• Magazyn

Sara. Mateusz. Love. Video ślubne.

Dziś poznajmy inny film, może trochę krótszy niż produkcje oscarowe, ale równie piękny i godny najlepszych nagród.

  • Reportaże ślubne
  • Sponsored
  • 2018

 

Kamera, światło i akcja! Tydzień temu cały świat żył galą wręczenia Oscarów. Było to już  dziewięćdziesiąte takie wydarzenie. Większość z nas doskonale wie, do kogo w tym roku powędrowała statuetka. Jednak my sami możemy osądzić, czy zgadzamy się z tym wyborem, czy też nie.

Dziś poznajmy inny film, może trochę krótszy niż produkcje oscarowe, ale równie piękny i godny najlepszych nagród. Scenariusz bazuje na prawdziwej historii, która przytrafiła się Sarze i Mateuszowi i możemy być stuprocentowo pewni, że opowieść kończy się happy endem. Często w filmach nie zgadzamy się z zakończeniem, ponieważ jest ono mało prawdopodobne. Dziś możemy być przekonani, że tak jak cała historia, tak i zakończenie jest jak najbardziej realne. Dwoje kochających się osób, w swych ramionach spędza nie tylko ten, ale i każdy kolejny wieczór wspólnego życia.

Każda marzycielka chciałaby, aby jej historia kończyła się dobrze i szczęśliwie. Idealny ślub, wesele i zabawa, która połączy dwie różne rodziny. No, ale w tym wszystkim najważniejsza jest radość, która ogarnia głównych bohaterów. Spokojne życie u boku ukochanego to jedno z najlepszych zakończeń romantycznych opowieści.

Firma Weddingbrother sprawiła, że dziś możemy obejrzeć ten niesamowity film. Zastosowali kilka krótkich migawek, które wprowadzają nas w historię dwójki osób. Jest to bardzo ciekawy i oryginalny pomysł, który w połączeniu z romantyczną muzyką sprawia, że wprost rozpływamy się w fotelu.

Weddingbroter jest to firma zajmująca się utrwaleniem waszego ślubu, na klatkach filmu. Dbają o niepowtarzalne uśmiechy, entuzjastyczne oklaski i radość towarzyszącą temu dniu. Każda para, chciałabym po latach móc zobaczyć ten najpiękniejszy dzień ich życia, który sprawił im tyle radość, i który to zmienił całe ich życie na lepsze.

Dzisiejszy film na pewno zasługuje na nagrody w kategorii najlepsza historia oraz wesele. Wszyscy doskonale się bawili, a na parkiecie królowali Sandra i Mateusz. Dzięki temu video nie tylko zobaczymy zakochaną parę, ale także ich rodziny, które cieszą się szczęściem młodych.

Zobacz także:

Zaklęci w swojej miłości wśród szczytów gór. Wspaniałe wideo!

Wideo ślubne nad brzegiem Bałtyku? Zdecydowanie tak! Pięknie jak zawsze!

Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Wedding Brothers Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!