Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!

Jeśli chcesz olśnić gości wybierz jedną z 50 wzorów biżuterii ślubnej na swój ślub!

  • Dodatki
  • Chic

Obecny sezon ślubny powoli zmierza ku schyłkowi i dlatego tez każda przyszła Panna Młoda z pewnością zaczyna zastanawiać się jaka biżuteria będzie królować w roku 2019? Nadchodzący sezon ślubny będzie się skłaniał ku romantyzmowi a także lekkim plenerowym weselom. Przede wszystkim jest to zasługa sukien ślubnych które cechują się coraz lżejszym krojem i minimalistycznymi dodatkami. Piękne kolczyki w kształcie kokardek bądź kwiatów tylko bardziej podkreślą delikatność i naturalne piękno sylwetki Panny Młodej. Biżuteria w tym przypadku nie powinna przytłaczać kroju sukni, lecz podkreślać jej lekkość. Najlepiej gdyby nawiązywała swoim wzorem do materiału z którego suknia została wykonana. Jeśli nasza suknia jest skromna, bez wielu dodatków lub w ogóle ich nie posiada wówczas powinnyśmy zachować szczególną ostrożność z doborem biżuterii, jeśli pozwolimy sobie na dłuższe kolczyki lub kolię  w tedy ta biżuteria nas przytłoczy i sprawi, że przyćmi naszą suknię oraz odwróci uwagę od naturalnej urody zaburzając harmonię w stylizacji.

Publikacja

Opinią profesjonalistów z ANIMA Biżuteria: “Ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja do “zabawy” stylizacją. Odchodzimy od starodawnych trendów. Odwołujemy się do silnych, świadomych dziewczyn, kobiet podkreślających w tym wyjątkowym dniu otwartość, charakter, osobowość. Całość decyduje o efekcie końcowym, musi więc być integralna i zdecydowana. Jedna z propozycji to proste kreacje do bardzo zdobnej, kolorowej i dużej biżuterii. Piękna kilkusznurowa kolia i zrobiony pod nią bukiet kwiatów. Może to być także kolorowa bransoleta do odważnych butów, zachowując przy tym suknię w odcieniach bieli. Inną propozycją są bogate w formie suknie z równie bogatą biżuterią. Stwórzcie kreację dla siebie wtedy zawsze będzie doskonała.”

Delikatna, skromna suknia wymaga tego samego stylu w biżuterii – delikatnej, lecz o odpowiedniej konstrukcji, która dodatkowo doda nam lekkości. W tym przypadku nie należy skupiać się jedynie na kolczykach przy uszach na tzw. wkrętach, można pozwolić sobie na lekko wiszące kolczyki o smukłej i regularnej konstrukcji.

Zdaniem IKA Biernat: “W 2018 roku przesądy pozostają za progiem, wracają perły w delikatnym wydaniu, jako lekki dodatek wersji romantycznej. Pojawi się również ślubny styl rockowy, w którym zakróluje biżuteria jetowa – bazująca na kryształkach zamkniętych w metalowej oprawie. Princeski wciąż kierować się będą ku klasyce i wybiorą biżuterię kryształową, bo kryształ jest ponadczasowy i idealnie komponuje się z klimatem tradycyjnej uroczystości weselnej. Duże kolczyki, wzory nieregularne, zaskakujące i przykuwające uwagę. Jeden kolczyk inny od drugiego? Jak najbardziej. Jak naszyjnik to duży, a jak bransoletka, to połączenie różnych materiałów, najlepiej, by coś z niej odstawało. Rok 2019 należy do odważnych. Minimalizm idzie w odstawkę.”

Jednym z głównych trendów w przyszłym sezonie będą „księżniczkowe” suknie ślubne bogato zdobione cekinami, kryształami czy tiulem. Zakładając taką suknie śmiało możesz zwrócić uwagę ku większej bardziej przykuwającej oko biżuterii ślubnej. Jeśli suknia jest na ramiączkach z mocno odsłoniętym dekoltem bez rękawów wówczas nie musimy się obawiać kolczyków do 5 centymetrów długości. Zdobienia w postaci koronki czy tez kryształków nie wpłyną negatywnie na kolczyki a wręcz przeciwnie bardziej je wyeksponują. Bardzo istotną kwestią w tej stylizacji jest fakt, iż będziemy musieli zrezygnować z zawieszki lub naszyjnika. Nawet delikatny akcent na szyi negatywnie wpłynie na  lekkość i zaburzy harmonię. Same kolczyki wyszczuplą nam twarz i połączą się w całość z otwartym dekoltem. Na tym etapie wiele Pań mierzy kolczyki nieświadome faktu, że zostaną one nieco przyćmione przez makijaż oraz fryzurę, ponadto sama suknia sprawi, że nie będą one aż tak widoczne. Można powiedzieć, że zostaną lekko stłumione w całej stylizacji.

Sprawdź także inne dodatki ślubne:

Najlepsze trendy bielizny ślubnej: czuj się sexy w dniu ślubu!

Wianki ślubne: kobiece i romantyczne zastępstwo welonu na ślub!

Welon, czyli symbol Panny Młodej. Wybierz ten wyjątkowy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Novia Blanca Biżuteria ślubna

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!