• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!

Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!

To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

  • Fotograf i kamerzysta

Dominika i Karol są naprawdę piękną Parą. Nie sposób jest od nich oczy oderwać. Mają w sobie wielką magię i nieuchwytny czar. To coś absolutnie wspaniałego. Takich ludzi nie spotyka się codziennie. My dzisiaj mamy dla Was ich wyjątkowe wideo ślubne, które na pewno Was zachwyci i oczaruje.

Publikacja

Spójrzcie tylko na ten ambitny, pierwszy wspólny taniec Pary Młodej. Czy to nie jest piękne? Zapraszamy serdecznie na tę wspaniałą przygodę. Nie możecie tego przegapić!

Uwagę zwraca już początek tego filmu. Ma w sobie wielką delikatność i nieuchwytny wdzięk. Nie sposób jest to określić  słowami. Piękne słowa Nowożeńców, które wypowiadają do siebie. Kolejna narracja jest równie zachwycająca.

Kiedy słuchamy tych słów nie sposób jest się nie wzruszyć. Nic w tym dziwnego, że ślub i wesele są uznawane za najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka.  Warto jest również zwrócić uwagę na swobodną linię melodyczną. To tło dźwiękowe jest subtelne i delikatne, ale niewątpliwie ma w sobie to coś. Nie narzuca swojej obecności. W swobodny sposób uzupełnia przedstawione kadry.

Para Młoda prezentuje się w sposób absolutnie zachwycający. Ona jest subtelną blondynką o niezwykłym uroku i prawdziwym wdzięku, a On jest prawdziwym przystojniakiem. Nie sposób jest od nich oczy oderwać.

Niewątpliwie mają w sobie to coś. Razem stanowią przepiękną Parę. Kiedy na nich patrzymy, to widzimy, że wprost promienieją miłością. Miłością, którą obdarzyli siebie nawzajem i która dodaje im energii i mocy. To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

Film i montaż: Grupa Obiektywni – stylowa fotografia i film |Oprawa fotograficzna: Ola Iwanowska Fotografia |

Zobacz inne, ciekawe video ślubne:

Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!