Ślub marzeń w Kanadzie! Bajkowy, wzruszający i pełen cudownych kadrów!

Inspirujący kanadyjski ślub okiem polskiego kamerzysty! Zapraszamy.

  • Fotograf i kamerzysta

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Każdemu z nas zależy, żeby był jak najpiękniejszy. I to się dzieje. Bo w tym cudownym czasie bajki stają się prawdą, a magia rzeczywistością. Dzisiaj mamy dla Was iście czarodziejskie video ślubne! Poznajcie Sonię i Scotta ! Ta historia pięknej miłości Was zaczaruje.

Publikacja

Pierwsze, co zwraca uwagę to kolory. Są po prostu idealne. Osiągnięto tu równowagę między skrajnościami- a nie jest to przecież łatwe. Kolory z jednej strony są nasycone, a z drugiej bardzo subtelne. Nie jest to łatwe, a tu się udało. Trzeba zaznaczyć, że to zrównoważenie daje bardzo elegancki efekt.

Nie sposób nie wspomnieć o dźwiękach, które zostały wykorzystane w tym filmie. Warto wspomnieć o tym, że jego twórca wykorzystał dźwięki natury- to bardzo ciekawe rozwiązanie. I trzeba przyznać, że sprawdziło się znakomicie. Dzięki czemuś takiemu film ten jest niezwykle oryginalny. Trzeba zaznaczyć, że twórca filmu sięgnął też po bardziej typowe rozwiązania muzyczne. I to też był świetny pomysł. Wykorzystana przez niego muzyka wspaniale uzupełnia przedstawione kadry.

Jeżeli chodzi o konstrukcję filmu, to jego autor wykorzystał zasadę „od ogółu do szczegółu”. Tak, to był świetny pomysł. Najpierw zaprezentowano zachwycające krajobrazy. Trzeba przyznać, że nie sposób pozostać wobec nich obojętnym. Nic w końcu nie jest tak fotogeniczne jak przyroda. I ona tutaj prezentuje się absolutnie zachwycająco.

To video stanowi spójną całość- każdy poprzedni kadr zapowiada następny. Dzięki temu odczuwamy wewnętrzny spokój, kiedy go oglądamy. Ważne są również doświadczenia estetyczne- a te są tutaj na najwyższym poziomie. Kiedy te wszystkie aspekty połączymy w całość, mamy video ślubne doskonałe. Nie wiesz w jaki sposób zrealizować swój ślubny film? To mamy dla Ciebie znakomity przykład!

Autor widea: Imagon

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Imagon Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!