• Magazyn
  • Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka

Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka

Oglądając pierwsze kadry tego reportażu można poddać w wątpliwość, czy to jeszcze film ze ślubu czy film długometrażowy z piękną fabułą. Magia kadrów miłości Karoliny i Maćka przenosi nas w inny świat, gdzie industrialne przestrzenie piszą piękną historię dwojga zakochanych do szaleństwa.

  • Reportaże ślubne
  • Polska
Publikacja

Gdzieś usłyszeliśmy taki cytat: “Układ przypadków to właśnie przeznaczenie”. I tak właśnie było z Karoliną i Maćkiem. To przypadek zdecydował, że będziemy razem pracować. Przypadkiem znaleźli niesamowite miejsce na plener, które pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Nieprzypadkowa była tylko ich miłość. Wszystko zaczęło się w Starej Kruszarni, która ma niepowtarzalny klimat. Później byliśmy chwilę w Starym Browarze i Porcie we Wrocławiu. Karolino, Maćku jesteśmy tak szczęśliwi, że Was poznaliśmy! Zobaczyliśmy i uwieczniliśmy to, jak bardzo się kochacie. Dbajcie o swoje uczucie, bo jego cząstkę staraliśmy się pokazać w naszym filmie. LOVE STORY

Stary gramofon, lekki dreszczyk i zabytkowe przestrzenie. Wszystko to sprawia, że reportaż filmowy z dnia ślubu Karoliny i Maćka jest naprawdę klimatyczny. Wspaniałe przestrzenie Starej Kruszarni świetnie oddają charakter tego przyjęcia. I choć na pierwszy rzut oka film jest dość mroczny, wspaniale oddaje radosną i przede wszystkim intymną atmosferę tej uroczystości. Ogromny uśmiech, który nie schodził z twarzy Młodej Pary, został ciekawie przełamany kadrami pełnymi namiętności rozgrywającymi się w hotelowym pokoju.
Całość reportażu utrzymana jest w bardzo pomysłowy sposób, oddając zarówno rustykalny jak i retro charakter całego przyjęcia. W ciepłych, brązowych barwach reportażu wspaniale odnalazła się Karolina w niesłychanie eleganckiej sukni Pronovias. Piękne zdobienia gorsetu sukni doskonale odbijały promienie przebijającego się światła. Industrialny klimat Starej Kruszarni dał duże możliwość do stworzenia wyśnionej zabawy dla gości Młodej Pary. Strefa chilloutu odpowiadała gustom dorosłych jak i dzieci, co znowu miało pozytywny wpływ na przenikające się kadry w wideo relacji. Śmiech dzieci i szczerość uśmiechów zebranych gości rozpromieniał ciemność nocy. O dobrą atmosferę i świetną zabawę podczas przyjęcia zadbał Dj Winyl. Charakter i styl grania z winyli świetnie wpisywał się w spójność tego industrialnego przyjęcia i retro wizji reportażu wideo.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele
PRONOVIAS WARSZAWA Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!