W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?
Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne, Naszyjniki, Kolczyki, Bransoletki, Zegarki, Spinki do mankietów
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Sklep Internetowy W.KRUK i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Sklep Internetowy W.KRUK

3.6
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
Autor: Daria
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Firma ta wprowadza klientów w błąd na stronach internetowych, zakupiłam kolczyki dla dziecka na prezent srebrne z cyrkoniami fioletowymi tak jak jest to widoczne na stronie a otrzymałam z cyrkoniami białymi. Dziecku podobały się fioletowe i dlatego zostały w tej firmie W.KRUK zakupione. Gdybyśmy natomiast wiedzieli że otrzymamy białe to byśmy w życiu tych kolczyków nie zakupili. Zostało zgłoszone to całe zajście do firmy ale firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za ten incydent, natomiast posiadamy zrzut ekranu tej strony z w/w towarem i na pewno zrobimy bardzo duży użytek z tego incydentu bo firma tak robić nie może, jest to niedopuszczalne zachowanie - wprowadzanie klientów w błąd. Krótko pisząc i mówiąc firma ta pisząc na swoim przykładzie naciągnęła mnie na zakup towaru świadomie i domniemam że tak manewruje wszystkich klientów, teraz już widzę po przeczytaniu opinii w internecie, ale tego nie popuszczę tej firmie zrobię to dla zasady żeby firma więcej w taki sposób nie postępowała z klientami. Według mnie firma W.KRUK NIEUCZCIWA i NIERZETELNA NIKOMU TEJ FIRMY NIE POLECAM. Jak ktoś szuka zakupu to polecę firmę APART, tam takich rzeczy nie robią.

Zgłoś nadużycie
Autor: IWONA
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

OTRZYMAŁAM DZISIAJ ZAMÓWIONE PRZEZE MNIE KOLCZYKI SĄ PIĘKNE ALE NIESTETY NIEKOMPLETNE. BRAK ZATYCZEK DO OBU KOLCZYKÓW.  KOLCZYKI "LATALY PO PUDEŁKU". PORADZĘ SOBIE, ALE TO NIE POWINNO SIĘ ZDAŻYĆ  FIRMIE "KRUK" Z POWAŻANIEM -ROZCZAROWANA OBSŁUGĄ KLIJENTKA.

Zgłoś nadużycie
Autor: Piotr
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

obrączka od pierścionka z białego złota po kilku dniach noszenia po prostu pękła bez żadnej przyczyny zewnętrznej, nieprawdopodobny badziew, uwaga na zakupy obrączek, pierścionków zaręczynowych, to dopiero byłaby przykrość, gorzej niż chińszczyzna, biżuteria z automatu jest trwalsza niż produkty od tego żenującego pseudojubilera, który wykonuje nie wiadomo z czego tak naprawdę wyroby i mieni je złotymi, odmawia zwrotu pieniędzy, chce naprawiać szajs, którego człowiek już przecież nie chce, bo prędzej czy później znów się rozwali, biżuteria na lata, żałosne...

Zgłoś nadużycie

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą