Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!

Dominika i Karol są naprawdę piękną Parą. Nie sposób jest od nich oczy oderwać. Mają w sobie wielką magię i nieuchwytny czar. To coś absolutnie wspaniałego. Takich ludzi nie spotyka się codziennie. My dzisiaj mamy dla Was ich wyjątkowe wideo ślubne, które na pewno Was zachwyci i oczaruje.

Spójrzcie tylko na ten ambitny, pierwszy wspólny taniec Pary Młodej. Czy to nie jest piękne? Zapraszamy serdecznie na tę wspaniałą przygodę. Nie możecie tego przegapić!

Uwagę zwraca już początek tego filmu. Ma w sobie wielką delikatność i nieuchwytny wdzięk. Nie sposób jest to określić  słowami. Piękne słowa Nowożeńców, które wypowiadają do siebie. Kolejna narracja jest równie zachwycająca.

Kiedy słuchamy tych słów nie sposób jest się nie wzruszyć. Nic w tym dziwnego, że ślub i wesele są uznawane za najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka.  Warto jest również zwrócić uwagę na swobodną linię melodyczną. To tło dźwiękowe jest subtelne i delikatne, ale niewątpliwie ma w sobie to coś. Nie narzuca swojej obecności. W swobodny sposób uzupełnia przedstawione kadry.

Para Młoda prezentuje się w sposób absolutnie zachwycający. Ona jest subtelną blondynką o niezwykłym uroku i prawdziwym wdzięku, a On jest prawdziwym przystojniakiem. Nie sposób jest od nich oczy oderwać.

Niewątpliwie mają w sobie to coś. Razem stanowią przepiękną Parę. Kiedy na nich patrzymy, to widzimy, że wprost promienieją miłością. Miłością, którą obdarzyli siebie nawzajem i która dodaje im energii i mocy. To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

Film i montaż: Grupa Obiektywni – stylowa fotografia i film |Oprawa fotograficzna: Ola Iwanowska Fotografia |

Zobacz inne, ciekawe video ślubne:

Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.
Film Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
W tym video Joanna i Andrzej prezentują się po prostu wspaniale. Ona jest subtelna i delikatna w białej koronkowej sukni, a on w jasnym garniturze wygląda bardzo szykownie. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest od nich oczy oderwać.
Film Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji