"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała

Od czego zależy, aby film lub fotografie ślubne były cudowne? Oczywiście, że od firmy. Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora. Jednak to nie od firmy zależy najwięcej. Wiadomo, ważne jest też miejsce, w którym jest kręcony film. Drewniany kościółek na szczycie góry lub plaża w zagranicznym kurorcie to wspaniałe miejsca, jednak można obyć się bez tego. Domyślacie się już zapewne co jest najważniejsze podczas prac nad sesją lub filmem. Dekoracje. Też nie, jednak tak samo jak miejsce, tak też ozdoby, pozwalają sprawić, że film jest piękniejszy. Najważniejsi tego dnia jesteście Wy- para młoda i to od Was najwięcej zależy.

W dzisiejszym wideo głównymi bohaterami są Ania i Michał.  Jest to cudowna para przepełniona energią i radością, która darzy się płomiennym uczuciem. Ona to piękna brunetka o delikatnym, troskliwym wzroku, która w swojej białej sukni wygląda niczym Śnieżka. On to czuły i wrażliwy facet o silnym ramieniu. To oni sprawili, że film jest tak wyjątkowy i piękny. Jednak całego wideo nie byłoby, gdyby nie firma camon, którą tworzy wspaniałe trio- Marcin, Joanna i Paweł. Każdy zajmuje się tutaj czym innym. Pierwszy z panów zajmuje się marketingiem, główkowaniem, nagrywaniem i montażem. To właśnie on jest pomysłodawcą firmy. Joanna dba, żeby każdy film był wzruszający i po prostu piękny. Paweł zajmuje się operatorską robotą. Każdy z zaspołu posiada odpowiednie, techniczne wykształcenie, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystko zostanie wykonane na wysokim poziomie.

Ślub Ani i Michała odbył się w kościele w Opatówku, a wesele w Pałacu na Opieszynie, to właśnie w tym odrestaurowanym budynku we Wrześni para młoda wraz z gośćmi bawiła się do białego rana w czym towarzyszył zespół Good Evening Orchestra.

Film:CAMON – Niech Inni Zazdroszczą Wam filmu |Ślub: kościół w Opatówku |Impreza: Pałac na Opieszynie, Września |Zespół: Good Evening Orchestra |Focili w kolorze, sepii, czerni i bieli: BOGACZYKI.PL |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory.
Film Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.
Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji