Zaproszenia ślubne. W dobrym stylu i guście! Zobacz

  • more 30+

Żadne wydarzenie wesele nie może odbyć bez zaproszeń. Zaproszenie jest pisemnym rozpoczęciem historii Waszego ślubu. Dzięki zaproszeniom możesz zaprezentować wcześniej swoim gościom jakie będzie Twoje przyjęcie weselne.

W tej galerii prezentujemy 35 ślubnych zaproszeń idelanych na Twoje przyjęcie weselne!

Ekskluzywne projekty zaproszeń ślubnych z stylu retro, zaproszenia  w akwarele, kwiaty, zwierzęta czyli coś dla miłośników przyrody. Z drugiej strony, elegancka estetyka godna bajecznych rysunków, w kolorze lilia, pasteli lub kolorów, jeśli wolisz ślub z dawką humoru.

W skrócie, to dobry sposób, aby zachęcić gości stylem zaproszeń ślubnych jakie proponujemy. Zainspiruj się prawdziwymi wzorami i dopasuj ich do swoich potrzeb. Możesz także inspirować się dzięki nimi stylem dekoracji podczas Twojej ceremonii . Odkryj je!

Zdaniem ekspertów z Fabrykartka: “Jedną z pierwszych decyzji stojących przed narzeczonymi jest wybór zaproszeń ślubnych. Stylem powinny nawiązywać do oprawy ślubno-weselnej dlatego najlepiej jeśli są wykonane wraz z indywidualnym projektem. Ich oryginalność gwarantuje ręczne wykonanie, dzięki czemu można mieć pewność, że są niepowtarzalne i oryginalne oraz współgrają z charakterem i osobowością Młodej Pary. Goście, którzy otrzymają tak piękne i wyjątkowe zaproszenie na pewno to docenią. Ręcznie wykonane zaproszenia bazują na materiałach najwyższej jakości z dodatkami w postaci kwiatów, tkanin, wstążek, papier jest tłoczony, wycinany, w stylu eko, vintage, klasycznym, romantycznym, itp. Możliwości jest wiele, tak jak i każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju.”

Zdaniem ekspertów z KuferArt: “W przygotowaniach do wymarzonego ślubu ważny jest każdy szczegół. Jednym z pierwszych kroków jest zaproszenie rodziny oraz przyjaciół na tę najważniejszą uroczystość w naszym życiu. Pięknie dekorowane zaproszenia ślubne, które z tej okazji wręczamy, są nie tylko symbolem rozpoczęcia nowej drogi życia, której zwieńczeniem będzie zawarcie związku małżeńskiego, ale również odzwierciedleniem charakterów  przyszłych małżonków.

Ręcznie robione zaproszenia ślubne, nietuzinkowe, tworzone z pasją oraz dbałością o najmniejszy detal zachwycą każdego zaproszonego i będą piękną pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia.

Wybierz oryginalnie dekorowane, eleganckie kartki hand made i zaproś gości na swój ślub w wyjątkowym stylu!”

Zdaniem ekspertów z Poligrafia Brajer: “Każdy ślub zaczyna się od pięknego zaproszenia! Wybór zaproszeń ślubnych to po wyborze sukni ślubnej i miejsca wesela jeden z ważniejszych kwestii ślubu. Jest to namacalna zapowiedź najważniejszego dnia w naszym życiu i jedna w trwalszym pamiątek jaką goście mogą zatrzymać na długi czas. Z reguły za wyborem zaproszeń stoi często wybór całej oprawy i dekoracji dla naszego ślubu. Każda z par narzeczonych planujących dzień ślubu zastanawia się nad zaproszeniami, które pozwolą wyróżnić się wśród innych ślubów na których bywali jako goście. Cel jest wiadomy: dać się zapamiętać i zrobić wrażenie!”

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

50 50 biżuterii dla narzeczonych 2016: niepowtarzalny i bardzo elegancki wygląd!
50 biżuterii dla narzeczonych 2016: niepowtarzalny i bardzo elegancki wygląd!
Biżuteria jest synonimem elegancji i rozróżnienia, w związku z tym prezentujemy zachwycającą kolekcję!
16 Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Każdy kto komponuje swoją stylizację, ma świadomość tego, że to właśnie dodatki decydują o tym, w jaki sposób ten outfit będzie się prezentował. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy gośćmi na weselu.
78 Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!
Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!
Jeśli chcesz olśnić gości wybierz jedną z 50 wzorów biżuterii ślubnej na swój ślub!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji