Fryzura ślubna z kucykiem! Dziewczęco i szykownie!

Naturalne i łatwe do zrobienia. Fryzury ślubne dla Ciebie!

  • Uroda
  • 2018
  • Galleries

Ślub jest jedną z takich okazji, gdy wizyta u fryzjera jest prawie obowiązkowa. Ślub, to także dzień kiedy stylizacja włosów była idealnie dobrana. Wybór fryzury zależy w dużej mierze od długości i koloru włosów. Nie przegap galerii fryzur ślubnych z kucykiem na sezon 2018!

Jest to z pozoru najprostsza fryzura, która pięknie podkreśla naszą urodę, ale także dodaje wytworności i elegancji stylizacji. Kucyk na bok, jest o tyle uniwersalny, że z kucyka możemy zrobić lekkie podpięcie i warkocza, co jest także świetnym pomysłem. W tej galerii pokazujemy różne style. Bardzo luźny warkocz, z którego puszczone są kręcone włosy, mamy także kuzyki w zależności o wysokości na jakiej zostały podpięte. Kucyka na samym szczycie głowy polecamy tylko w przypadku wyboru stworzenia koka z niego.

Nie przegap wszystkich wymienionych opcji i wybierz jedną z 20 ślubnych fryzur z kucykiem 2018, których nie można przegapić. Ponieważ naturalność i prostota nigdy nie wyjdzie z mody. Zapraszamy! Poznaj także fryzury z kucykiem 2018!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!