• Magazyn
  • Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!

Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!

Wybierz fryzurę ślubną z warkoczem i zobaczysz jak oczarujesz gości. Mam dla Was aż 65 propozycji!

  • Uroda
  • Trendy
  • Warkoce

Pewne jest, że suknia ślubna, to najważniejsza cześć garderoby tego dnia i stanowi najważniejszy element wizerunki Panny Młodej. Jednak aby dopasować i dopełnić stylizację, to zdecydowanie potrzebne jest pasujące upięcie ślubne. Kiedy mówimy o trendach, które inspirują tysiące narzeczonych w najbliższym sezonie, nie możemy pominąć warkoczy. W tej galerii znajdziesz najlepsze fryzury ślubne z warkoczem 2021 w bardzo romantycznym i innowacyjnym stylu.

Publikacja

Opinią ekspertów z PASJA Salon Fryzur (Barbara Suchodolska)“Fryzury z warkoczem to świetny pomysł  dla każdej pani. Nawet jeżeli włosy są krótkie  to żaden problem , ponieważ można doczepić włosy na potrzeby fryzury. W momencie , gdy klientka na mało włosów również sposobem na to jest doczepienie kilku pasm i utworzenie plecionki. Fryzury z warkoczem są najczęściej wybierane przez klientki i nie ma się co dziwić,  ponieważ warkocz jest bardzo praktyczny. Panie mają pewność ,że nic podczas balu się nie zepsuje. Ponadto warkocz nadaje fryzurze elegancji i klasy , a zarazem pozwala na swobodę. Takie upięcie jest dość klasyczne i preferowane dla kobiety w każdym wieku.”

Warkocze w koronie, w stylu francuskim, dobierane… zdecydowanie królują różne opcje, które zawsze wyglądają korzystnie. Fryzura ślubna z warkoczem dobieranym jest bardzo wyjątkowa, ale to nie jedyna kombinacja, ponieważ warkocz jako część koka, czy dobierany od dołu, to bardzo nowoczesne upięcia i trendy fryzjerskie. Jeśli zależy Ci na stylu nieformalnym, to zdecyduj się na luźno dobierane warkocze czy dobierane. Taka fryzura idealnie pasuje do sukienki haftowanej, koronkowej, suknie ślubne w stylu romantycznym, eterycznym oraz eleganckim.

Jeśli jesteś typem Narzeczonej, która lubi nosić warkocze, to nie powinna rezygnować z nich wybierając fryzurę ślubną. Galeria, którą stworzyliśmy to zbiór inspiracji na Twój wielki dzień. To aż 65 weselnych fryzur z warkoczem. Zapraszamy! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!