Zaproszenia ślubne w letnich kolorach z kwiatowym dodatkiem

Zapraszamy do obejrzenia galerii, która przedstawia parę pomysłów wykonanych w tej koncepcji. Jest to forma zaproszeń, która posiada w sobie śliczną pamiątkę i charakter.

  • Zaproszenia

Słowo ślub posiada w sobie ogrom. Wtedy przed oczami pojawiają się elementy związane z uroczystością. Na myśl przychodzi nam kościół, garderoba, sala weselna, goście. Każdy z elementów potrzebuje własnego czasu, dopracowania, pielęgnacji. Wtedy wszystko wygląda zachwycająco. Szczególną część czasu trzeba poświęcić przygotowaniu listy z gośćmi. Gdy ta już jest sporządzona, można przejść do kolejnego etapu, którym są zaproszenia.

Publikacja

Zaproszenie ślubne ogranicza się do małej ilości słów. Konkret jest idealnym rozwiązaniem. Pomiędzy słowami dobrze jest umieścić coś, co będzie zdradzało własną kompozycję ślubną. Da gościom namiastkę tego, co czeka ich na uroczystości.

Przepych nigdy nie był dobrym rozwiązaniem, dlatego do mody wkroczył kontrast zwany minimalizmem. Zaproszenie wykonane w estetycznym ułożeniu słów i ozdób posiada lekkość i magię. 

Zaproszenia wykonywane są już w różnych formach. Kartka i koperta nie musi być biała, nie musi być nudna i przenoszona z kąta w kąt. Za użyciem farb, długopisów i pomysłowości można stworzyć zaproszenie, które z chęcią postawimy na swoim stoliczku. Z dowolnością można wybrać, z jakim stylem chcemy być związani, jakiego papieru użyć, w jakim kształcie mają być zaproszenia.

W obecnym sezonie modę pochłonęły wzory natury. Kwiaty, ptaki, liście kojarzone ze słońcem i radością są świetnym elementem ozdobnym. Kolorystyka jest w pełni dyspozycyjna. W zależności od pomysłu i zamysłu pary młodej można wybrać kompozycję kolorów. Z tym dniem dobrze kojarzą się kolory delikatne, pastelowe. Kolory, które posiadają w sobie klasę, ponadto nie rażą w oczy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, która przedstawia parę pomysłów wykonanych w tej koncepcji. Jest to forma zaproszeń, która posiada w sobie śliczną pamiątkę i charakter.

Autor: Klaudia Bawolska

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Moje-zaproszenia Zaproszenia ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Zaproszenia ślubne w letnich kolorach z kwiatowym dodatkiem