Nazajutrz.film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Nazajutrz.film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Postanowiliśmy spróbować czegoś nowego - tworzenia krótkiego treściwego filmu, który zawiera emocje, uchwycone najlepsze ulotne detale i najważniejsze momenty - esencję z całego dnia ślubu zwartą w dobrą nienużącą formę.

Filmowaniem zajmujemy się od najmłodszych lat, to nasza pasja. Od dawna uwieczniamy również śluby i przyjęcia plenerowe. Jednak coraz częściej w tych uroczystościach widać powrót do naturalnego stylu, w którym czujemy się najlepiej - i tak chcemy pracować.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja następuje przez podpisanie umowy i wpłatę zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Nazajutrz.film

4.0
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(3)
(1)
Jakość/cena
(3)
(1)
Polecasz to?
(3)
(1)
millanovaemri
Autor: milla
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z przykrością muszę stwierdzić że nie polecam Nazajutrz Film. Przez trudną sytuacje z powodu COVID musieliśmy dwukrotnie (!) odwołać nasz ślub. :( Próbowaliśmy znaleźć rozwiązanie aby nie tracić zaliczki jaką wpłaciliśmy (nie była to mała kwota), jednak P. Ania i P. Tomek z Nazajutrz Film nie mogli wykonać zlecenia z różnych przyczyn co było dla nas zrozumiałe. W związku z powyższym zaproponowaliśmy Voucher, ale w każdym wypadku zmuszeni byliśmy dopłacać do wpłaconej wcześniej zaliczki. A chcieliśmy pomnieszać nasze wydatki skoro zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z wesela. Ostatecznie wychodząc naprzeciw poprosiliśmy o rozpatrzenie zwrotu POŁOWY wpłaconej kwoty. Co byłoby konsensusem dla rozwiązania sprawy.Filmowcy w rozmowie byli niezadowoleni, że w ogóle do nich zadzwoniliśmy oraz, że już za dużo nam czasu poświęcili. (Dosłownie!) Pani Ania była bardzo niemiła. Radykalnie odmówili nawet nie próbując zastanowić się nad naszą prośbą!Chciałam zaznaczyć że nie rezygnujemy dwukrotnie z najważniejszego dnia w naszym życiu od tak, jesteśmy do tego zmuszeni przez całą tą sytuację z powodu COVID. Mamy ogromny żal i jest nam szalenie przykro, że przedsiębiorca, osoba prowadząca własny biznes tak podchodzi do swojego klienta w tak delikatnej sprawie!Pani Ania w rozmowach telefonicznych wyrażała swoje niezadowolenie z tego, że w ogóle musi z nami rozmawiać... po raz kolejny! Dodatkowo wyceniała nam czas, który musi poświecić by korespondować nami emialowo.... wielokrotnie to wypomniała. Dodam jeszcze, że planowane przyjęcia były w środku tygodnia wiec szansa na to że w ten dzień mieliby inne wesele jest bardzo mała. Piszę to ponieważ należy mieć w sobie trochę empatii i zrozumienia w dzisiejszych okropnych czasach, której brakuje Filmowcom z Nazajutrz Film. Bądźcie ostrożni jeżeli planujecie współpracę z Nazajutrz film, ja szczerze odradzam. 

Zgłoś nadużycie
talatlen
Autor: Natalia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie ma w ogóle słów by opisać nasze zadowolenie. Film zrobił wielką furorę nie tylko wśród naszych gości, ale także całej reszty osób, które go widziały. Mega profezjonalizm, współpraca oraz mili, sympatyczni ludzie. Bardzo polecamy "nazajutrz.film", ponieważ dzięki nim mamy piękną pamiątkę na całe życie.

Zgłoś nadużycie
agndutkowska
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nazajutrz.film to nie tylko czarodzieje filmu, profesjonaliści i pasjonaci tego co robią, ale też po prostu wspaniali, ciepli ludzie. Byli cudownymi gośćmi na naszym ślubie, a równocześnie absolutnie niezauważalnymi filmowcami, więc nie ma obawy, jeśli wydaje Ci się, że możesz czuć się (lub goście) niezręcznie przed kamerą, w tym wypadku to 100% naturalności. Sam film jest najpiękniejszą pamiątką jaką moglibyśmy sobie wyobrazić, śmiejemy się i płaczemy ze wzruszenia zawsze gdy go oglądamy. Jest też stałym punktem programu rodzinnych spotkań :) muzyka, obraz, emocje, wszystko jest piękne i połączone idealnie. Dziękujemy z całego serca!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 51

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt