Suknia ślubna z drugiej ręki - dlaczego warto

Czy warto kupić suknię ślubną z drugiej ręki? Czy używana suknia ma swoje zalety? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule. Koniecznie zobacz!

Suknia ślubna z drugiej ręki - dlaczego warto
  • Style sukien
  • Polska

Suknia ślubna z drugiej ręki to trend, który stał się niezwykle modny w ostatnich sezonach ślubnych. Przyszłe Panny Młode pragną zminimalizować przedślubne wydatki do minimum, a używana suknia ślubna jest ku temu wspaniałą okazją. Suknie ślubne z drugiej ręki stanowią niezwykłą okazję zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Moda i trendy, które zmieniają się w bardzo szybkim tempie, sprawiają, że suknia ślubna kupiona w salonie lub uszyta na miarę u krawcowej, za rok, dwa, czy pięć nie będzie się już wpisywać w aktualne trendy. Minęły już czasy, gdy córki szły do ołtarza w kreacjach swoich matek, a Panny Młode zdają sobie z tego coraz bardziej sprawę. Po swoim ślubie i weselu decydują się na sprzedaż tej jednej, wymarzonej sukni ślubnej, co daje szansę przyszłej posiadaczce na cieszenie się wyjątkową kreacją na swoim ślubie. Co więcej, kupno używanej sukni ślubnej to możliwość podarowania jej drugiego życia i sprawienia, że nie stanie się ona jedynie jednorazową kreacją. W dzisiejszym artykule zastanowimy się nad tym, dlaczego warto kupić suknię ślubną z drugiej ręki.

Suknia ślubna z drugiej ręki – używana kreacja może mieć wiele plusów

Publikacja

Używane suknie ślubne, podobnie jak te nowe, jesteśmy w stanie znaleźć w absolutnie wszystkich wzorach, kolorach i rozmiarach. Mnogość ofert sprawia, że mamy szansę dokonać zakupu idealnej, wymarzonej sukni ślubnej, w atrakcyjnej dla nas cenie.

panna młoda

Cena

Jeśli jesteśmy już w temacie ceny, to niewątpliwie stanowi ona jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za zakupem sukni ślubnej. Jeśli zdecydujemy się na zakup sukni ślubnej z drugiej ręki, możemy być pewni, że będzie ona tańsza, niż całkowicie nowa, prosto z salonu.

Niepowtarzalna okazja

Niejednokrotnie zdarza się, że kobiety pragnące sprzedać swoje suknie ślubne wystawiają na sprzedaż kreacje prosto z domów mody. Po jednej nocy są on zwykle w idealnym, nienaruszonym stanie, a my mamy możliwość zakupić suknię słynnego projektanta za nieporównywalnie niższą kwotę.

panna młoda

Dostępność i czas

Suknie ślubne z drugiej ręki to także niepowtarzalna okazja zakupu sukni „od zaraz”. Jeśli zależy nam na czasie i pragniemy wejść w posiadanie sukni ślubnej jak najszybciej – używana kreacja będzie stanowić idealne rozwiązanie.

Postawienie na zakup sukni ślubnej z drugiej ręki posiada wiele zalet. Kluczową jest atrakcyjna, niższa cena. Pamiętajmy także, że kupno kreacji z drugiej ręki to zakup sukni, która została założona tylko raz. Najczęściej jest ona w stanie idealnym, bez śladów użytkowania. To wszystko sprawia, że zyskujemy niemalże nową suknię ślubną w cenie o wiele niższej, niż w salonie.

Dla wielu przyszłych Panien Młodych liczy się czas. Jeśli Wasz ślub ma odbyć się lada dzień, to salon sukien ślubnych nie zdąży uszyć kreacji. Wtedy z pomocą przychodzą wszystkie miejsca, gdzie jesteśmy w stanie kupić suknię ślubną z drugiej ręki, jak aukcje internetowe, komisy, czy media społecznościowe. I wreszcie świadomość, że daliśmy sukni ślubnej drugie życie to miła myśl, która będzie z nami wtedy i na zawsze.

panna młoda

A Wy zdecydujecie się na suknię ślubną … PRE-LOVED?

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!