Fryzury ślubne z welonem! Oto najmodniejsze upięcia.

Idealne połącznie fryzury z welonem, to sztuka. Zdradzamy jej tajniki!

  • Fryzury
  • 2019
  • Galleries

Kolory oraz forma welonu ślubnego znana była już w starożytności, niegdyś żłóte, czerwone, osłaniające Pannę Młodą od stóp do głów. Welon to symbol dziewictwa, a w czasach zamierzchłych oznaczało całkowite oddanie mężczyźnie. Od tradycji po dzień dzisiejszy chcemy zainspirować Was pięknymi welonami ślubnymi 2019!

Istnieje wiele typów welonów, który możemy wybrać na ten wielki dzień. Ważne jest jednak,aby welon było dobrze dobrany do fryzury i odwrotnie. Wysokość upięcia, materiał, z jakiego wykonany jest welon powinien także współgrać z suknią ślubną. Welon wygląda bardzo dobrze i w upięciu i we włosach rozpuszczonych. Dodana biżuteria dopełni wspaniały efekt!

Masz wiele możliwości fryzur ślubnych z welonem 2019, będziesz wyglądała idealnie tego wielkiego dnia. Sprawdź jakie propozycje wybraliśmy dla Ciebie i ciesz się z przedślubnych przygotowań! A po nich nie zapomnij dodać welonu do stylizacji podczas sesji ślubnej, jak możemy zobaczyć u wspaniałego fotografa Jarosław Stróżyk Fotografia zdjęcia z tym symbolicznym dodatkiem są piękne! Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych. Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2019!

Zobacz także: 

Fryzura ślubna z kucykiem! Dziewczęco i szykownie!

Fryzury ślubne z grzywką, idealne w dniu ślubu!

Ślubne upięcia! Mamy dla Was aż 30 propozycji!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

U Fryzjerów Fryzjerzy
Jarosław Stróżyk Fotografia Fotograf i kamerzysta
PLATINIUM VISAGE Makijaż ślubny
Fryzjerstwo PJ Fryzjerzy