Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.

Gosia i Maciek są piękną Parą. Mają w sobie nieuchwytne piękno i wielki czar. Ona jest fantastyczną blondynką o wielkich, cudownych oczach i niesamowitym uśmiechu. Nie sposób od niej oczy oderwać. Ma w sobie to magiczne coś On również jest prawdziwym przystojniakiem. Nie sposób jest od niego oczy oderwać. Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!

Ślubne stroje Gosi i Maćka były po prostu przepiękne. Jej suknia miała prostą linię, która znakomicie wyeksponowała smukłą sylwetkę Panny Młodej. Koronkowe wykończenia dodały dziewczęcego uroku i wdzięku. To było coś po prostu fantastycznego. Panna Młoda zadbała również o dodatki.

Subtelne kwiaty i wspaniała biżuteria doskonale dopełniły całości stylizacji. To było coś po prostu perfekcyjnego. Pan Młody zdecydował się na klasyczny garnitur, w którym wyglądał elegancko, szykownie i męsko. Nie sposób było od nich oczy oderwać- razem prezentowali się świetnie.

W tym filmie bardzo ważna jest kolorystyka. Ze względu na to, że duża część kadrów była realizowana w otwartej przestrzeni, to na odbiór tych barw wpłynęło naturalne światło, jakie wtedy panowało. A nad naturalnym światłem właśnie chyba nikt nie jest w stanie zapanować. W końcu nikt nie jest w stanie powiedzieć słońcu, żeby świeciło w inny sposób.

A tutaj te kolory prezentują się po prostu znakomicie. To coś perfekcyjnego. Podobnie rzecz ma się z klimatem panującym na tym filmie. Jest przepełniony spokojem i ślubnym pięknem. To coś perekcyjnego. Ważną częścią tego video jest również muzyka. Twórca tego filmu postawił na delikatność i subtelność. Ta linia melodyczna ma w sobie mnóstwo wdzięku. To coś fantastycznego. Taka muzyka wspaniale łączy się z przedstawionymi kadrami.

Autorzy video: Nazajutrz.film |Miejsce: Złoty Jar |Zdjęcia: Nikola Baron Fotografia  |Bukiet i wianek: Kwiatownia | Dekoracje florystyczne: Dzikie Kwiaty  |Makrama: Aua  |Słodki stół: Aszka  |Sukienka: PaPanna / Sylwia Kopczynska  |Make-up i fryzura: Ewelina Łośko – Makeup & Hair  |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Lubisz film "Dirty Dancing"? Musisz to zobaczyć!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Podziękowania na Majorce! Piękne i wzruszające!
Podziękowania na Majorce! Piękne i wzruszające!
Podziękowania na Majorce? Pomysł Cię oczaruje!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji