• Magazyn

Efekt marmuru, aby udekorować swój ślub: największy trend, który zachwyca

Efekt marmuru. Niezwykle nowoczesna i piękna dekoracja może wyglądać u Ciebie zachwycająco!

  • Dekoracje
  • International

Marzysz o wyjątkowym ślubie? Chcesz, aby Twój wielki dzień był niepowtarzalny, jednak nie wiesz w jaki sposób osiągnąć ten oszałamiający efekt? W naszej galerii przygotowaliśmy najlepsze pomysły, aby Twój ślub był przepełniony elegancją i stylem. Wspaniałym pomysłem jest zastosowanie efektu marmuru, który wygląda nie tylko elegancko, ale i luksusowo. Wypełnij swoje ślubne i weselne wnętrze marmurem, a na pewno nie pożałujesz.

Słodkości, które pokochacie za smak i wygląd to torty autorstwa “Tortova by Aga” Agnieszka Sokół , które wyglądają obłędnie estetycznie i bardzo elegancko. Choć na pierwszy rzut oka marmur może wyglądać jak zimny element, a kolory pyłu nie są zbyt radosne, prawda jest taka, że ​​marmur jest synonimem elegancji, a w połączeniu ze złotymi lub srebrnymi detalami, kombinacja ta jest wręcz idealna. W galerii tej możecie zobaczyć marmur zarówno w pięknych zaproszeniach ślubnych jak i dekoracji sali weselnej.  Przepięknie prezentuje się również w wyjątkowo udekorowanych ciastach, zastawie stołowej a nawet w numeracji stołów.

Zdaniem ekspertów z Niebieskich Migdałów: “W ostatnich czasach coraz częściej udaje nam się namawiać Pary Młode na wybór motywu marmuru, który wykorzystujemy także w elementach słodkich bufetów. Obecnie łączymy efekt marmuru ze wszystkimi kolorami metalicznymi – miedź, złoto i srebro. Klienci motyw ten wybierają jako dodatek lub jako ogólny pomysł na tort. Motyw marmuru staje się w Polsce coraz bardziej popularny, z czego się bardzo cieszymy. Jesteśmy w stanie zastosować go we wszystkich stylach od naked cake przez masę maślaną, po torty w stylu angielskim.”

Jeśli zdecydujesz się na efekt marmuru, nie będziesz żałować.  A goście weselni tę wyjątkową dekorację ślubną na pewno zapamiętają na wiele lat.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!