• Magazyn
  • Retro ślub w plenerze Sandry i Łukasza!

Retro ślub w plenerze Sandry i Łukasza!

Coraz więcej nowożeńców korzysta z ofert firm, które wypożyczają oryginalne samochody. Zdarzają się stare limuzyny lub Volkswageny Transportery T1.

Retro ślub w plenerze Sandry i Łukasza!
  • Reportaże ślubne
  • Polska

Coraz więcej nowożeńców korzysta z ofert firm, które wypożyczają oryginalne samochody. Zdarzają się stare limuzyny lub Volkswageny Transportery T1. Mimo że nazwa, dla niektórych, brzmi dosyć obco to zapewniam, że większość z was doskonale wie o jaki samochód chodzi. Tak zwane „ogórki” zawojowały świat w roku
1950, kiedy to rozpoczęto ich produkcję, jednak zaledwie 17 lat ją zakończono. Wtedy te „Ogórki” zastąpiono nowszą wersją- Volkswagenem T2. Dla tych, którzy tęsknią za tym kultowym samochodem, kojarzonym z amerykańskich filmów lub długich wycieczek, na przykład nad jezioro, mam dobrą nowinę. Odświeżona wersja
„Ogórka” prawdopodobnie trafi do sprzedaży w 2020 roku! Podczas swojego ślubu Sandra i Łukasz skorzystali jednak z tej starej, klasycznej wersji samochodu, która idealnie prezentuje się na fotografiach. Wiele miejsca w środku gwarantuje duży komfort podróży, a wygląd jest po prostu olśniewający! Kto nie spojrzy za takim samochodem, który mknie przez ulice miasta? Garaż Jędrzeja posiada w swojej kolekcji właśnie taki błękitno-biały samochód, z którego to skorzystali nowożeńcy.
Nie jest to jednak wszystko co zachwyciło podczas tego wydarzenia. Ceremonia odbyła się w plenerze pod lasem. Cisza, spokój szum liści i przyjemny chłód płynący z pomiędzy drzew sprawiły, że cała uroczystość była utrzymana w swobodnym i naturalnym stylu. Firma Fabryka Inspiracji zadbała tego dnia o dekoracje, które doskonale podkreśliły klimat wydarzenia.
Tego dnia Sandra i Łukasz wyglądali cudownie! Ona wybrała delikatną, zwiewną suknię Igar Euforia 1714, a do tego wianek z biało-różowych, świeżych kwiatów, dzięki czemu wyglądała tego dnia, niczym nimfa leśna. On zdecydował się na elegancki czarny smoking firmy Vizarro Toruń.
Na ślubie Sandry i Łukasza zdjęcia wykonywała firma Borkovitz, która postarała się, aby fotografie nie były przesadnie przesłodzone. Fotograf uchwycił nie tylko nowożeńców, ale także ich najbliższych. Skonstruował idealne kadry bazując wyłącznie na naturalnych sytuacjach oraz emocjach towarzyszących tego dnia. Każda fotografia to istny majstersztyk! Zobaczcie sami!

Publikacja

Oprawa fotograficzna:  Borkowicz |Suknia ślubna: Igar Euforia 1714 |Smoking: Vizarro Toruń |Obrączki: W.Kruk |Dekoracje: Fabryka Inspiracji |Wianek i bukiet: Kwiaciarnia 3 Kolory |Auto: Garaż Jędrzeja |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Borkovitz Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!