Photocall na Twój ślub: ściany kwiatów robiące wspaniały efekt!

Od małych elementów pełnych kwiatów, po pełne draperii, balonów i girland kątki do robienia zdjęć. Proponujemy wyjątkowe photocall z kwiatami.

  • Kwiaty
  • International

Chcesz mieć ładne i zabawne wspomnienia z dnia Twojego ślubu i wesela? Będzie to najprawdopodobniej najważniejszy moment w Twoim życiu, dlatego nie wahaj się i już dzisiaj zdecyduj się na photocall z najbardziej zabawnymi elementami. Pokażemy Ci propozycje w różnym przedziale cenowym. Zainspiruj się którymś z naszym pomysłów i nie skąp przy wyborze najlepszych- zdjęcia ślubne będą pamiątką na całe życie!

Publikacja

Jasne jest to, że nieodłączną częścią ślubu i wesela są zdjęcia, które upamiętniają te szczególne momenty. Każda Para myśli o ładnym i zabawnym tle, na którym Goście będą mogli wykonywać swoje pamiątkowe fotografie. Od małych elementów pełnych kwiatów, po pełne draperii, balonów i girland , fotobudki. Proponujemy wyjątkowe photocall z kwiatami.

Zdaniem GOOD LOOK dekoracje:“Ściana kwiatów z pewnością jest sposobem na to, aby dekorację zapamiętał każdy gość weselny. Duża ilość kwiatów pozwala uzyskać majestatyczne i zachwycające zwieńczenie niemal każdego stylu i koncepcji wesela. W zależności od Waszych upodobań ściana kwiatów może nawiązywać m.in . do stylu glamour, vintage, rustykalnego czy boho. Doskonale sprawdza się za stołem Państwa Młodych, gdzie skupia wzrok każdego i z pewnością zachęca do zdjęć. Jak widzicie pole manewru jest ogromne. Warto jednak pamiętać, że jest to dość kosztowna dekoracja. W zależność od wymiarów ściany może ona zawierać od kilkuset do kilku tysięcy kwiatów. Idealnymi sposobami na obniżenie kosztów są delikatniejsze wersje, w których ściana jest tylko częściowo wypełniona kwiatami. Możemy naturalne kwiaty zastąpić sztucznymi lub papierowymi. Świetnym pomysłem jest również wykonanie zielonej ściany z liści paproci, traw, ruskusa lub eukaliptusa.”

Możesz je ozdobić różnymi elementami w stylu retro. Stylistyka vintage też zawsze jest odpowiednia. Złote akcenty dodadzą sznytu glam! Bo tak samo ważne jak dekoracja całego miejsca ceremonii, jest ważne to, w jaki sposób przygotujesz swój photocall. Nie przegap naszych propozycji- to prawdziwe bogactwo inspiracji!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dekoracje4u.pl Usługi dekoratorskie
Babie Lato - dekoracja przyjęć Usługi dekoratorskie
GOOD LOOK weddings & events Usługi dekoratorskie

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Photocall na Twój ślub: ściany kwiatów robiące wspaniały efekt!