Kwiaty

Kwiaty - podstawa wszystkich dekoracji ślubnych i weselnych. Pokażemy Ci najnowszych trendy i niezwykłe pomysłach dekoracyjnych w roli głównej z kwiatami i roślinami.

Filtruj według :
 • Rada
 • Bukiet slubny
 • Boho
 • Klasyczny
 • Romantyczny
 • Rustykalny
 • Vintage
 • Polska
 • Dekoracja ceremonii
 • Jesien
 • Lato
 • Wiosna
 • Zima
 • Trendy
 • Piekno

Bukiety ślubne pastelowe - znajdź inspiracje

7 maj 2023
Pewnym jest, że w dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać po prostu perfekcyjnie. Ich dbałość o każdy najmniejszy szczegół weselnej stylizacji oraz dopasowanie do siebie różnych jej elementów to prawdziwy klucz do sukcesu. Nie dziwi więc fakt, iż kwestia dotycząca wyboru idealnego bukietu ślubnego ma dla przyszłych Małżonek tak istotne znaczenie. A może zdecydujesz się na jego pastelową odsłonę? Udowodnimy, że naprawdę warto!

Bukiet z gipsówki - zalety i inspiracje

6 maj 2023
Łyszczec wiechowaty, nazywany potocznie gipsówką jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych roślin wykorzystywanych we florystyce ślubnej. Ta burza malutkich białych lub bladoróżowych kwiatów tworzy niesamowicie efektowną ażurową chmurkę, której delikatność pokochali nie tylko doświadczeni floryści, ale również Młode Pary. Co sprawia, iż to właśnie te urocze, drobne kwiatuszki - które kiedyś służyły najczęściej jako roślinny wypełniacz do ślubnych bukietów - stały się ich głównym lub jedynym elementem?

Kwiaty na stół weselny - galeria inspiracji

4 maj 2023
Z pewnością, nie musimy udowadniać jak ważną rolę na weselu odgrywa kwestia jego dekoracji. To właśnie ona ma tę niezwykłą moc działania na ludzkie zmysły i zmianę charakteru wesela wedle naszych oczekiwań i potrzeb. Jednym z jej fundamentalnych elementów, bez której większość Par Młodych nie wyobraża sobie wystroju sali weselnej są kwiaty. Zapewniamy, że nawet te najdroższe pozłacane ozdoby czy kryształowe żyrandole nie mogą się równać z naturalnym pięknem dzikiem przyrody. Warto więc korzystać z jej zachwycających darów - szczególnie rozpoczynając wstępną aranżację stołów weselnych przy których zasiądą zaproszeni przez nas goście.

Bukiet ślubny z róż - jak stworzyć piękną kompozycję?

3 maj 2023
Nie bez powodu, róża nazywana jest prawdziwą królową kwiatów. Jej piękno, delikatność, a zarazem wytworny charakter budzi zachwyt od wieków i ta fascynacja trwa po dziś dzień. Nie dziwi więc fakt, że stała się ona jednym z najbardziej popularnych i uwielbianych rodzajów kwiatów ślubnych. Jej uniwersalność pokochali profesjonalni floryści, który wykorzystują ją zarówno do tworzenia romantycznych i frywolnych bukietów w stylu boho czy rustykalnym jak i do tych nieco bardziej eleganckich w wersji glamour.

Jakie wybrać kwiaty na ślub?

30 kwi 2023
Wybór kwiatów, które będą tworzyć naturalną dekorację na ceremonii zaślubin i wesela to nie lada wyzwanie dla przyszłych Małżonków. W końcu, nawet te najdroższe kryształowe żyrandole czy pozłacane dodatki nie mogą się równać z prawdziwą magią bujnej roślinności - to ona wiedzie prym we wszystkich weselnych scenografiach i nadaje jej odpowiedniego charakteru. Choć różnorodność kwiatów - ich rodzajów, kształtów, kolorów czy form jest tak obfita, że niejedna Młoda Para może mieć niemały problem z podjęciem ostatecznej decyzji, co do wskazania tych najpiękniejszych, to są jednak takie kwiaty ślubne, które od lat cieszą się sporym zainteresowaniem w branży oraz - co niezwykle ważne - podbijają serca coraz większej rzeszy przyszłych Małżonków - poznajcie je razem z ZankYou!

Bukiet ślubny boho - jakie wybrać kwiaty?

27 kwi 2023
Weselny look zawiera w sobie wiele komponentów, których połączenie pozwala nam stworzyć wymarzony efekt końcowy w postaci idealnej stylizacji. Bukiet ślubny jest z pewnością jednym z tych, bez którego wydaje się być ona niekompletna. Dlatego tak istotnym jest, aby Panna Młoda trzymała w dłoniach to małe naturalne dzieło sztuki. Ta efektowna kwietna wiązanka stanowi nie tylko niezwykle gustowną dekorację ślubną, której wygląd nawiązuje do motywu przewodniego królującego na weselnej sali, ale także z biegiem czasu stał się on nieodzownym atrybutem prawie każdej przyszłej Małżonki. W ostatnich latach możemy zauważyć pewną tendencję wedle której Państwo Młodzi rezygnują ze sztywnych zasad ślubnej etykiety na rzecz atmosfery frywolności, spontanicznej zabawy i luzu panującej na weselnej uroczystości. Nie dziwi więc fakt, że styl boho, który łączy w sobie wszystkie te pojęcia, zaskarbił sobie sympatię tak wielu Młodych Par.
Publikacja

Filmy

...