• Magazyn
  • Usługodawcy

Piękny rok 2017... Podsumowanie sezonu. Zapraszamy na garść wspaniałych kadrów.

Na pewno we wszystkich nich jest prawdziwa magia. I to jest absolutnie fantastyczne. Nie sposób od tego oczy jest oderwać. To na pewno będzie fantastyczna inspiracja dla Was. Czerpcie z niej pełnymi garściami.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polecane
  • Sponsored
  • 2017

Każdy fotograf z wielką uwagą podchodzi do swojej pracy. To w końcu podchodzenie z uwagą sprawia, że tworzy się tak wyjątkowe zdjęcia. My dzisiaj chcemy przedstawić Wam podsumowanie sezonu 2017 w wykonaniu Dawida Zielińskiego. To na pewno będzie wspaniała przygoda, z której zaczerpniecie garść inspiracji.

W tych fotografiach warto jest zwrócić uwagę na użytą kolorystykę. Część zdjęć jest wykonana w bardzo subtelnych barwach, co powoduje, że odbieramy je, jako bardzo eleganckie i niezwykle szykowne. Mają w sobie to wytworne coś. Uwagę zwracają te zdjęcia, w których wykorzystano bardziej nasyconą kolorystykę. Charakteryzują się one wielką energią i niezwykłą pasją. Też mają w sobie to wyjątkowe coś. Kiedy na nie patrzymy, to nie mamy wątpliwości, że podczas tych dni, które są upamiętnione na tych zdjęciach, panowała fantastyczna atmosfera.

To coś fantastycznego. Nie sposób jest to określić słowami. Po prostu pięknie. Warto jest również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób wykorzystano tam światło. Wiadomo jest, że nad światłem w otwartej przestrzeni ciężko jest zapanować. W końcu światło naturalne, to coś, co działa jak chce. Nie sposób jest powiedzieć słońcu, żeby świeciło w inny sposób. Ale jednak kiedy mamy do czynienia z mistrzowską ręką fotografa, to dzieją się cuda. I tak właśnie było w tym przypadku.

„Bo miłość jest jak pogoda, nigdy nie zrozumiesz jej. Czasem huragan uczuć, czasem powódź łez.” Miłość to bogactwo emocji. Radość miesza się z namiętnością, pasją, pożądaniem, wzruszeniem, złością. Uważny fotograf powinien umieć pokazać te emocje. I w tym przypadku udało się to znakomicie ukazać. Na tych zdjęciach znakomicie ukazano ruch. A nie jest to łatwe. Wcale nie. A tutaj udało się to zrobić znakomicie. Zdjęcia są lekkie i pełne wdzięku. To coś absolutnie pięknego. Spójrzcie tylko na lekkie suknie Panien Młodych, które romantycznie unoszą się w powietrzu. To przecież prezentuje się po prostu fantastycznie, czyż nie? Pięknie przez duże „P”.

W tych zdjęciach wspaniale ukazano piękno Młodych, zakochanych w sobie ludzi. Każde z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Piękne blondynki, czarujące brunetki, olśniewające rudowłose. Każda z tych Pań jest wyjątkowa i piękna. W końcu piękno jest czymś, co wymyka się definicjom, czyż nie? W tym podsumowaniu odnajdujemy bardzo różnorodne sesje. Sesja narzeczeńska zazwyczaj ma w sobie niewysłowioną lekkość i wielki wdzięk. To coś, co nie sposób jest opisać słowami. Reportaże ślubne z ceremonii ślubnej i weselnej, to znowu nieprzemierzona energia i pasja.

Plenerowe sesje ślubne wykonywane są po ślubie i je znowu cechuje wielki spokój i pewnego rodzaju pomysłowość. Każda z tych sesji jest inna i to właśnie widać na tych zdjęciach. Ale po co o nich tyle mówić. Wystarczy milczeć i się zachwycać. Także, pomilczmy chwilę. Te zdjęcia były realizowane w różnych przestrzeniach. Wystarczy spojrzeć na te realizowane nad jeziorem. Jest w nich niezwykły spokój. Mają w sobie to magiczne coś. Nie sposób jest to określić słowami. Są po prostu idealne.

Nie sposób od nich oczy oderwać. Inaczej prezentują się zdjęcia wykonywane w przestrzeni leśnej. Te znowu są bardzo tajemnicze i niezwykle zmysłowe. Mają w sobie to coś. Jeszcze inaczej prezentują się te zdjęcia, które były realizowane w górach.

W tych znowu jest pewna monumentalna siła. Wszystkie zdjęcia, które zaprezentowaliśmy Wam dzisiaj są po prostu wyjątkowe. Na pewno we wszystkich nich jest prawdziwa magia. I to jest absolutnie fantastyczne. Nie sposób od tego oczy jest oderwać. To na pewno będzie fantastyczna inspiracja dla Was. Czerpcie z niej pełnymi garściami.

Autor zestawienia: Dawid Zieliński Usługi Fotograficzne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!