"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała

Od czego zależy, aby film lub fotografie ślubne były cudowne? Oczywiście, że od firmy. Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora. Jednak to nie od firmy zależy najwięcej. Wiadomo, ważne jest też miejsce, w którym jest kręcony film. Drewniany kościółek na szczycie góry lub plaża w zagranicznym kurorcie to wspaniałe miejsca, jednak można obyć się bez tego. Domyślacie się już zapewne co jest najważniejsze podczas prac nad sesją lub filmem. Dekoracje. Też nie, jednak tak samo jak miejsce, tak też ozdoby, pozwalają sprawić, że film jest piękniejszy. Najważniejsi tego dnia jesteście Wy- para młoda i to od Was najwięcej zależy.

W dzisiejszym wideo głównymi bohaterami są Ania i Michał.  Jest to cudowna para przepełniona energią i radością, która darzy się płomiennym uczuciem. Ona to piękna brunetka o delikatnym, troskliwym wzroku, która w swojej białej sukni wygląda niczym Śnieżka. On to czuły i wrażliwy facet o silnym ramieniu. To oni sprawili, że film jest tak wyjątkowy i piękny. Jednak całego wideo nie byłoby, gdyby nie firma camon, którą tworzy wspaniałe trio- Marcin, Joanna i Paweł. Każdy zajmuje się tutaj czym innym. Pierwszy z panów zajmuje się marketingiem, główkowaniem, nagrywaniem i montażem. To właśnie on jest pomysłodawcą firmy. Joanna dba, żeby każdy film był wzruszający i po prostu piękny. Paweł zajmuje się operatorską robotą. Każdy z zaspołu posiada odpowiednie, techniczne wykształcenie, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystko zostanie wykonane na wysokim poziomie.

Ślub Ani i Michała odbył się w kościele w Opatówku, a wesele w Pałacu na Opieszynie, to właśnie w tym odrestaurowanym budynku we Wrześni para młoda wraz z gośćmi bawiła się do białego rana w czym towarzyszył zespół Good Evening Orchestra.

Film:CAMON – Niech Inni Zazdroszczą Wam filmu |Ślub: kościół w Opatówku |Impreza: Pałac na Opieszynie, Września |Zespół: Good Evening Orchestra |Focili w kolorze, sepii, czerni i bieli: BOGACZYKI.PL |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka
Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka
Oglądając pierwsze kadry tego reportażu można poddać w wątpliwość, czy to jeszcze film ze ślubu czy film długometrażowy z piękną fabułą. Magia kadrów miłości Karoliny i Maćka przenosi nas w inny świat, gdzie industrialne przestrzenie piszą piękną historię dwojga zakochanych do szaleństwa.
Film Filmowy teledysk ślubny Kingi i Alberta. Jest zachwycający!
Filmowy teledysk ślubny Kingi i Alberta. Jest zachwycający!
Kinga i Albert czy może Mr. & Mrs. Smith z filmu o małżeństwie tajnych agentów? Dzięki szybkim zmianom kadrów, samolotom i muzyce, która trzyma w napięciu od początku do końca, możemy mieć wrażenie, że filmowy teledysk ślubny to zwiastun jakiegoś najnowszego filmu akcji.
Film Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!
Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!
Dzień ślubu przedstawiony w niecałe cztery minuty? To możliwe i młodzi coraz częściej z tego korzystają. Dzięki krótkim teledyskom ślubnym możemy poczuć klimat uroczystości i na chwilę przenieść się do tego wyjątkowego dnia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji