Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!

Kościół Mariacki, najstarszy hotel w Krakowie, salon fryzjerski z tradycjami…. to musiało się udać. Piękno tego wydarzenia możemy dziś podziwiać, dzięki sprawnemu oku kamery studia nasz moment.  Ponadczasowa klasyka w dniu ślubu Anny i Jakuba.

Przygotowania Panny Młodej odbyły się w znacznej części w rodzinnym domu. Jednak za przepiękną fryzurę i makijaż podkreślający subtelną urodę Anny odpowiedzialny był krakowski salon fryzjerski z ogromnymi tradycjami sięgającymi roku 1927. Suknia ślubna Panny Młodej została wybrana w salonie Carolina w Krakowie.

To piękna klasyczna księżniczka z katedralnym trenem i bogato zdobionym gorsetem w dekoltem w serduszko na ramiączkach. Ta balowa propozycja wspaniale prezentowała się w znanym wszystkim Kościele Mariackim na Starym Rynku w Krakowie. Z pewnością Anna zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na Pany Młodym, wszystkich zebranych gościach, ale również nie mogła przejść niezauważona wśród turystów. 

Jakub zdecydował się również na klasykę. Czarny garnitur doskonale komponował się z białą koszulą i białym krawatem Pana Młodego. Najciekawszym dodatkiem w tej stylizacji było jednak wzruszenie, które towarzyszyło Panu Młodemu już w pierwszej chwili, gdy Anna zeszła ze schodów swego domu i towarzyszyło mu przez całą ceremonię.

Przyjęcie weselne odbyło się w najstarszym hotelu w Krakowie, niesamowicie klimatycznym Hotelu pod Różą. To hotel z wielowiekowymi tradycjami, w którym zatrzymywali się przed wiekami car rosyjski Aleksander I, wielki książę Konstanty, poseł perski do Napoleona – Mohamed Riza, Franciszek Liszt i Honoré de Balzac. 

Goście Anny i Jakuba bawili się na dawnym pałacowym dziedzińcu pod szklanym dachem. Eleganckie przyjęcie w zabytkowych murach okraszone było nowoczesnym brzmieniem muzyki Dja, która towarzyszyła zebranym przez całą noc. 

A skoro mowa o zabawie, warto zwrócić uwagę na niesamowitą kreację Panny Młodej, w której wystąpiła podczas pierwszego tańca. Szara jedwabna suknia wieczorowa z seksownym rozcięciem w długiej spódnicy sukni podkreślała niesamowitą figurę Anny, dając jednocześnie komfort zmysłowych ruchów na parkiecie i ciągle gwarancję i tytuł Królowej Balu.

Ten film pokazuje, że klasyka ślubna wciąż ma wspaniały odzew wśród Młodych Par. Elegancja nigdy nie wychodzi z mody, a tradycja potrafi cudownie uzupełniać się z nowoczesnością. Anna i Jakub pokazują swoim doskonale zaplanowanym dniem ślubu, że zabytkowy Kraków faktycznie jest niesamowicie magicznym miejscem, nie tylko jako destynacja turystyczna, ale przede wszystkim jako szalenie romantyczne miejsce na przepiękny ślub.

Historyczne mury, zabytkowe uliczki, miasto królów. W tym miejscu historia tworzy się od wieków. To piękne, jak każda Młoda Para na Krakowskim Rynku potrafi ją tworzyć zupełnie na nowo.

Video: nasz moment | hotel: Hotel pod różą |Salon fryzjerski: ROMAN założony 1927 | Suknia ślubna: Salon Carolina w Krakowie | Buty Panny Młodej: simple

Inne reportaże z eleganckich przyjęć weselnych znajdziecie tu:

Stylowe, eleganckie i w świetnym rytmie… video ślubne Natalii i Sebastiana!

Zachwycający ślub polsko-amerykańskiej pary Kariny i Nico! Zobaczcie

Radość w San Francisco, czyli polsko – australijskie wesele Gosi i Steva

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film Stylowe, eleganckie i w świetnym rytmie... video ślubne Natalii i Sebastiana!
Stylowe, eleganckie i w świetnym rytmie... video ślubne Natalii i Sebastiana!
Ponoć najpiękniej wyglądamy w oczach zakochanej osoby. Ta piękna dewiza przyświecała realizacji wideo Prestige Films, którzy dzięki ciekawym zabiegom montażowym, stworzyli niesamowity klimat lustrzanego odbicia towarzyszący nam przez cały reportaż filmowy.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji