Suknie ślubne bez ramiączek. Klasyka, której nie możesz przegapić!

Jeśli marzysz o najbardziej pożądanym modelu sukni ślubnej na całym świecie my pokażemy Ci świetne modele!

  • Style sukien
  • Trendy
  • Polska

Nowe kolekcje, sezony, krajowe, międzynarodowe, to nowości mody ślubnej…ilość sukien ślubnych rocznie jest imponująca. W tej galerii chcemy zgłębić tajniki sukien ślubnych bez ramiączek rozkloszowane. Są to klasyczne modele , których nie możesz przegapić.

Publikacja

Kształt i roddzaj dekoltu , to jedna z rzeczy decydujących, które sprawiaj, że decydujemy się na daną suknię. Mam mnóstow typów dekoltów, zaś jeden z najbardziej popularnych, to prosty dekolt bez ramięczek. Faktem jest, że choć jest on bardzo popularny, nie jest dekolt, który jest łatwy do dostosowania do sylwetki oraz kroju sukni, aby wyglądał obłędnie. Polecamy go nosić dla Panien Młodych, które mają wyrzeźbione ramiona i jędrne plecy. Należy pamiętać, że taki dekolt odsłania całą górną cześć ciała.

Jeśli twoje ramiona są szerokie, proponujemy suknie ślubne z długimi rękawami, dzięki temu uzyskasz bardzo elegancki wygląd. Suknie bez ramiączek są idealne dla kobiet, które mają długie, smukłe ręce i szyie. Należy pamiętać, że tego typu stylizacja jest najlepsza dla kobiet, które chcą dodać biżuterię ślubną, mocno wyeksponowaną. Panny Młode wyglądają bardzo atrakcyjnie w tym modelu sukien, oto zdjęcie z reportażu Smooth Light Studio, które wygląda bardzo wyjątkowo- tak jak powinna wyglądać tego dnia.

Opinia ekspercka Pani Anetty Szymanek z Salonu Mody Ślubnej DEMI“Od kilku sezonów gorsetowe suknie ślubne zostały zdetronizowane przez suknie z zakrytymi ramionami w formie fantazyjnych ramiączek i cielistych siateczek ozdobionych koronkami. Powody takiej zmiany są co najmniej dwa:” Pierwszym z nich jest wygoda. Suknia bez ramiączek, często z mocno wykrojonymi plecami powinna mieć idealnie skrojony gorset, dobrze wyprofilowany i usztywniony, który opiera się na żebrach i talii. Źle uszyty gorset sprawi pannie młodej tylko kłopot. Nie może on opierać się na piersiach (zwłaszcza, gdy biust nie jest duży), nie może również być zbyt ściśnięty, to z kolei spowoduje „wylewanie” się nadmiaru miękkiej tkanki na plecach i w okolicach pach, co wygląda bardzo nieestetycznie. Dobrze skrojony gorset trzyma się sam, unosi on również ciężar sukni, a jej podciąganie w czasie ślubu i wesela jest wykluczone. Trzeba jednak pamiętać, że wiele kobiet korzystniej wygląda z odsłoniętymi ramionami, ich sylwetka wygląda szczuplej, subtelniej, po prostu piękniej. Jeśli panna młoda marzy o welonie obszytym bogato koronką, będzie się on lepiej prezentował z suknią gorsetową niż gdy koronki na ramionach i welonie będą się dublować.

Drugi powód to przekonanie, że do kościoła nie wypada iść z nagimi ramionami. Czyżby? Przez lata nikomu to nie przeszkadzało. Można przecież założyć piękny szal w kolorze kwiatów, na tyle delikatny by nie przytłoczyć sukni. Ogromny wybór bolerek i narzutek znajdziecie w każdym dobrym salonie, można je tak skomponować z suknią, żeby stanowiły idealnie zgraną całość, a potem łatwo odpiąć. Pięknym welonem również można zakryć ramiona. I jeszcze jedna ważna rzecz. Tak modne obecnie suknie z transparentną górą, na miękkich gorsetach lub ich pozbawione, z bardzo mocno wyciętymi plecami nie nadają się dla kobiet o obfitym biuście. Nie bez powodu nasze prababki pod sukniami nosiły usztywnione gorsety. Nie tyko dla talii osy, jak niektórym mogłoby się wydawać.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Madonna Suknie Ślubne Salony sukien ślubnych
Salon Mody Ślubnej DEMI Salony sukien ślubnych
Smooth Light Studio Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne bez ramiączek. Klasyka, której nie możesz przegapić!