Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!

  • more 21+

Pewne jest, że suknia ślubna, to najważniejsza cześć garderoby tego dnia i stanowi najważniejszy element wizerunki Panny Młodej. Jednak aby dopasować i dopełnić stylizację, to zdecydowanie potrzebne jest pasujące upięcie ślubne. Kiedy mówimy o trendach, które inspirują tysiące narzeczonych w najbliższym sezonie, nie możemy pominąć warkoczy. W tej galerii znajdziesz najlepsze fryzury ślubne z warkoczem 2019 w bardzo romantycznym i innowacyjnym stylu.

Opinią ekspertów z PASJA Salon Fryzur (Barbara Suchodolska)“Fryzury z warkoczem to świetny pomysł  dla każdej pani. Nawet jeżeli włosy są krótkie  to żaden problem , ponieważ można doczepić włosy na potrzeby fryzury. W momencie , gdy klientka na mało włosów również sposobem na to jest doczepienie kilku pasm i utworzenie plecionki. Fryzury z warkoczem są najczęściej wybierane przez klientki i nie ma się co dziwić,  ponieważ warkocz jest bardzo praktyczny. Panie mają pewność ,że nic podczas balu się nie zepsuje. Ponadto warkocz nadaje fryzurze elegancji i klasy , a zarazem pozwala na swobodę. Takie upięcie jest dość klasyczne i preferowane dla kobiety w każdym wieku.”

Warkocze w koronie, w stylu francuskim, dobierane… zdecydowanie królują różne opcje, które zawsze wyglądają korzystnie. Fryzura ślubna z warkoczem dobieranym jest bardzo wyjątkowa, ale to nie jedyna kombinacja, ponieważ warkocz jako część koka, czy dobierany od dołu, to bardzo nowoczesne upięcia i trendy fryzjerskie. Jeśli zależy Ci na stylu nieformalnym, to zdecyduj się na luźno dobierane warkocze czy dobierane. Taka fryzura idealnie pasuje do sukienki haftowanej, koronkowej, suknie ślubne w stylu romantycznym, eterycznym oraz eleganckim.

Jeśli jesteś typem Narzeczonej, która lubi nosić warkocze, to nie powinna rezygnować z nich wybierając fryzurę ślubną. Galeria, którą stworzyliśmy to zbiór inspiracji na Twój wielki dzień. To aż 65 weselnych fryzur z warkoczem. Zapraszamy! 

Zobacz również:

Jak dobrać fryzurę i makijaż ślubny? Sprawdź!

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!

Fryzury ślubne z welonem! Oto najmodniejsze upięcia.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

22 Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!
Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!
Jeżeli jesteś nowoczesną, naturalną i kobietą ceniącą klasyczną modę nie przegap 25 propozycji fryzur ślubnych!
29 Suknie ślubne YolanCris 2019. Najbardziej imponująca kolekcja, jaką kiedykolwiek zobaczysz!
Suknie ślubne YolanCris 2019. Najbardziej imponująca kolekcja, jaką kiedykolwiek zobaczysz!
Tożsamość - kolekcja, która jest inspirowana ikonami mody wszech czasów, z których to katalońska marka- YolanCris zaczerpnęła inspiracje do stworzenia najnowszej kolekcji sukni ślubnych na zbliżający się sezon.
25 Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Perfekcja i luksus w najlepszym wydaniu. Tak najłatwiej, choć ciągle niewystarczająco można opisać najnowszą kolekcję Zuhaira Murada na sezon 2019.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji