Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!

  • more 21+

Pewne jest, że suknia ślubna jest jedną z najistotniejszych rzeczy i stanowi najważniejszą cześć ślubnej garderoby dla Panny Młodej, to jest pewne. Jednak aby dopasować i dopełnić stylizację, to zdecydowanie potrzebne jest dobrze dopasowane upięcie. Kiedy mówimy o trendach, które inspirują tysiące narzeczonych w najbliższym sezonie, nie możemy pominąć warkoczy. W tej galerii znajdziesz najlepsze fryzury ślubne z warkoczem 2018 w bardzo romantycznym i innowacyjnym stylu.

Opinią ekspertów z PASJA Salon Fryzur (Barbara Suchodolska)“Fryzury z warkoczem to świetny pomysł  dla każdej pani. Nawet jeżeli włosy są krótkie  to żaden problem , ponieważ można doczepić włosy na potrzeby fryzury. W momencie , gdy klientka na mało włosów również sposobem na to jest doczepienie kilku pasm i utworzenie plecionki. Fryzury z warkoczem są najczęściej wybierane przez klientki i nie ma się co dziwić,  ponieważ warkocz jest bardzo praktyczny. Panie mają pewność ,że nic podczas balu się nie zepsuje. Ponadto warkocz nadaje fryzurze elegancji i klasy , a zarazem pozwala na swobodę. Takie upięcie jest dość klasyczne i preferowane dla kobiety w każdym wieku.”

Warkocze w koronie, w stylu francuskim, dobierane… zdecydowanie królują różne opcje, które zawsze wyglądają dobrze. Fryzura ślubna z warkoczem dobieranym jest bardzo wyjątkowa, ale także fryzura ślubna z warkoczem na bok, to świetny wybór. Jeśli zależy Ci na stylu nieformalnym, to zdecyduj się na plecionki bardziej naturalne i luźno połączone. Możesz wybrać coś z pośród dziesiątek porpozycji: warkocz w koku, warkocz na bok, fryzura z warkoczem z dodatkiem dekoracji. Taka fryzura idealnie pasuje do sukienki haftowanej, koronkowej, suknie ślubne w stylu romantycznym, eterycznym oraz eleganckim.

Jeśli jesteś typem Narzeczonej, która lub nosić warkocze, to nie powinna rezygnować z nich wybierając fryzurę ślubną. Galeria, którą stworzyliśmy to zbiór inspiracji na Twój wielki dzień. To aż 65 weselnych fryzur z warkoczem. Zapraszamy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

34 Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Romantyczne, pełne ciepła i elegancji, czyli świece. Idealna dekoracja na Twój ślub!
38 Zaproszenia ślubne. W dobrym stylu i guście! Zobacz
Zaproszenia ślubne. W dobrym stylu i guście! Zobacz
35 wzorów fantastycznych wzorów zaproszeń. Na pewno wybierzesz tutaj swoje zaproszenia ślubne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji