Zaproszenia ślubne. W dobrym stylu i guście! Zobacz

  • more 30+

Żadne wydarzenie wesele nie może odbyć bez zaproszeń. Zaproszenie jest pisemnym rozpoczęciem historii Waszego ślubu. Dzięki zaproszeniom możesz zaprezentować wcześniej swoim gościom jakie będzie Twoje przyjęcie weselne.

W tej galerii prezentujemy 35 ślubnych zaproszeń idelanych na Twoje przyjęcie weselne!

Ekskluzywne projekty zaproszeń ślubnych z stylu retro, zaproszenia  w akwarele, kwiaty, zwierzęta czyli coś dla miłośników przyrody. Z drugiej strony, elegancka estetyka godna bajecznych rysunków, w kolorze lilia, pasteli lub kolorów, jeśli wolisz ślub z dawką humoru.

W skrócie, to dobry sposób, aby zachęcić gości stylem zaproszeń ślubnych jakie proponujemy. Zainspiruj się prawdziwymi wzorami i dopasuj ich do swoich potrzeb. Możesz także inspirować się dzięki nimi stylem dekoracji podczas Twojej ceremonii . Odkryj je!

Zdaniem ekspertów z Fabrykartka: “Jedną z pierwszych decyzji stojących przed narzeczonymi jest wybór zaproszeń ślubnych. Stylem powinny nawiązywać do oprawy ślubno-weselnej dlatego najlepiej jeśli są wykonane wraz z indywidualnym projektem. Ich oryginalność gwarantuje ręczne wykonanie, dzięki czemu można mieć pewność, że są niepowtarzalne i oryginalne oraz współgrają z charakterem i osobowością Młodej Pary. Goście, którzy otrzymają tak piękne i wyjątkowe zaproszenie na pewno to docenią. Ręcznie wykonane zaproszenia bazują na materiałach najwyższej jakości z dodatkami w postaci kwiatów, tkanin, wstążek, papier jest tłoczony, wycinany, w stylu eko, vintage, klasycznym, romantycznym, itp. Możliwości jest wiele, tak jak i każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju.”

Zdaniem ekspertów z KuferArt: “W przygotowaniach do wymarzonego ślubu ważny jest każdy szczegół. Jednym z pierwszych kroków jest zaproszenie rodziny oraz przyjaciół na tę najważniejszą uroczystość w naszym życiu. Pięknie dekorowane zaproszenia ślubne, które z tej okazji wręczamy, są nie tylko symbolem rozpoczęcia nowej drogi życia, której zwieńczeniem będzie zawarcie związku małżeńskiego, ale również odzwierciedleniem charakterów  przyszłych małżonków.

Ręcznie robione zaproszenia ślubne, nietuzinkowe, tworzone z pasją oraz dbałością o najmniejszy detal zachwycą każdego zaproszonego i będą piękną pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia.

Wybierz oryginalnie dekorowane, eleganckie kartki hand made i zaproś gości na swój ślub w wyjątkowym stylu!”

Zdaniem ekspertów z Poligrafia Brajer: “Każdy ślub zaczyna się od pięknego zaproszenia! Wybór zaproszeń ślubnych to po wyborze sukni ślubnej i miejsca wesela jeden z ważniejszych kwestii ślubu. Jest to namacalna zapowiedź najważniejszego dnia w naszym życiu i jedna w trwalszym pamiątek jaką goście mogą zatrzymać na długi czas. Z reguły za wyborem zaproszeń stoi często wybór całej oprawy i dekoracji dla naszego ślubu. Każda z par narzeczonych planujących dzień ślubu zastanawia się nad zaproszeniami, które pozwolą wyróżnić się wśród innych ślubów na których bywali jako goście. Cel jest wiadomy: dać się zapamiętać i zrobić wrażenie!”

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

60 Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!
Suknie ślubne w stylu księżniczki: 60 pożądanych wzorów!
Wzór godny książęcego ślubu. Odkryj wszystkie suknie ślubne księżniczki 2018!
38 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.
15 Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Buty ślubne Pura López 2018. Najbardziej elegancki akcent podczas Twojego wielkiego dnia!
Na pewno nie będziesz mogła się im oprzeć! Wybierz buty Pura Lopez, ponieważ są synonimem kunsztu i wyrafinowania.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji