• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne dla kobiet o małych piersiach. Koniecznie zobacz nasze propozycje!

Suknie ślubne dla kobiet o małych piersiach. Koniecznie zobacz nasze propozycje!

Jeśli szukasz modelu sukni, która uwydania piersi , to mamy coś dla Ciebie! Musisz zobaczyć te suknie!

  • Style sukien

Bardzo wiele kobiet nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Gdy mamy włosy proste, to marzymy o kręconych, gdy jesteśmy niskie, to chcemy być te kilka centymetrów wyższe, zaś te wysokie chcą być niższe.

Publikacja

Zdaniem ekspertki z Ursulle – Pracownia Sukien Ślubnych“Suknia ślubna jest kreacją, która w szczególny sposób powinna eksponować zalety panny młodej.  Powinna także maskować to, czego się wstydzi lub chciałaby ukryć np. mały biust. Bez względu na to czy mały biust jest powodem do wstydu czy też dumy, należy pamiętać, że to właśnie górna część sukni, nierzadko gorset, stanowi „kręgosłup” kreacji. To ona musi udźwignąć cały ciężar sukni i współpracować z panną młodą podczas nocy weselnej albo i dłużej, podczas pamiątkowych sesji zdjęciowych. Niezwykle istotna jest w tym wypadku technika projektu a następnie technika wykonania sukni. Dlatego panny młode o małym biuście, wybierające suknię z gorsetem, który z założenia podkreśla wąską talię i uwydatnia krągły biust, powinny kupić wygodną bieliznę. I choć nie jest to takie oczywiste, stanik nie powinien podnosić biustu! Reszta pracy należy do projektanta.”

Proces akceptacji defektów, które naszym zdaniem mamy jest bardzo długi. Sprawmy, aby z naszych zdaniem wad, zrobić nasze zalety i sprawić, że wykorzystamy tę cechę do mocniejszego podkreślenia innej. W tej kolekcji chcemy zaprezentować suknie ślubne dla szczupłych z małym biustem 2019, które oczarują swoich gości.

Opinią FENSI“Ślub to tak naprawdę okazja dla tych z Was, które chciałyby od natury troszkę więcej, także głowy do góry. A właściwie zawrót głowy, bo to właśnie panny młode z mniejszym biustem mają w tym przypadku ogromne pole do popisu. Nasze propozycje to suknie z głębokim dekoltem, jeden z odważniejszych trendów na 2021, gdzie stawiamy na seksapil lub romantycznie odkryte ramiona i delikatny dekolt, czyli idealny sposób by uwydatnić biust. Także gorset typu serduszko oraz zdobienia np. koronki, hafty, kamienie, czy tak modne teraz kwiaty 3d, stworzą wrażenie pełniejszego biustu.  Dla kobiet, które cenią nowoczesność, idealne będą suknie minimalistyczne z cięciami typu cut-out. Ten sprytny i coraz bardzie popularny trik skieruje uwagę we właściwe miejsca. No i oczywiście klasyczna podkreślająca talię i biodra suknia o fasonie rybki.”

Istnieje wiele opcji, z których mogą skorzystać kobiety z mniejszym biustem. Jest kilka sprawdzonych trików, które sprawią, że Twój biust będzie odpowiedniej wielkości. Suknie ślubne bez ramiączek odsłaniające całe ramiona sprawiają, że proporcje zmieniają proporcje i biust wydaje się większy. Jeśli chcesz wyglądać doskonale wybierz suknię z dużą ilością haftów, koronek lub kamieni na, ale także suknia ślubna z dekoltem na plecach, to suknia rekomendowana.

Jaką suknie ślubną wybrać dla Panien Młodych z małym biustem?  Mam dla Was aż 45 modeli sukien, które idealnie sprawdzą się dla Was. Nie przegap tej galerii!  Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych

Zobacz także: 

100 najbardziej spektakularnych sukien ślubnych 2019

Trendy ślubne na 2021. Nie przegap ich!

Suknie ślubne z długim rękawem: zakochasz się od razu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anna Korytowska Salony sukien ślubnych
Ślubne Historie Salony sukien ślubnych
Salon White Salony sukien ślubnych
FENSI Salony sukien ślubnych
Pracownia Sukien Ślubnych "Ursulle" Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne dla kobiet o małych piersiach. Koniecznie zobacz nasze propozycje!