Suknie ślubne bez ramiączek. Klasyka, której nie możesz przegapić!

    • New York Bridal FASHION WEEK April2018
    • New York Bridal FASHION WEEK April2018
    • New York Bridal FASHION WEEK April2018
    • New York Bridal FASHION WEEK April2018
  • more 28+

Nowe kolekcje, sezony, krajowe, międzynarodowe, to nowości mody ślubnej…ilość sukien ślubnych rocznie jest imponująca. W tej galerii chcemy zgłębuć tajniki sukien ślubnych bez ramiączek rozkloszowane. Są to klasyczne modele , których nie możesz przegapić.

Kształt i roddzaj dekoltu , to jedna z rzeczy decydujących, które sprawiaj, że decydujemy się na daną suknię. Mam mnóstow typów dekoltów, zaś jeden z najbardziej popularnych, to prosty dekolt bez ramięczek. Faktem jest, że choć jest on bardzo popularny, nie jest dekolt, który jest łatwy do dostosowania do sylwetki oraz kroju sukni, aby wyglądał obłędnie. Polecamy go nosić dla Panien Młodych, które mają wyrzeźbione ramiona i jędrne plecy. Należy pamiętać, że taki dekolt odsłania całą górną cześć ciała.

Jeśli twoje ramiona są szerokie, proponujemy suknie ślubne z długimi rękawami, dzięki temu uzyskasz bardzo elegancki wygląd. Suknie bez ramiączek są idealne dla kobiet, które mają długie, smukłe ręce i szyie. Należy pamiętać, że tego typu stylizacja jest najlepsza dla kobiet, które chcą dodać biżuterię ślubną, mocno wyeksponowaną. Panny Młode wyglądają bardzo atrakcyjnie w tym modelu sukien, oto zdjęcie z reportażu Smooth Light Studio, które wygląda bardzo wyjątkowo- tak jak powinna wyglądać tego dnia.

Opinia ekspercka Pani Anetty Szymanek z Salonu Mody Ślubnej DEMI“Od kilku sezonów gorsetowe suknie ślubne zostały zdetronizowane przez suknie z zakrytymi ramionami w formie fantazyjnych ramiączek i cielistych siateczek ozdobionych koronkami. Powody takiej zmiany są co najmniej dwa:” Pierwszym z nich jest wygoda. Suknia bez ramiączek, często z mocno wykrojonymi plecami powinna mieć idealnie skrojony gorset, dobrze wyprofilowany i usztywniony, który opiera się na żebrach i talii. Źle uszyty gorset sprawi pannie młodej tylko kłopot. Nie może on opierać się na piersiach (zwłaszcza, gdy biust nie jest duży), nie może również być zbyt ściśnięty, to z kolei spowoduje „wylewanie” się nadmiaru miękkiej tkanki na plecach i w okolicach pach, co wygląda bardzo nieestetycznie. Dobrze skrojony gorset trzyma się sam, unosi on również ciężar sukni, a jej podciąganie w czasie ślubu i wesela jest wykluczone. Trzeba jednak pamiętać, że wiele kobiet korzystniej wygląda z odsłoniętymi ramionami, ich sylwetka wygląda szczuplej, subtelniej, po prostu piękniej. Jeśli panna młoda marzy o welonie obszytym bogato koronką, będzie się on lepiej prezentował z suknią gorsetową niż gdy koronki na ramionach i welonie będą się dublować.

Drugi powód to przekonanie, że do kościoła nie wypada iść z nagimi ramionami. Czyżby? Przez lata nikomu to nie przeszkadzało. Można przecież założyć piękny szal w kolorze kwiatów, na tyle delikatny by nie przytłoczyć sukni. Ogromny wybór bolerek i narzutek znajdziecie w każdym dobrym salonie, można je tak skomponować z suknią, żeby stanowiły idealnie zgraną całość, a potem łatwo odpiąć. Pięknym welonem również można zakryć ramiona. I jeszcze jedna ważna rzecz. Tak modne obecnie suknie z transparentną górą, na miękkich gorsetach lub ich pozbawione, z bardzo mocno wyciętymi plecami nie nadają się dla kobiet o obfitym biuście. Nie bez powodu nasze prababki pod sukniami nosiły usztywnione gorsety. Nie tyko dla talii osy, jak niektórym mogłoby się wydawać.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

34 Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet
Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet
Los diseños más románticos en la nueva colección de vestidos de novia Demetrios 2019, elige tu favorito. ¡No te la puedes perder!
28 Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, suknie ślubne z nowej kolekcji Jenny Packham 2019. Odkryj ją!
25 Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Perfekcja i luksus w najlepszym wydaniu. Tak najłatwiej, choć ciągle niewystarczająco można opisać najnowszą kolekcję Zuhaira Murada na sezon 2019.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji