Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!

Wzór godny książęcego ślubu. Odkryj wszystkie suknie ślubne księżniczki 2019!

  • Style sukien
  • Trendy

Wchodzimy już w nowy sezon, a co za tym idzie nowe kolekcje, które zaczynają pojawiać się w modzie ślubnej. Jeśli jesteście szczęściarzami, którzy planują swój ślub w przyszłym roku, masz szczęście, ponieważ zebraliśmy 60 niezwykłych sukien w stylu księżniczki. Będziesz zaskoczona ilością wzorów i stylów! Poza ich ilością ważne jest, aby suknia wyglądała fotogenicznie. U takich mistrzów fotografii jak Fleeting Moments – Fotografia Ślubna wygląda wspaniale!

Publikacja

Zdaniem AGNES FASHION GROUP suknie ślubne“Bez względu na panujące trendy w danym sezonie ślubnym, suknia w stylu księżniczka zawsze jest modelem najczęściej wybieranym przez przyszłe Panny Młode. Wynika to z faktu, iż większość Pań od dziecka marzy by przynajmniej na jeden dzień stać się księżniczką. Ślub jest jedną z okazji ażeby to marzenie spełnić. Styl tej sukni to krótki, bogato zdobiony gorset zakończony suknią złożoną z wielu warstw tiulu lub innego materiału. Największą zaletą “księżniczki” jest to, że wprawiona w ruch błyszczy się i mieni. Przecież każda Panna Młoda chce tego dnia zabłysnąć.”

Ten rodzaj sukni ślubnej jest jednym z ulubieńców kobiet. Księżniczka, to styl, który jest marzeniem nie jednej Panny Młodej. Idealne dla kobiet, które mają szersze ramiona niż biodra. Zaskocz gości suknią w stylu księżniczki 2021. My je kochamy!

Opinią ekspertów z Lillien Bridal: “Suknia w tym stylu, posiada dopasowany gorset i obfity, szeroki dół. Zakładamy ją na halkę, by wzmocnić efekt. Przeważnie spódnica pokryta jest warstwami tiulu, organzy lub tak, jak słynna suknia księżnej Grace – satyną. Dla kogo taki fason? Często słyszę, że ten fason najlepiej prezentuje się na wysokich i szczupłych osobach. Wcale nie! Każda Panna Młoda, która chce wyglądać, jak księżniczka może sobie na nią pozwolić! Dla Pań, które chcą zaznaczyć talię, najlepsze są przedłużane gorsety, które ładnie nadają kształt.  Zbyt bogata? A czy jest inna lepsza okazja na którą można założyć taką suknie? Według mnie okazja jest tylko jedna! Przedstawiamy Paniom fasony princesek o różnych kształtach. Z pewnością, któryś pasowałby właśnie na Panią!”

Zobacz także inne suknie z najnowszych kolekcji. Piękne suknie koronkowe, suknie z długim rękawem czy z dekoltem w V będą bardzo modne w tym sezonie. Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!