Fryzury ślubne z welonem! Oto najmodniejsze upięcia.

  • more 16+

Kolory oraz forma welonu ślubnego znana była już w starożytności, niegdyś żłóte, czerwone, osłaniające Pannę Młodą od stóp do głów. Welon to symbol dziewictwa, a w czasach zamierzchłych oznaczało całkowite oddanie mężczyźnie. Od tradycji po dzień dzisiejszy chcemy zainspirować Was pięknymi welonami ślubnymi 2019!

Istnieje wiele typów welonów, który możemy wybrać na ten wielki dzień. Ważne jest jednak,aby welon było dobrze dobrany do fryzury i odwrotnie. Wysokość upięcia, materiał, z jakiego wykonany jest welon powinien także współgrać z suknią ślubną. Welon wygląda bardzo dobrze i w upięciu i we włosach rozpuszczonych. Dodana biżuteria dopełni wspaniały efekt! Masz wiele możliwości fryzur ślubnych z welonem 2019, będziesz wyglądała idealnie tego wielkiego dnia. Sprawdź jakie propozycje wybraliśmy dla Ciebie i ciesz się z przedślubnych przygotowań! A po nich nie zapomnij dodać welonu do stylizacji podczas sesji ślubnej, jak możemy zobaczyć u wspaniałego fotografa Jarosław Stróżyk Fotografia zdjęcia z tym symbolicznym dodatkiem są piękne!

Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych. Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2019!

Zobacz także: 

Fryzura ślubna z kucykiem! Dziewczęco i szykownie!

Fryzury ślubne z grzywką, idealne w dniu ślubu!

Ślubne upięcia! Mamy dla Was aż 30 propozycji!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

33 Fryzury ślubne z grzywką, idealne w dniu ślubu!
Fryzury ślubne z grzywką, idealne w dniu ślubu!
Jeśli masz grzywkę, a nie wiesz, co z nią zrobić w dniu ślubu, nie przegap wszystkich możliwości, które pokażemy w tej galerii. Pomysły i różne sposoby, aby wyglądać perfekcyjnie.
63 Suknie ślubne Pronovias 2019: magia trendów na najbardziej oczekiwanym pokazie
Suknie ślubne Pronovias 2019: magia trendów na najbardziej oczekiwanym pokazie
Odryj "In Bloom", najnowsze kolekcja sukien ślubnych Pronovias 2019 bardziej zmysłowe i najnowsze trendy na Twój wielki dzień.
18 Suknie ślubne Carolina Herrera 2019: czysta elegancja, zakochasz się od pierwszego wejrzenia
Suknie ślubne Carolina Herrera 2019: czysta elegancja, zakochasz się od pierwszego wejrzenia
Ubierz się w szyk i elegancję na swój wielki dzień dzięki sukni ślubnej Carolina Herrera 2019 i przykuj uwagę wszystkich gości!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji