Ślubne ozdoby na włosy są jeszcze bardziej wyjątkowe. Odkryj je!

  • more 35+

Istnieje wiele akcesoriów ślubnych. Kobiety ich poszukują i starają się wybrać jak najlepsze, którymi dopełnią swoją ślubną kreację. W dniu ślubu najważniejszym elementem stylizacji jest suknia ślubna, ale trzeba ją uzupełnić o odpowiednie detale. To w końcu szczegóły decydują o tym, jaki efekt da całość. Obecnie mamy dostęp do tysiąca firm, które tworzą prawdziwe dzieła sztukiidealne na właśnie takie okazje. W tej galerii pokażemy Ci najbardziej spektakularne wianki ślubne na rok 2018. Odkryj je!

Zdaniem ekspertów z boZka“Wszystkie jesteśmy inne, mamy różne upodobania. Jedne z nas podążają za trendami, inne mają swój styl i nie zważają na panującą modę. Bez względu na to jakie są Twoje modowe preferencje, mamy dla Ciebie propozycje marki boZka kilku zupełnie różnych akcesoriów ślubnych we włosy. 1. Nowoczesny fascynator ślubny z woalką lub bez to propozycja dla minimalistki. Idealny dodatek do prostej sukni. Uwielbiają go panie nie przepadające za przepychem i błyskiem. 2. Żywy tradycyjny kwiat we włosy możemy zastąpić jedwabnym, ręcznie wykonanym. Ten mocowany jest na opasce z biżuteryjnym zdobieniem. Nawiązuje do klasyki wkomponowując się jednocześnie w panujące trendy. 3. Kokardy często kojarzone są ze stylem retro. I nie ukrywajmy, zwolenniczki tego stylu często wybierają ją np. do tiulowej sukienki za kolano. 4. Opaska z koralikami i chwostami w stylu boho dla to dodatek dla podążających za najnowszymi trendami. Biżuteryjne, plecione opaski, często wiązane tasiemką opanowały zeszłoroczne śluby zwłaszcza te w nieco artystycznym swobodnym klimacie. I trzeba przyznać, że ich ekspansja trwa. 5. Złota tiara to kolejna królowa aktualnych wybiegów ślubnych. Pięknie prezentuje się zarówno sama jak i z welonem. A Ty jaki dodatek we włosy wybierzesz na swój ślub?”

Od momentu, kiedy kobiety zaczęły nosić woale w dniu swojego ślubu, czym podkreślano czystość Panny Młodej nastąpiło wiele zmian odnośnie tego dodatku. Panny Młode czasem decydują się tylko na wianek, a czasem dobierają do niego także welon- wszystko zależy od upodobań. W końcu w dniu swojego ślubu masz się czuć pięknie i komfortowo. Dekoracje na włosy podczas sesji są elementem, które pięknie wyglądają przy bliskich kadrach. Zobacz zdjęcie Jarosława Stróżyka Fotografia, który wydobył ten elementy i stworzył pięknie 

Czasem Panny Młode decydują się też na inne nakrycia głowy- pióra, dżety, koronki. Do wyboru do koloru! Każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Warto jest też połączyć to nakrycie głowy z bukietem ślubnym– po prostu lepiej wygląda, jeżeli wszystkie akcesoria Panny Młodej tworzą spójną całość. To po prostu jest bardziej eleganckie. Zwróć również uwagę na buty. To też jest ważny dodatek. Wszystko musi tworzyć zwartą całość. Wtedy efekt będzie oszałamiający!

Poznaj wszystkie pomysły i projekty, które proponujemy i wybierz swój idealny stroik ślubny. Na pewno będziesz prezentować się znakomicie. Twoich Gości na pewno zatka z zachwytu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

28 Odkryj kolorowe buty ślubne! Musisz je zobaczyć!
Odkryj kolorowe buty ślubne! Musisz je zobaczyć!
Jeśli jesteś odważny i chcesz dodać odrobinę koloru do swojej sukni ślubnej, nie możesz przegapić tej galerii, gdzie pokazujemy ponad 30 modeli butów ślubnych w różnych kolorach na sezon 2018. Sprawdź je!
15 Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Na pewno nie będziesz mogła się im oprzeć! Wybierz buty Pura Lopez, ponieważ są synonimem kunsztu i wyrafinowania.
19 Manolo Blahnik 2018! Buty ślubne z najbardziej spektakularnymi modelami na Twój wielki dzień!
Manolo Blahnik 2018! Buty ślubne z najbardziej spektakularnymi modelami na Twój wielki dzień!
Wybierz jeden z modeli z nowej kolekcji ślubnej na rok 2018 i stań się gwiazdą w swoim Wielkim Dniu. Dzięki nim unikniesz też problemu obolałych stóp. Czy to nie jest ważne? Jeżeli masz ochotę, to może wybierzesz kolorowe buty ślubne? To na pewno wspaniale urozmaici Twoją stylizację!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji