Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!

  • more 21+

Pewne jest, że suknia ślubna jest jedną z najistotniejszych rzeczy i stanowi najważniejszą cześć ślubnej garderoby dla Panny Młodej, to jest pewne. Jednak aby dopasować i dopełnić stylizację, to zdecydowanie potrzebne jest dobrze dopasowane upięcie. Kiedy mówimy o trendach, które inspirują tysiące narzeczonych w najbliższym sezonie, nie możemy pominąć warkoczy. W tej galerii znajdziesz najlepsze fryzury ślubne z warkoczem 2018 w bardzo romantycznym i innowacyjnym stylu.

Opinią ekspertów z PASJA Salon Fryzur (Barbara Suchodolska)“Fryzury z warkoczem to świetny pomysł  dla każdej pani. Nawet jeżeli włosy są krótkie  to żaden problem , ponieważ można doczepić włosy na potrzeby fryzury. W momencie , gdy klientka na mało włosów również sposobem na to jest doczepienie kilku pasm i utworzenie plecionki. Fryzury z warkoczem są najczęściej wybierane przez klientki i nie ma się co dziwić,  ponieważ warkocz jest bardzo praktyczny. Panie mają pewność ,że nic podczas balu się nie zepsuje. Ponadto warkocz nadaje fryzurze elegancji i klasy , a zarazem pozwala na swobodę. Takie upięcie jest dość klasyczne i preferowane dla kobiety w każdym wieku.”

Warkocze w koronie, w stylu francuskim, dobierane… zdecydowanie królują różne opcje, które zawsze wyglądają dobrze. Fryzura ślubna z warkoczem dobieranym jest bardzo wyjątkowa, ale także fryzura ślubna z warkoczem na bok, to świetny wybór. Jeśli zależy Ci na stylu nieformalnym, to zdecyduj się na plecionki bardziej naturalne i luźno połączone. Możesz wybrać coś z pośród dziesiątek porpozycji: warkocz w koku, warkocz na bok, fryzura z warkoczem z dodatkiem dekoracji. Taka fryzura idealnie pasuje do sukienki haftowanej, koronkowej, suknie ślubne w stylu romantycznym, eterycznym oraz eleganckim.

Jeśli jesteś typem Narzeczonej, która lub nosić warkocze, to nie powinna rezygnować z nich wybierając fryzurę ślubną. Galeria, którą stworzyliśmy to zbiór inspiracji na Twój wielki dzień. To aż 65 weselnych fryzur z warkoczem. Zapraszamy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

67 Fryzury ślubne 2018. Ponad 60 topowych propozycji!
Fryzury ślubne 2018. Ponad 60 topowych propozycji!
To zgromadzenie najnowszych trendów, które sprawią, że będziesz prezentowała się niezwykle nowocześnie.To najbardziej obszerna galeria z jaką możesz się zapoznać.
19 Fryzura ślubna z kucykiem! Dziewczęco i szykownie!
Fryzura ślubna z kucykiem! Dziewczęco i szykownie!
Naturalne i łatwe do zrobienia. Fryzury ślubne dla Ciebie!
39 Ślubne upięcia! Mamy dla Was aż 30 propozycji!
Ślubne upięcia! Mamy dla Was aż 30 propozycji!
Będziesz wyglądała olśniewająco w tych fryzurach!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji