Ściana kwiatów na weselu, czyli pionowy ogród. Nowość oraz jedna z najbardziej oryginalnych dekoracji!

Czy myślałeś o użyciu photocall na swój ślub? Jak dowiesz się dowiedz się czegoś więcej: zakochasz się!

  • Kwiaty
  • 2019
  • Galleries

Pewnie jesteż pochłonięty przygotowaniami do ślubu i nadal masz mnóstwo szczegółów do dopracowania. Suknia już jest, wybrałeś miejsce, masz wszystkie dodatki i dekoracje na ceremonie. Ale na pewno potrzeba Ci czegoś szczególnego, czegoś, co wszyscy zapamietają na salę, ponieważ to właśnie to miejsce, w którym goście spędzą najwięcej czasu i większość zdjęć tego dnia będzie pokazwała w tle sale i jej dekorację. A jaką wybrać? W tej galerii prezentujemy różne propozycje.

Jedną z nowoczesnych możliwośći jest ściana kwiatów, czyli photocall było wyjątkowe i pełne magii warto zdecydować sie na dekoracje przedstawiającą ogród. Kwiaty sprawdzą się doskonale zawieszone na ścianie lub drzewie, jesli planujesz ślub na świeżym powietrzu. Możemy wybrać kwiaty wykonane z papieru lub sztuczne, które nie wysychają, wiec ich urok trwa znacznie dłużej. Albo, zdecydować się na żywe, zielone rośliny, dzięki którym Wasze Photocall będzie naprawdę niezwykłe. Te pionowe ogrody są bardzo popularne i można je zobaczyć w nowoczesnych i awangardowych budynkach we wszystkich stolicach świata. Ogromne pole do popisu macie w miejscu Samo Centrum Wszechświata, gdzie piękna przestrzeń pozwala na udekorowanie sali ścianą kwiatów.

Nie przegap tych pomysłów, które proponujemy, a na pewno nie jeden z Twoich gości będzie zachwycony. Zapewniam Cię! Czy myślałeś o Photocall na swoim ślubie ? Z pewnością nie wyobrażałeś sobie tego jako pionowy ogród. Sprawdź naszą galerię i zobacz jaka to piękna ozdoba. Od razu zechcesz choć jeden ! 

Zobacz inne dekoracje weselne:

Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!

20 doskonałych pomysłów na dekoracje ślubną w stylu boho-chic. Zainspiruj się nimi!

Dekoracje stołów! 25 ozdób na stoły weselne.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Samo Centrum Wszechświata Pozostałe miejsca
Dekoracje Szewczyk Usługi dekoratorskie
AleDekoracje.pl Usługi dekoratorskie