Sara. Mateusz. Love. Video ślubne.

 

Kamera, światło i akcja! Tydzień temu cały świat żył galą wręczenia Oscarów. Było to już  dziewięćdziesiąte takie wydarzenie. Większość z nas doskonale wie, do kogo w tym roku powędrowała statuetka. Jednak my sami możemy osądzić, czy zgadzamy się z tym wyborem, czy też nie.

Dziś poznajmy inny film, może trochę krótszy niż produkcje oscarowe, ale równie piękny i godny najlepszych nagród. Scenariusz bazuje na prawdziwej historii, która przytrafiła się Sarze i Mateuszowi i możemy być stuprocentowo pewni, że opowieść kończy się happy endem. Często w filmach nie zgadzamy się z zakończeniem, ponieważ jest ono mało prawdopodobne. Dziś możemy być przekonani, że tak jak cała historia, tak i zakończenie jest jak najbardziej realne. Dwoje kochających się osób, w swych ramionach spędza nie tylko ten, ale i każdy kolejny wieczór wspólnego życia.

Każda marzycielka chciałaby, aby jej historia kończyła się dobrze i szczęśliwie. Idealny ślub, wesele i zabawa, która połączy dwie różne rodziny. No, ale w tym wszystkim najważniejsza jest radość, która ogarnia głównych bohaterów. Spokojne życie u boku ukochanego to jedno z najlepszych zakończeń romantycznych opowieści.

Firma Weddingbrother sprawiła, że dziś możemy obejrzeć ten niesamowity film. Zastosowali kilka krótkich migawek, które wprowadzają nas w historię dwójki osób. Jest to bardzo ciekawy i oryginalny pomysł, który w połączeniu z romantyczną muzyką sprawia, że wprost rozpływamy się w fotelu.

Weddingbroter jest to firma zajmująca się utrwaleniem waszego ślubu, na klatkach filmu. Dbają o niepowtarzalne uśmiechy, entuzjastyczne oklaski i radość towarzyszącą temu dniu. Każda para, chciałabym po latach móc zobaczyć ten najpiękniejszy dzień ich życia, który sprawił im tyle radość, i który to zmienił całe ich życie na lepsze.

Dzisiejszy film na pewno zasługuje na nagrody w kategorii najlepsza historia oraz wesele. Wszyscy doskonale się bawili, a na parkiecie królowali Sandra i Mateusz. Dzięki temu video nie tylko zobaczymy zakochaną parę, ale także ich rodziny, które cieszą się szczęściem młodych.

Zobacz także:

Zaklęci w swojej miłości wśród szczytów gór. Wspaniałe wideo!

Wideo ślubne nad brzegiem Bałtyku? Zdecydowanie tak! Pięknie jak zawsze!

Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne ze ślubu i wesela Svetlany i Maćka. Nie przegap!
Video ślubne ze ślubu i wesela Svetlany i Maćka. Nie przegap!
Gdzie odnaleźć tą jedyną osobę, z którą chciałoby się żyć aż do ostatnich chwil swojego życia? Jedni swoją drugą połówkę spotykają niespodziewanie w pracy.
Film „Miarą miłości jest miłość bez miary”. Cudowne, morskie video ślubne. Nie możesz tego  przegapić!
„Miarą miłości jest miłość bez miary”. Cudowne, morskie video ślubne. Nie możesz tego przegapić!
Ta intymność czaruje. Na pewno będzie to fantastyczna pamiątka, do której Paulina i Marcin będą z przyjemnością wracali po latach.
Film Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji