Suknie ślubne dla kobiet o małych piersiach. Koniecznie zobacz nasze propozycje!

  • more 40+

Bardzo wiele kobiet nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Gdy mamy włosy proste, to marzymy o kręconych, gdy jesteśmy niskie, to chcemy być te kilka centymetrów wyższe, zaś te wysokie chcą być niższe.

Zdaniem ekspertki z Ursulle – Pracownia Sukien Ślubnych“Suknia ślubna jest kreacją, która w szczególny sposób powinna eksponować zalety panny młodej.  Powinna także maskować to, czego się wstydzi lub chciałaby ukryć np. mały biust. Bez względu na to czy mały biust jest powodem do wstydu czy też dumy, należy pamiętać, że to właśnie górna część sukni, nierzadko gorset, stanowi „kręgosłup” kreacji. To ona musi udźwignąć cały ciężar sukni i współpracować z panną młodą podczas nocy weselnej albo i dłużej, podczas pamiątkowych sesji zdjęciowych. Niezwykle istotna jest w tym wypadku technika projektu a następnie technika wykonania sukni. Dlatego panny młode o małym biuście, wybierające suknię z gorsetem, który z założenia podkreśla wąską talię i uwydatnia krągły biust, powinny kupić wygodną bieliznę. I choć nie jest to takie oczywiste, stanik nie powinien podnosić biustu! Reszta pracy należy do projektanta. Powinien on stworzyć mini konstrukcję, która przy zastosowaniu odpowiedniego kroju zgodnego z linią ciała, oszuka ludzkie oko i nadbuduje biust nadając mu krągłości. W efekcie końcowym, panna młoda zachowa należyte kształty i proporcje. W przeciwnym wypadku, jeśli ww. wskazówki nie zostaną zachowane, biust zostanie zgnieciony, przez co powstanie efekt płaskiej klatki piersiowej. Oczywiście zawsze można wybrać model sukni, który nie będzie opinał biustu. Warto wówczas zastanowić się, co chcemy podkreślić: plecy, ramiona, wąską talię czy zgrabne nogi. Wariantów i konfiguracji jest bardzo dużo. Każda z nich jest wyzwaniem. Dlatego dokładność i precyzja wykonania sukni ślubnej to dewiza, która towarzyszy „Ursulle” od początku istnienia tj. od 1979. Nasze klientki wiedzą, że w projektowanej sukni Ursulle wszystko musi idealnie do siebie pasować, od gorsetu po najmniejszy koralik.”

Proces akceptacji defektów, które naszym zdaniem mamy jest bardzo długi. Sprawmy, aby z naszych zdaniem wad, zrobić nasze zalety i sprawić, że wykorzystamy tę cechę do mocniejszego podkreślenia innej. W tej kolekcji chcemy zaprezentować suknie ślubne dla szczupłych z małym biustem 2018, które oczarują swoich gości.

Opinią FENSI“Ślub to tak naprawdę okazja dla tych z Was, które chciałyby od natury troszkę więcej, także głowy do góry. A właściwie zawrót głowy, bo to właśnie panny młode z mniejszym biustem mają w tym przypadku ogromne pole do popisu. Nasze propozycje to suknie z głębokim dekoltem, jeden z odważniejszych trendów na 2018, gdzie stawiamy na seksapil lub romantycznie odkryte ramiona i delikatny dekolt, czyli idealny sposób by uwydatnić biust. Także gorset typu serduszko oraz zdobienia np. koronki, hafty, kamienie, czy tak modne teraz kwiaty 3d, stworzą wrażenie pełniejszego biustu.  Dla kobiet, które cenią nowoczesność, idealne będą suknie minimalistyczne z cięciami typu cut-out. Ten sprytny i coraz bardzie popularny trik skieruje uwagę we właściwe miejsca. No i oczywiście klasyczna podkreślająca talię i biodra suknia o fasonie rybki.”

Istnieje wiele opcji, z których mogą skorzystać kobiety z mniejszym biustem. Jest kilka sprawdzonych trików, które sprawią, że Twój biust będzie odpowiedniej wielkości. Suknie ślubne bez ramiączek odsłaniające całe ramiona sprawiają, że proporcje zmieniają proporcje i biust wydaje się większy. Jeśli chcesz wyglądać doskonale wybierz suknię z dużą ilością haftów, koronek lub kamieni na, ale także suknia ślubna z dekoltem na plecach, to suknia rekomendowana.

Jaką suknie ślubną wybrać dla Panien Młodych z małym biustem?  Mam dla Was aż 45 modeli sukien, które idealnie sprawdzą się dla Was. Nie przegap tej galerii!  Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnychOto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2018Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

44 Suknie ślubne dla niskich kobiet! Sprawdź koniecznie!
Suknie ślubne dla niskich kobiet! Sprawdź koniecznie!
Odkryj 40 sukienek dla kobiet niskich 2018. Nie możesz ich przegapić! Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych. Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2018.
35 Suknie ślubne z dekoltem na plecach! Mamy dla Was aż 50 sukni!
Suknie ślubne z dekoltem na plecach! Mamy dla Was aż 50 sukni!
Zmysłowe, różniące się od reszty suknie najbardziej zmysłowe w tym sezonie. Nie przegap!
41 Suknie ślubne dla kobiet z dużym biustem, które dodadzą elegancji!
Suknie ślubne dla kobiet z dużym biustem, które dodadzą elegancji!
Odkryj piękne suknie ślubne dla kobiet dużym biustem!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji