Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami. Każda para pragnie, aby ten dzień był najpiękniejszym momentem w ich życiu, dlatego już dużo wcześniej rozpoczynają przygotowania do tego wydarzenia. Lekcje tańca, wizyty w wymarzonych lokalach, kościołach, kosztowanie wyśmienitych tortów. Przygotowania do tego dnia trwają długo, jednak sam dzień ślubu mija w oka mgnieniu. To właśnie wtedy może wystąpić wzruszenie, radość i niedowierzanie, że to tak szybko się skończyło.

Marzenka i Paweł przygotowywali się bardzo długo do dnia ślubu, a urządzili go w stylu boho, co było idealnym wyborem. Oni po prostu perfekcyjnie do niego pasują. Zwiewna sukienka panny młodej o koronkowym wzorze, świeże kwiaty we włosach, całość dziejąca się na Warmii, w pobliżu Olsztyna, gdzie jest mnóstwo dzikiej przyrody. Podczas ceremonii w kościele można było usłyszeć piękne utwory wykonane na harfie.

To tylko mała część tego co wydarzyło się tego dnia w życiu Marzenki i Pawła. Wszystko to, a nawet więcej, w filmie przedstawiła firma Camon, która w swoich pracach, stara się przedstawić wszystkie emocje, jakie przeżywają państwo młodzi i ich goście w tym wyjątkowym dniu.

Camon, niech inni zazdroszczą wam filmu, to firma pochodząca z Poznania, którą tworzy troje wyjątkowych osób. Znają się doskonale od młodzieńczych lat,  wiedzą kto w czym jest najlepszy i komu powierzyć dane zadanie. Każdy z nich zdobył wykształcenie techniczne lub społeczne. To właśnie dzięki takim profesjonalistom powstają wyjątkowe filmy dla klientów indywidualnych oraz firm.  W swoim dzisiejszym video wykorzystali piękne kadry, wypełnione słońcem i radością oraz delikatną muzykę, która sprawia, że natychmiast zakochujemy się w historii Marzenki i Pawła- dwójki osób, które są gotowe wspólnie iść przez życie z radością i miłością.

Chcecie przeżyć jeszcze raz ten boho wedding? Doświadczyć tych samych emocji płynących prosto z serca? Nie czekajcie tylko sami się przekonajcie jak wyjątkowy był dzień ślubu Marzenki i Pawła!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
"Perfect" Eda Sheerana to utwór doskonały do zobrazowania ślubu blogerki ALEXDARG. Jeśli zastanawiacie się nad zastosowaniem Rose Gold w swojej dekoracji z pewnością wydarzenie Aleksandry i Pawła dostarczy Wam mnóstwa ciekawych inspiracji.
Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji