• Magazyn
  • Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.

Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.

  • Reportaże ślubne
  • Warmińsko-Mazurskie

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami. Każda para pragnie, aby ten dzień był najpiękniejszym momentem w ich życiu, dlatego już dużo wcześniej rozpoczynają przygotowania do tego wydarzenia. Lekcje tańca, wizyty w wymarzonych lokalach, kościołach, kosztowanie wyśmienitych tortów. Przygotowania do tego dnia trwają długo, jednak sam dzień ślubu mija w oka mgnieniu. To właśnie wtedy może wystąpić wzruszenie, radość i niedowierzanie, że to tak szybko się skończyło.

Publikacja

Marzenka i Paweł przygotowywali się bardzo długo do dnia ślubu, a urządzili go w stylu boho, co było idealnym wyborem. Oni po prostu perfekcyjnie do niego pasują. Zwiewna sukienka panny młodej o koronkowym wzorze, świeże kwiaty we włosach, całość dziejąca się na Warmii, w pobliżu Olsztyna, gdzie jest mnóstwo dzikiej przyrody. Podczas ceremonii w kościele można było usłyszeć piękne utwory wykonane na harfie.

To tylko mała część tego co wydarzyło się tego dnia w życiu Marzenki i Pawła. Wszystko to, a nawet więcej, w filmie przedstawiła firma Camon, która w swoich pracach, stara się przedstawić wszystkie emocje, jakie przeżywają państwo młodzi i ich goście w tym wyjątkowym dniu.

Camon, niech inni zazdroszczą wam filmu, to firma pochodząca z Poznania, którą tworzy troje wyjątkowych osób. Znają się doskonale od młodzieńczych lat,  wiedzą kto w czym jest najlepszy i komu powierzyć dane zadanie. Każdy z nich zdobył wykształcenie techniczne lub społeczne. To właśnie dzięki takim profesjonalistom powstają wyjątkowe filmy dla klientów indywidualnych oraz firm.  W swoim dzisiejszym video wykorzystali piękne kadry, wypełnione słońcem i radością oraz delikatną muzykę, która sprawia, że natychmiast zakochujemy się w historii Marzenki i Pawła- dwójki osób, które są gotowe wspólnie iść przez życie z radością i miłością.

Chcecie przeżyć jeszcze raz ten boho wedding? Doświadczyć tych samych emocji płynących prosto z serca? Nie czekajcie tylko sami się przekonajcie jak wyjątkowy był dzień ślubu Marzenki i Pawła!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!