Zaproszenie ślubne – najnowsze trendy na rok 2015

Wybór kreacji dla Panny Młodej to najważniejszy element ślubnych przygotowań. Jednak nie jest to jedyny wybór związany ze ślubną gorączką. Okres pełen stresu i przygotowań to również wybór zaproszeń ślubnych. Powinny one być oryginalne, przykuć uwagę oraz zachwycić gości. Jakie zaproszenia ślubne wybrać na swoją ceremonię ślubną? Nie jest to proste. Oferta bowiem jest bardzo szeroka. Znasz już trendy, jakie panują wśród sukien ślubnych i bukietów. Najwyższy czas na zaproszenia. To właśnie one rozpoczynają Twoją drogę do najważniejszego dnia w Twoim życiu. Są bardzo ważnym elementem ślubnych przygotowań. Poniżej prezentujemy najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Bez wątpienia znajdziesz wiele inspiracji dla siebie.

  • Ręcznie malowane
Zaproszenia ślubne malowane akwarelami, Foto: Decoris, Warszawa
Zaproszenia ślubne malowane akwarelami, Foto: Decoris, Warszawa

Prawdziwym hitem tego sezonu będą ręcznie malowane zaproszenia ślubne. Koniecznie akwarelami! To od Was zależy, czy kolory będą pełne życia czy raczej stonowane. Zaproszenia malowane akwarelami są nieco droższe od pozostałych, ponieważ wymagają więcej pracy. Jednak, czyż nie są wspaniałe? Sami wybierzecie motyw przewodni i zdecydujecie, co ma pojawić się na zaproszeniu. Bez wątpienia będą one niepowtarzalne!

  • Zabawa laserem
via winsa.pl
Foto: Sarah Culver Photography, via ebay.com.au, Ryder Evans Photography

W dalszym ciągu trendem z całą pewnością pozostaną laserowo wycinane zaproszenia ślubne. Były absolutnym hitem poprzedniego sezonu. Również w roku 2015 będą mieć swoje pięć minut. Oprócz motywów znanych z poprzedniego roku, pojawiło się wiele nowych. Nie musisz już decydować między sercem a motylkiem. Oferta jest znacznie, znacznie bardziej obszerna. Pojawiają się motywy roślinne, kokardy, czy dekoracje przypominające papierową koronkę. Bądź pewna, że zaproszenia wycinane laserem wzbudzą zachwyt wśród gości. Nie bez powodu były one hitem ubiegłego roku.

  • Oryginalne wytłaczanie
Zaproszenia ślubne, Foto: Decoris, Warszawa
Zaproszenia ślubne, Foto: Decoris, Warszawa

Wiodącym trendem będą różnorakie wzory wytłaczane na papierze. Zaproszenia tego typu mogą pojawić się w każdym możliwym kolorze. Dodatkowo będą ozdobione wybranym przez Parę Młodą wzorem. Wygląda to wspaniale, tylko spójrzcie!

Zaproszenia ślubne to ważny element ceremonii ślubnej. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Szukanie odpowiedniej papeterii ślubnej sprawi Ci dużo frajdy. W artykule zaprezentowałam tylko kilka przykładów. Mam nadzieję, że znalazłaś inspirację i że choć w małym stopniu Ci pomogłam.

Jeżeli chcecie poznać trendy, jakie panuje wśród fryzur ślubnych, kliknij tutaj.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (3)

jannette
02/02/2015

Bardzo ciekawe wzory, jednakże ja zdecydowałam się na coś nieco w innym stylu, a mianowicie zaproszenia ślubne wycinane laserem http://zaproszenia.extrema.com.pl/subgroup.php?gid=1&sgid=3. Chciałam coś nieco klasycznego, ale też różniącego się od tradycyjnych zaproszeń z różnego typu nadrukami. Na pewno takie zaproszenia są efektowne i moim gościom bardzo się spodobały.

Komentuj
jannette
02/02/2015

Ja zdecydowałam się na nieco inny model i wybrałam zaproszenia ślubne wycinane laserowo http://zaproszenia.extrema.com.pl/subgroup.php?gid=1&sgid=3. Wyszły bardzo ładnie i są nieco klasyczne, a jednocześnie nie wieje od nich nudą. Moim gościa bardzo się spodobały, a to już pewien sukces:).

Komentuj
niunia
06/09/2016

naszym zdaniem tego typu zaproszen jest tak wiele, że straciły na swojej unikatowości – szukaliśmy czegoś niebalnalnego, zaskakującego i śmiesznego i znaleźliśmy świetna firmę w sieci kartkoland.pl – mają fantastyczny wybór zaproszen na róźne okazje – nas urzekły zaproszenia fotomontaże z okresu dzieciństwa – ja jako maluch i mój narzeczony – wyszły przekomicznie !!!:) nasi goście byli zachwyceni a nasza rodzina nawet uznała że jako maluszki już wtedy pasowaliśmy do siebie. Zakupy jak wiadomo mogą być w internecie ryzykowne ale akurat ta firma jest bardzo rzetelna, starają się bardzo, a na rynku są już od 2007 roku – są też na fejsie można zajrzeć – oni spełnili nasze oczekiwania dot zaproszeń.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji