazurach, gotycki kościółek i urokliwy przyjazd Pary Młodej bryczką! Cudowny!
Wesele na Mazurach, gotycki kościółek i urokliwy przyjazd Pary Młodej bryczką! Cudowny!
Dziś wraz z bohaterami reportażu firmy in re fotografia przenieść się, chociaż na chwilkę, do cieplejszych miesięcy. Wesele Agnieszki i Kuby, głównych bohaterów reportażu, odbyło się w Pałacu i Folwarku Galiny na Mazurach. Miejsce to zostało wybudowane w 1589 roku dla barona Botho zu Eulenburga.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji