Zaproszenie ślubne - najnowsze trendy na rok 2018!

Wybór kreacji dla Panny Młodej to najważniejszy element ślubnych przygotowań. Jednak nie jest to jedyny wybór związany ze ślubną gorączką. Okres pełen stresu i przygotowań to również wybór zaproszeń ślubnych. Powinny one być oryginalne, przykuć uwagę oraz zachwycić gości. Jakie zaproszenia ślubne wybrać na swoją ceremonię ślubną? Nie jest to proste. Oferta bowiem jest bardzo szeroka. Znasz już trendy, jakie panują wśród sukien ślubnych i bukietów. Najwyższy czas na zaproszenia. To właśnie one rozpoczynają Twoją drogę do najważniejszego dnia w Twoim życiu. Są bardzo ważnym elementem ślubnych przygotowań. Poniżej prezentujemy najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Bez wątpienia znajdziesz wiele inspiracji dla siebie.

Recznie malowane
Zabawa lasem
Oryginalne wytłoczenia
Zaproszenia ślubne malowane akwarelami, Foto: Decoris, Warszawa

Prawdziwym hitem tego sezonu będą ręcznie malowane zaproszenia ślubne. Koniecznie akwarelami! To od Was zależy, czy kolory będą pełne życia czy raczej stonowane. Zaproszenia malowane akwarelami są nieco droższe od pozostałych, ponieważ wymagają więcej pracy. Jednak, czyż nie są wspaniałe? Sami wybierzecie motyw przewodni i zdecydujecie, co ma pojawić się na zaproszeniu. Bez wątpienia będą one niepowtarzalne!

  • Zabawa laserem

W dalszym ciągu trendem z całą pewnością pozostaną laserowo wycinane zaproszenia ślubne. Były absolutnym hitem poprzedniego sezonu. Również w roku 2015 będą mieć swoje pięć minut. Oprócz motywów znanych z poprzedniego roku, pojawiło się wiele nowych. Nie musisz już decydować między sercem a motylkiem. Oferta jest znacznie, znacznie bardziej obszerna. Pojawiają się motywy roślinne, kokardy, czy dekoracje przypominające papierową koronkę. Bądź pewna, że zaproszenia wycinane laserem wzbudzą zachwyt wśród gości. Nie bez powodu były one hitem ubiegłego roku.

  • Oryginalne wytłaczanie

Wiodącym trendem będą różnorakie wzory wytłaczane na papierze. Zaproszenia tego typu mogą pojawić się w każdym możliwym kolorze. Dodatkowo będą ozdobione wybranym przez Parę Młodą wzorem. Wygląda to wspaniale, tylko spójrzcie!

Opinią Naszych ekspertów z ŚLUB & PAPIER“Naszym zdaniem jednym z najgorętszych trendów 2018 r. w zakresie papeterii ślubnej będą zaproszenia uszlachetniane folią złotą, srebrem i miedzią. Bez wątpienia, zaproszenia uszlachetniane są najbardziej ekskluzywne i eleganckie. W szczególności, uszlachetnienie złotem idealnie komponuje się z modnym motywem akwareli. Jednocześnie, uważamy, że w nowym sezonie ślubnym, serca Młodych Par skradną zaproszenia z motywem botanicznym, inspirowane naturą, wykorzystujące głębie naturalnych, ciemnych barw połączonych z delikatnym fontem i złoceniami. Ponadto, ponadczasowym motywem, królującym w każdym sezonie ślubnym, będą kwiaty. W szczególności wzory z popularnymi gatunkami wykorzystywanymi w bukietach i stylizacjach ślubnych, czyli piwoniami, różami, anemonami i eustomą. Z drugiej strony dużą popularnością będą cieszyć się projekty indywidualne przedstawiające wspólne pasje Młodej Pary, w szczególności, zamiłowanie do podróży.

Zaproszenia ślubne to ważny element ceremonii ślubnej. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Szukanie odpowiedniej papeterii ślubnej sprawi Ci dużo frajdy. W artykule zaprezentowałam tylko kilka przykładów. Mam nadzieję, że znalazłaś inspirację i że choć w małym stopniu Ci pomogłam.

ŚLUB&PAPIER

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Makijaż ślubny oczu. Sprawdź najnowsze trendy makijażu ślubnego 2017!
Makijaż ślubny oczu. Sprawdź najnowsze trendy makijażu ślubnego 2017!
Oczy są zwierciadłem naszej duszy, a więc warto je ładnie podkreślić w dniu swojego ślubu. Pomożemy Ci przy wyborze makijażu oczu!
Obłędna biżuteria w Warszawie! Sprawdź!
Obłędna biżuteria w Warszawie! Sprawdź!
Obłędna biżuteria ślubna w Warszawie!
Dwoje na jednego, czyli pierścionek zaręczynowy i obrączka na tym samym palcu
Dwoje na jednego, czyli pierścionek zaręczynowy i obrączka na tym samym palcu
Chcesz nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę na tym samym palcu? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji