• Magazyn
  • Ślubne upięcia z kręconych włosów: loki w wersji ślubnej

Ślubne upięcia z kręconych włosów: loki w wersji ślubnej

Sposoby noszenia kręconych włosów w naturalny lub wyszukany sposób, łącz włosy z falami vintage w grzywce, obróć je na bok lub uformuj loki, aby uzyskać pożądany efekt, będziesz niesamowity!

  • Uroda
  • Trendy
  • Krecone

Każda posiadaczka kręconych włosów marzy o prostych jak struny włosach, a te o prostych robią wszystko, aby móc delikatnie podkręcić swoje sztywne włosy. Zawsze pragniemy tego, czego nie mamy. Bez wątpienia w dniu ślubu niezależnie od tego, jaki mamy na co dzień typ włosów marzymy o fryzurze o dużej objętości (aby wyglądała proporcjonalnie) do sukni, dopełniała ślubną biżuterię, makijaż i z delikatnym skrętcem lub falą. 

Publikacja

Loki. To baza większości fryzur ślubnych. W wersji rozpuszczonej wymagają mocnego utrwalenia lakierem, a do koków i upięć ślubnych sprawdzają się idealnie, aby dodać im lekkości w całej strukturze. Fryzura ślubna z grzywką i falami w stylu lat 50. wspaniale wpasuje się w styl przyjęcia vintage.

Pamiętajmy, że próbna fryzura ślubna jest momentem na sprawdzenie, jak dobrze wyglądamy w ślubnej fryzurze. Jeśli mamy kilka faworytów, to wybierzcie tę najbardziej wygodną i stabilną na ślub i wesele, tę najbardziej spektakularną na sesję ślubną. To odmieni Twój ślubny look i przy okazji efekt sesji będzie zaskakująco piękny- zdjęcia fotografa ślubnego Fotografia Ślubna Sulika Puszko podczas sesji ślubnej są wspaniałe.

 

Zainspiruj się innymi fryzurami ślubnymi:

Fryzura ślubna z włosów rozpuszczonych

Fryzura ślubna z welonem

Fryzura ślubna z kucykiem

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kamila Piech Photography Fotograf ślubny
Decoki ślub i kwiaty Bukiet i dekoracje kwiatowe

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Ślubne upięcia z kręconych włosów: loki w wersji ślubnej