Zaproszenia ślubne w letnich kolorach z kwiatowym dodatkiem

  • [ALT] 27+

Słowo ślub posiada w sobie ogrom. Wtedy przed oczami pojawiają się elementy związane z uroczystością. Na myśl przychodzi nam kościół, garderoba, sala weselna, goście. Każdy z elementów potrzebuje własnego czasu, dopracowania, pielęgnacji. Wtedy wszystko wygląda zachwycająco. Szczególną część czasu trzeba poświęcić przygotowaniu listy z gośćmi. Gdy ta już jest sporządzona, można przejść do kolejnego etapu, którym są zaproszenia.

Zaproszenie ślubne ogranicza się do małej ilości słów. Konkret jest idealnym rozwiązaniem. Pomiędzy słowami dobrze jest umieścić coś, co będzie zdradzało własną kompozycję ślubną. Da gościom namiastkę tego, co czeka ich na uroczystości.

Przepych nigdy nie był dobrym rozwiązaniem, dlatego do mody wkroczył kontrast zwany minimalizmem. Zaproszenie wykonane w estetycznym ułożeniu słów i ozdób posiada lekkość i magię. 

Zaproszenia wykonywane są już w różnych formach. Kartka i koperta nie musi być biała, nie musi być nudna i przenoszona z kąta w kąt. Za użyciem farb, długopisów i pomysłowości można stworzyć zaproszenie, które z chęcią postawimy na swoim stoliczku. Z dowolnością można wybrać, z jakim stylem chcemy być związani, jakiego papieru użyć, w jakim kształcie mają być zaproszenia.

W obecnym sezonie modę pochłonęły wzory natury. Kwiaty, ptaki, liście kojarzone ze słońcem i radością są świetnym elementem ozdobnym. Kolorystyka jest w pełni dyspozycyjna. W zależności od pomysłu i zamysłu pary młodej można wybrać kompozycję kolorów. Z tym dniem dobrze kojarzą się kolory delikatne, pastelowe. Kolory, które posiadają w sobie klasę, ponadto nie rażą w oczy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, która przedstawia parę pomysłów wykonanych w tej koncepcji. Jest to forma zaproszeń, która posiada w sobie śliczną pamiątkę i charakter.

Autor: Klaudia Bawolska

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

50 50 biżuterii dla narzeczonych 2016: niepowtarzalny i bardzo elegancki wygląd!
50 biżuterii dla narzeczonych 2016: niepowtarzalny i bardzo elegancki wygląd!
Biżuteria jest synonimem elegancji i rozróżnienia, w związku z tym prezentujemy zachwycającą kolekcję!
50 Modele pierścionków zaręczynowych, który będzie tak wieczny jak Wasza miłość!
Modele pierścionków zaręczynowych, który będzie tak wieczny jak Wasza miłość!
Nie przegap tych wszystkich pierścionków, które czekają na Ciebie. Nie wahaj się i wybierz swój ulubiony!
16 Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Każdy kto komponuje swoją stylizację, ma świadomość tego, że to właśnie dodatki decydują o tym, w jaki sposób ten outfit będzie się prezentował. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy gośćmi na weselu.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji