Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!

  • [ALT] 11+

Z pewnością tegoroczne przyszłe Panny Młode już mają w swojej szafie suknie ślubną, buty i wszelkie akcesoria, ale nie myślały jeszcze o fryzurze na tą specjalną okazję. Chcemy, żeby narzeczone tego dnia czuły się jak królowe, czyli dobrze we własnej skórze, dlatego pokażemy 25 fryzur ślubnych z rozpuszczonymi włosami 2017. Bardzo stylowe i wyrafinowane!

Ten typ fryzur z roku na rok jest coraz częściej wybierany na to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ dzięki niemu możemy wyglądać w bardzo orginalny sposób. Wśród innych także popularnych fryzur ślubnych są warkocze, idealnie pasujący do stylu boho, ale jednocześnie wpasowuje się w styl klasyczny, który wybiera wiele kobiet.

Niespodziewany sukces odnoszą również fryzury z kucykiem, bardziej proste i mniej wymagające, ale w nowoczesniej formie mogą pojawić się w bardzo ekstrawaganctkim looku, który daje poczucie komfortu i jest bardzo atrakcyjny.

Zestawienie wielu fryzur i upięć, wśród których podstawą są najbardziej naturalne i wygodne fryzury dla Panny Młodej, dlatego też zapraszamy na galerię z rozpuszczonymi włosami. Możesz skusić się także na stylowy wianek, szczególnie fryzura ślubna z długich rozpuszczonych włosów ozdoby do włosów czy welon ślubny … wszystko o czym zamarzysz!
Odkryj 25 fryzur ślubnych 25 z z rozpuszczonych włosów 2018!
Będzie, to idealna fryzury na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Wybierz jedną z nich!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

40 Tiulowe suknie ślubne: najromantyczniejsza tendencja!
Tiulowe suknie ślubne: najromantyczniejsza tendencja!
Odkryj ten materiał i wykorzystaj go w swojej spektakularnej sukni ślubnej. Tiul to naprawdę materiał dla każdego. Będziesz prezentowała się w nim znakomicie. Wybierz jedną z propozycji z naszej galerii. Na pewno nie pożałujesz!
50 Suknie ślubne z rozszerzaną spódnicą! Wybierz swoją suknię razem z nami!
Suknie ślubne z rozszerzaną spódnicą! Wybierz swoją suknię razem z nami!
Nie przegap tych bajkowych projektów. Daj się oczarować!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji