Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!

  • [ALT] 66+

Obecny sezon ślubny powoli zmierza ku schyłkowi i dlatego tez każda przyszła Panna Młoda z pewnością zaczyna zastanawiać się jaka biżuteria będzie królować w roku 2018? Nadchodzący sezon ślubny będzie się skłaniał ku romantyzmowi a także lekkim plenerowym weselom. Przede wszystkim jest to zasługa sukien ślubnych które cechują się coraz lżejszym krojem i minimalistycznymi dodatkami. Piękne kolczyki w kształcie kokardek bądź kwiatów tylko bardziej podkreślą delikatność i naturalne piękno sylwetki Panny Młodej. Biżuteria w tym przypadku nie powinna przytłaczać kroju sukni, lecz podkreślać jej lekkość. Najlepiej gdyby nawiązywała swoim wzorem do materiału z którego suknia została wykonana. Jeśli nasza suknia jest skromna, bez wielu dodatków lub w ogóle ich nie posiada wówczas powinnyśmy zachować szczególną ostrożność z doborem biżuterii, jeśli pozwolimy sobie na dłuższe kolczyki lub kolię  w tedy ta biżuteria nas przytłoczy i sprawi, że przyćmi naszą suknię oraz odwróci uwagę od naturalnej urody zaburzając harmonię w stylizacji.

Delikatna, skromna suknia wymaga tego samego stylu w biżuterii – delikatnej, lecz o odpowiedniej konstrukcji, która dodatkowo doda nam lekkości. W tym przypadku nie należy skupiać się jedynie na kolczykach przy uszach na tzw. wkrętach, można pozwolić sobie na lekko wiszące kolczyki o smukłej i regularnej konstrukcji.

Jednym z głównych trendów w przyszłym sezonie będą „księżniczkowe” suknie ślubne bogato zdobione cekinami, kryształami czy tiulem. Zakładając taką suknie śmiało możesz zwrócić uwagę ku większej bardziej przykuwającej oko biżuterii ślubnej. Jeśli suknia jest na ramiączkach z mocno odsłoniętym dekoltem bez rękawów wówczas nie musimy się obawiać kolczyków do 5 centymetrów długości. Zdobienia w postaci koronki czy tez kryształków nie wpłyną negatywnie na kolczyki a wręcz przeciwnie bardziej je wyeksponują. Bardzo istotną kwestią w tej stylizacji jest fakt, iż będziemy musieli zrezygnować z zawieszki lub naszyjnika. Nawet delikatny akcent na szyi negatywnie wpłynie na  lekkość i zaburzy harmonię. Same kolczyki wyszczuplą nam twarz i połączą się w całość z otwartym dekoltem. Na tym etapie wiele Pań mierzy kolczyki nieświadome faktu, że zostaną one nieco przyćmione przez makijaż oraz fryzurę, ponadto sama suknia sprawi, że nie będą one aż tak widoczne. Można powiedzieć, że zostaną lekko stłumione w całej stylizacji.

Katarzyna Yvette Jewelry

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

18 Suknie ślubne z dekoltem kwadratowym! Piękne modele idealne na Twój ślub!
Suknie ślubne z dekoltem kwadratowym! Piękne modele idealne na Twój ślub!
Suknie dla kobiet z większym biustem i apetytem na stój idealny, czyli zapraszamy na galerię sukien z dekoltem kwadratowym 2018!
50 Modele pierścionków zaręczynowych, który będzie tak wieczny jak Wasza miłość!
Modele pierścionków zaręczynowych, który będzie tak wieczny jak Wasza miłość!
Nie przegap tych wszystkich pierścionków, które czekają na Ciebie. Nie wahaj się i wybierz swój ulubiony!
21 Suknie ślubne w kolorze! Modele, na które na pewno się skusisz.
Suknie ślubne w kolorze! Modele, na które na pewno się skusisz.
W kolorze tkwi sekret. Nietypowe, elegnackie i bardzo charakterystyczne. Piękne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji