11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!

Skuś się na te piękne fryzury! Możesz zrobić je samodzielnie z nasza pomocą!

  • Uroda
  • Rada
  • Trendy
  • 2018
zapiszAlena Stalmashonak
Alena Stalmashonak

Nie wiesz jak dobrać fryzurę ślubną? Nie martw się, zebraliśmy 11 tutoriali ze zdjęciami, które pomogą Ci zdecydować, jak chcesz się uczesać w ten najlepszy dzień swojego życia! Już niewiele pisaliśmy o najpiękniejszych fryzurach ślubn, na przekład fryzury z grzywką, fryzury dla osób z kręconymi włosami, krótkimi włosami, tych, którzy chcą aby ich włosy wyglądały naturalnie, inne dla osób, które chcą wybrać warkocze zatem wielki dnia … W każdym razie, w 2018 roku, masz tysiące możliwości do wyboru

1. Kłos

zapiszPinterest/www.hairstyledesign.com
Pinterest/www.hairstyledesign.com

Masz długie włosy i kochasz piękne warkocze? Dlaczego nie wybrać warkocz kłosa? Jest w stylu bohemy, a fryzura jest prosta kompozycja złożona z trzech pasm, a wygląda imponująco!

2. Korona z warkoczy dla krótkich włosów

zapiszPinterest
Pinterest

Gdy masz krótkie włosy, a chciałbyś stworzyć piękne upięcie, to jest idealne rozwiązanie! Drogie Panie, oto fryzura dla Was, czyli niski kok zwieńczony korona, dwóch plecionych warkoczy. Kwintesencja elegancji!

3. Fryzura w stylu hippie-chic

zapiszPinterest/www.barefootblond.com
Pinterest/www.barefootblond.com

Masz ładne proste włosy? Możesz spokojnie skorzystać z tego przywileju! Z tej kobiecej i eleganckiej fryzurze w tylu hippie, oczarujesz wszystkich!

4. Elegancki kok dla gęstych i długich

zapiszPinterest
Pinterest

Dla takich włosów kręconych, gęstych proponujemy ładny kok podkreślający twoją szyję. Skręt sprawi, że fryzura sprawi wyrażenie bardziej rockowej, a końców włosów puszczone z obu stron nadadzą naturalności tej fryzurze!

5. Włosy oplecione koroną

zapiszPinterest/Accessoires cheveux chic
Pinterest/Accessoires cheveux chic

Ta porada jest idealna, jeśli chcesz, aby twoje włosy w dniu ślubu były rozpuszczone. Struktura włosów i ich upięcie sprawi, że będą one wyglądały jak podszyte wiatrem, a dwa warkocze sprawiają, że korona upięta z nich nada Ci tytuł najpiękniejszej Panny Młodej!

6. Splot z dredoloków

zapiszPinterest/Mercredie.com
Pinterest/Mercredie.com

Ta piękna fryzura składa się z trzech grubych warkoczy, które tworzą wspaniały splot na czubku głowy!

7. Podwójna korona z krótkich włosów

zapiszPinterest/Thebeautydepartment.com
Pinterest/Thebeautydepartment.com

Dwie korony są lepsze niż jedna! Tutaj, nawet jeśli twoje włosy są krótkie, można utworzyć dwa piękne warkocze i owinąć głowę jak pająk.

8. Kucyk barceloński

zapiszPinterest
Pinterest

Trzy kucyki, wszystkie trzy powiązane ze sobą … to działa! Jest to świetny sposób, aby urozmaicić tradycyjny kucyk, które wiele z naszych matek nosily, gdy szły do szkoły.

9. Kok baśniowy

zapiszPinterest/The Berry
Pinterest/The Berry

Ta fryzura jest jedną z naszych ulubionych! Nie ona łatwe do wykonania, ale jest piekielnie elegancka! Podniesienie włosów z tylu w górnej części kucyka, dwa warkocze oplatajcie włosy tworzące koronę…imponujący efekt!

10. Kok na boku z pałąkiem

zapiszPinterest/MissySue.Com
Pinterest/MissySue.Com

Upięcie z boku, lekkość formy oraz śliczna ozdoba sprawia, że możesz sobie pozwolić na tak artystyczny Look!

11. Wysoki kok

zapiszPinterest/Dailymakeover.com
Pinterest/Dailymakeover.com

Zdarza się, że prostota jest bardzo dobrą rzeczą. Nie ma potrzeby, aby ubierać się w dziesiątkach butików, czesać najlepszego fryzjera na świecie i wyglądać zbyt wyrafinowanie. W koku upiętym na czubku głowy możesz wyglądać jak gwiazda tej nocy. Takie upięcie prezentuje szuje, dodaje kobiecości oraz przede wszystkim możesz sama je zrobić i dobrze się przy tym bawić!

zapiszbluepen
bluepen

Te fryzury cię zainspirowały? Mamy nadzieję, że tak! Z tych wyjaśnień, krok po kroku, można poćwiczyć w domu każda z kombinacji! Wyprobuj je i wyglądaj pięknie!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!