• Magazyn
  • Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!

Jeżeli jesteś nowoczesną, naturalną i kobietą ceniącą klasyczną modę nie przegap 25 propozycji fryzur ślubnych!

  • Uroda

Z pewnością tegoroczne przyszłe Panny Młode już mają w swojej szafie suknie ślubną, buty i wszelkie akcesoria, ale nie myślały jeszcze o fryzurze na tą specjalną okazję. Chcemy, żeby narzeczone tego dnia czuły się jak królowe, czyli dobrze we własnej skórze, dlatego pokażemy 25 fryzur ślubnych z rozpuszczonymi włosami 2021. Bardzo stylowe i wyrafinowane!

Publikacja

Zdaniem ekpertki z Czarna Róża Art“Rozpuszczone włosy do ślubu to dobra alternatywa dla tych, które cenią naturalny look. Możliwości jest wiele; od wyprostowanych poprzez fale, a na anielskich lokach kończąc. Cel to pokazać piękno i często długość włosów. Przecież nie raz słyszymy zdanie „zapuszczam włosy do ślubu”.

Zwróćmy uwagę, co będzie dopełniało fryzurę, żywe kwiaty, wianek, ozdobna spinka, gałązka z pereł czy kamieni, welon, a może woalka. Pod każdą z tych ozdób można spiąć pojedyncze pasma by ozdoba była widoczna i dobrze podpięta.

Jak dopasować fryzurę? Oprócz kształtu twarzy i tego, w czym się dobrze czujemy zwróćmy uwagę jak włosy układają się naturalnie i nie walczmy z nimi. Jeżeli są kręcone z natury spokojnie można je falować i kręcić, fryzura powinna utrzymać się do rana. Jeżeli natomiast są całkowicie proste i niepodatne na kręcenie lepiej je wygładzić lub delikatnie wywinąć jedynie końce, tak, żeby fryzura nawet po kilku godzinach szaleństw na parkiecie wyglądała świeżo. Jeżeli masz sztywne, gęste, proste włosy, a marzysz o lokach to dobra alternatywa na sesję plenerową, tam przez kilka godzin rozpuszczone włosy zdadzą egzamin.

Ten typ fryzur z roku na rok jest coraz częściej wybierany na to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ dzięki niemu możemy wyglądać w bardzo orginalny sposób. Wśród innych także popularnych fryzur ślubnych są warkocze, idealnie pasujący do stylu boho, ale jednocześnie wpasowuje się w styl klasyczny, który wybiera wiele kobiet.

Zdaniem Kasi Marlewskiej z Zaczarowanych Warkoczy“Piękne fale są marzeniem wielu Panien młodych. Niestety jest to fryzura dobra jedynie dla 2 typów kobiet – tych, z gęstymi i podatnymi włosami oraz tych, które chcą wyglądać idealnie tylko na ceremonii, a potem niech się dzieje co chce – liczy się dobre samopoczucie i zabawa. Aby włosy olśniewały gości należy o nie zadbać już kilka miesięcy przed ślubem, stosując odpowiednie szampony i odżywki, prawidłowo suszyć a także wykonać właściwą koloryzację. Przy delikatnych skrętach oraz duzych, dopracowanych falach pięknie sprawdzają się koloryzacje typu sombre, które bogactwem refleksów nadają fryzurze jeszcze większej przestrzenności oraz podkreślają skręty. Jeśli włosy są za mało gęste, lub ich długość nie jest wystarczająca, możemy sięgnąć po doczepki na “clip-in”, których zastosowanie pozwoli je odpowiednio zagęścić i wydłużyć, a także unieść od nasady, czego często nie możemy zrobić przy innych metodach przedłużania.”

Niespodziewany sukces odnoszą również fryzury z kucykiem, bardziej proste i mniej wymagające, ale w nowoczesniej formie mogą pojawić się w bardzo ekstrawaganctkim looku, który daje poczucie komfortu i jest bardzo atrakcyjny.

Opinią eksperta z Fryzjer Ślubny Warszawa – Marcelina Kozioł: “Swobodne, ponadczasowe, naturalne, wygodne – takie są fryzury z rozpuszczonych i pół rozpuszczonych włosów. Często decydują się na nie panny młode, które mają negatywne doświadczenia ze spiętymi włosami lub nie mają ich wcale. Ważnym argumentem za jest również chęć wyeksponowania długich, pięknych włosów. Za fryzurami tego rodzaju przemawia również jej uniwersalność, możliwość dopasowania do wielu stylizacji, ponadczasowość. Możemy wybierać w prostych włosach, mocnych skrętach, gładkich falach, niesfornych lokach, luźno opadających pasmach. Pracując na co dzień z pannami młodymi, dużą uwagę zwracam na stworzenie fryzury na miarę każdej z osobna.”

Zestawienie wielu fryzur i upięć, wśród których podstawą są najbardziej naturalne i wygodne fryzury dla Panny Młodej, dlatego też zapraszamy na galerię z rozpuszczonymi włosami. Możesz skusić się także na stylowy wianek, szczególnie fryzura ślubna z długich rozpuszczonych włosów ozdoby do włosów czy welon ślubny … wszystko o czym zamarzysz! A te marzenia będą pięknie udokumentowane przez fotografa ślubnego podczas przygotować. Oto jedno z ujęć JAMSTUDIO Photography. Jest pięknie!


Odkryj 25 fryzur ślubnych 25 z z rozpuszczonych włosów 2021!
Będzie, to idealna fryzury na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Wybierz jedną z nich!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów! Naturalne i zawsze bardzo modne!