• Magazyn
  • Video ślubne ze ślubu i wesela Svetlany i Maćka. Nie przegap!

Video ślubne ze ślubu i wesela Svetlany i Maćka. Nie przegap!

Gdzie odnaleźć tą jedyną osobę, z którą chciałoby się żyć aż do ostatnich chwil swojego życia? Jedni swoją drugą połówkę spotykają niespodziewanie w pracy.

  • Reportaże ślubne
  • Sponsored

Gdzie odnaleźć tą jedyną osobę, z którą chciałoby się żyć aż do ostatnich chwil swojego życia? Jedni swoją drugą połówkę spotykają niespodziewanie w pracy. Te same zainteresowania, wiele wspólnych tematów do rozmów. Inni po wielu latach przyjaźni zdają sobie sprawę, że miłość jest bliżej niż by się spodziewali. Najlepszy przyjaciel lub przyjaciółka okazuje się druhem na całe życie. Często ludzie po prostu są sobie przedstawiani w najdziwniejszych sytuacjach i to jedno spotkanie jest początkiem czegoś nowego. Czasami, aby znaleźć ukochaną osobę trzeba szukać nawet w innym kraju. Dalekim lub bliskim. Nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy spotka się tą jedyną i najważniejszą osobę. Nie zawsze od razu wiemy, że to właśnie on lub ona. Jednak większość osób, w końcu spotyka tą jedyną, najwspanialszą i idealną osobę.

W przypadku Svetlany i Maćka możemy tylko podejrzewać, jak się poznali. Jedyne czego możemy być pewni to uczucie, które ich łączy. Oboje darzą się ogromną miłością i szacunkiem. Jest to bardzo zgrany i radosny duet, który ceni rodzinę i dobrą zabawę. To prawdziwe gwiazdy parkietu. Koniecznie zobaczcie, jak wspaniale bawią się w swoim gronie.

Dzisiejszy film przygotowała firma Wedding brothers, która doskonale zna pragnienia swoich klientów. W ten wspaniały dzień, utrwalają wszystkie najważniejsze momenty z ślubu, wesela, a także przygotowań. To właśnie dzięki Wedding brothers po kilku lub kilkunastu latach, będziecie mogli wspominać zabawne momenty, zobaczyć to, czego nie udało wam się uchwycić podczas ceremonii oraz uronić kilka łez wspominając dzień ślubu.

Zespół charakteryzuje profesjonalizm. Swoje tworzą w nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Nie ograniczają się również pod względem religijnym. Firma doskonale wie, ile dla was znaczy dzień ślubu i starają się, aby każdy film w pełni oddawał piękno całej uroczystości.

Szukasz profesjonalistów, którzy stworzą wasze niepowtarzalne nagranie ślubne? Dobrze trafiliście! Wedding brother to idealne rozwiązanie.

Autorzy video: Wedding Brothers

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Wedding Brothers Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!