Ślubne ozdoby do włosów są jeszcze bardziej wyjątkowe. Odkryj je!

Uzupełnij swój strój ślubny oszałamiającymi dodatkami. Istnieje wiele opcji- wybierz swoją ulubioną!

  • Dodatki
  • Trendy

Istnieje wiele akcesoriów ślubnych. Kobiety ich poszukują i starają się wybrać jak najlepsze, którymi dopełnią swoją ślubną kreację. W dniu ślubu najważniejszym elementem stylizacji jest suknia ślubna, ale trzeba ją uzupełnić o odpowiednie detale. To w końcu szczegóły decydują o tym, jaki efekt da całość. Obecnie mamy dostęp do tysiąca firm, które tworzą prawdziwe dzieła sztukiidealne na właśnie takie okazje. W tej galerii pokażemy Ci najbardziej spektakularne wianki ślubne na rok 2019. Odkryj je!

Publikacja

Zdaniem ekspertów z boZka“Wszystkie jesteśmy inne, mamy różne upodobania. Jedne z nas podążają za trendami, inne mają swój styl i nie zważają na panującą modę. 1. Nowoczesny fascynator ślubny z woalką lub bez to propozycja dla minimalistki. Idealny dodatek do prostej sukni. Uwielbiają go panie nie przepadające za przepychem i błyskiem. 2. Żywy tradycyjny kwiat we włosy możemy zastąpić jedwabnym, ręcznie wykonanym. Ten mocowany jest na opasce z biżuteryjnym zdobieniem. Nawiązuje do klasyki wkomponowując się jednocześnie w panujące trendy. 3. Kokardy często kojarzone są ze stylem retro. I nie ukrywajmy, zwolenniczki tego stylu często wybierają ją np. do tiulowej sukienki za kolano. 4. Opaska z koralikami i chwostami w stylu boho dla to dodatek dla podążających za najnowszymi trendami. Biżuteryjne, plecione opaski, często wiązane tasiemką opanowały zeszłoroczne śluby zwłaszcza te w nieco artystycznym swobodnym klimacie. I trzeba przyznać, że ich ekspansja trwa. 5. Złota tiara to kolejna królowa aktualnych wybiegów ślubnych. ?”

Od momentu, kiedy kobiety zaczęły nosić woale w dniu swojego ślubu, czym podkreślano czystość Panny Młodej nastąpiło wiele zmian odnośnie tego dodatku. Panny Młode czasem decydują się tylko na wianek, a czasem dobierają do niego także welon- wszystko zależy od upodobań. W końcu w dniu swojego ślubu masz się czuć pięknie i komfortowo. Dekoracje na włosy podczas sesji są elementem, które pięknie wyglądają przy bliskich kadrach. Zobacz zdjęcie Jarosława Stróżyka Fotografia, który wydobył ten elementy i stworzył pięknie 

Czasem Panny Młode decydują się też na inne nakrycia głowy- pióra, dżety, koronki. Do wyboru do koloru! Każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Warto jest też połączyć to nakrycie głowy z bukietem ślubnym– po prostu lepiej wygląda, jeżeli wszystkie akcesoria Panny Młodej tworzą spójną całość. To po prostu jest bardziej eleganckie. Zwróć również uwagę na buty. To też jest ważny dodatek. Wszystko musi tworzyć zwartą całość. Wtedy efekt będzie oszałamiający! Także efekt jest fenomenalny, gdy wybierzesz ozdoby do włosów marki Koronki iwogg.  Serdecznie polecamy ich ozdoby do włosów i biżuterię ślubną!

Poznaj wszystkie pomysły i projekty, które proponujemy i wybierz swój idealny stroik ślubny. Na pewno będziesz prezentować się znakomicie. Twoich Gości na pewno zatka z zachwytu.

Zobacz także: 

Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!

Welon, czyli symbol Panny Młodej. Wybierz ten wyjątkowy!

Fryzury ślubne z welonem! Oto najmodniejsze upięcia.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Decolove Atelier Akcesoria Panny Młodej
ANAeme Style Akcesoria Panny Młodej
Koronki iwogg Biżuteria ślubna
Blanka Handmade Akcesoria Panny Młodej
BoZka Akcesoria Panny Młodej

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Ślubne ozdoby do włosów są jeszcze bardziej wyjątkowe. Odkryj je!