Ślub marzeń w Kanadzie! Bajkowy, wzruszający i pełen cudownych kadrów!

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Każdemu z nas zależy, żeby był jak najpiękniejszy. I to się dzieje. Bo w tym cudownym czasie bajki stają się prawdą, a magia rzeczywistością. Dzisiaj mamy dla Was iście czarodziejskie video ślubne! Poznajcie Sonię i Scotta ! Ta historia pięknej miłości Was zaczaruje.

Pierwsze, co zwraca uwagę to kolory. Są po prostu idealne. Osiągnięto tu równowagę między skrajnościami- a nie jest to przecież łatwe. Kolory z jednej strony są nasycone, a z drugiej bardzo subtelne. Nie jest to łatwe, a tu się udało. Trzeba zaznaczyć, że to zrównoważenie daje bardzo elegancki efekt.

Nie sposób nie wspomnieć o dźwiękach, które zostały wykorzystane w tym filmie. Warto wspomnieć o tym, że jego twórca wykorzystał dźwięki natury- to bardzo ciekawe rozwiązanie. I trzeba przyznać, że sprawdziło się znakomicie. Dzięki czemuś takiemu film ten jest niezwykle oryginalny. Trzeba zaznaczyć, że twórca filmu sięgnął też po bardziej typowe rozwiązania muzyczne. I to też był świetny pomysł. Wykorzystana przez niego muzyka wspaniale uzupełnia przedstawione kadry.

Jeżeli chodzi o konstrukcję filmu, to jego autor wykorzystał zasadę „od ogółu do szczegółu”. Tak, to był świetny pomysł. Najpierw zaprezentowano zachwycające krajobrazy. Trzeba przyznać, że nie sposób pozostać wobec nich obojętnym. Nic w końcu nie jest tak fotogeniczne jak przyroda. I ona tutaj prezentuje się absolutnie zachwycająco.

To video stanowi spójną całość- każdy poprzedni kadr zapowiada następny. Dzięki temu odczuwamy wewnętrzny spokój, kiedy go oglądamy. Ważne są również doświadczenia estetyczne- a te są tutaj na najwyższym poziomie. Kiedy te wszystkie aspekty połączymy w całość, mamy video ślubne doskonałe. Nie wiesz w jaki sposób zrealizować swój ślubny film? To mamy dla Ciebie znakomity przykład!

Autor widea: Imagon

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Zobacz wideo Polki i Hiszpana- parę zakochaną w sobie do szaleństwa, aż miło poparzeć!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Ślub w Polsce, podróż na Bali, a wideo ślubne już u Nas!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji