Sklep Internetowy W.KRUK

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Sklep Internetowy W.KRUK

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?
Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne, Naszyjniki, Kolczyki, Bransoletki, Zegarki, Spinki do mankietów

Opinie o Sklep Internetowy W.KRUK

1.0
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
niezgodkaremigiusz
Autor: Remigiusz
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Zakupiony zegarek przyszedł z rozdartym opakowaniu, pozrywanych foliach ochronnych oraz po sprawdzeniu technicznym, Które w przypadku zegarków G-Shock nie wiem czy polegało na rzucaniu o ścianę czy na pobawieniu się zegarkiem bowiem nosił ślady używania. Warto czasem przy płacić te 200 zł i dostać produkt całkowicie nowy niż zabrany z wystawy. Odradzam zdecydowanie to już drugi mój przypadek tego typu.

Zgłoś nadużycie
olgamalenka
Autor: Olga
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Nie polecam. Sklep odmawia zwrotu pieniędzy, nie jest otwarty na klienta, a jedynie na bezczelny zysk.

Są inne, o wiele lepsze biznesy, które warto wspierać i tam inwestować swoje pieniądze. Tutaj masówka i w dodatku jak coś jest nie tak, nie licz na wsparcie :) 

Zgłoś nadużycie
lidia.b55
Autor: Daria
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Firma ta wprowadza klientów w błąd na stronach internetowych, zakupiłam kolczyki dla dziecka na prezent srebrne z cyrkoniami fioletowymi tak jak jest to widoczne na stronie a otrzymałam z cyrkoniami białymi. Dziecku podobały się fioletowe i dlatego zostały w tej firmie W.KRUK zakupione. Gdybyśmy natomiast wiedzieli że otrzymamy białe to byśmy w życiu tych kolczyków nie zakupili. Zostało zgłoszone to całe zajście do firmy ale firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za ten incydent, natomiast posiadamy zrzut ekranu tej strony z w/w towarem i na pewno zrobimy bardzo duży użytek z tego incydentu bo firma tak robić nie może, jest to niedopuszczalne zachowanie - wprowadzanie klientów w błąd. Krótko pisząc i mówiąc firma ta pisząc na swoim przykładzie naciągnęła mnie na zakup towaru świadomie i domniemam że tak manewruje wszystkich klientów, teraz już widzę po przeczytaniu opinii w internecie, ale tego nie popuszczę tej firmie zrobię to dla zasady żeby firma więcej w taki sposób nie postępowała z klientami. Według mnie firma W.KRUK NIEUCZCIWA i NIERZETELNA NIKOMU TEJ FIRMY NIE POLECAM. Jak ktoś szuka zakupu to polecę firmę APART, tam takich rzeczy nie robią.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt