Nadszedł czas na wybór zaproszeń ślubnych - wskazówki ekspertów!

Zaproszenia ślubne, to niby zwykła, jednak jakże magiczna karta papieru. To właśnie przy ich pomocy informujemy świat o naszym szczęściu, o tym, że rozpoczynamy nowy rozdział w życiu.

  • Zaproszenia
  • Trendy
  • Sponsored

Zaproszenie ślubne, to niby taka zwykła, jednak jakże magiczna kartka papieru. To właśnie przy jej pomocy informujemy świat o naszym szczęściu, o tym, że rozpoczynamy nowy rozdział w życiu.  Dla wielu Narzeczonych, wybór zaproszeń ślubnych okazuje się trudny i czasochłonny. Dlatego razem ze specjalistami z Papierove, przygotowaliśmy dla Was kilka informacji i małych podpowiedzi.

zapiszAutorstwa LuckyN
Autorstwa LuckyN
  • Zaproszenie ślubne, a motyw przewodni

  • Wyjątkowa chwila

zapiszDowiedz się więcej “”
Papierove
  • Zaproszenie ślubne, a motyw przewodni

Wybór zaproszeń ślubnych jest bardzo ważną decyzją, którą podejmują już nie tylko Panny Młodej, ale coraz częściej angażują się w to również Panowie Młodzi. Skutkuje to naprawdę bardzo ciekawymi projektami! Zaproszenia, to pierwszy namacalny, fizyczny element ślubu. Kiedy nadchodzi moment, w którym Narzeczeni odbierają swoje wymarzone karteczki widzą, że ten dzień już naprawdę wkrótce nadejdzie.  W ich oczach bardzo często pojawiają się łzy wzruszenia.

Od kilku ostatnich sezonów, wiele mówi się o motywach przewodnich ślubu i przyjęcia weselnego, co jest słuszną ideą i jednym z decydujących wyznaczników przy doborze dodatków takich jak zaproszenia czy papeteria weselna. Jednak zdecydowanie ważniejsze i bardziej kluczowe jest to, aby zaproszenia na ślub były w pełni dopasowane do Młodej Pary! Dlatego naszym zdaniem każda para powinna mieć możliwość stworzenia papeterii ślubnej „szytej na miarę”. W naszej firmie Papierove, z ogromna przyjemnością tworzymy projekty indywidualne dla naszych par.  Zawsze oprócz pytania o motyw przewodni ślubu, próbujemy dowiedzieć się jak najwięcej o nich samych … o tym co lubią, jakiej muzyki słuchają, jak spędzają razem czas, jak wyglądały ich zaręczyny i jak ma wyglądać ich najważniejszy dzień. To wszystko pozwala nam stworzyć projekt, który będzie spełnieniem marzeń naszej pary. Sytuacja bardzo podobnie wygląda przy wyborze wzorów zaproszeń gotowych. Jeśli Narzeczeni znajdą wzór, który skradnie ich serce – jesteśmy szczęśliwi,  jednak czasami dokonujemy we wzorach małych zmian graficznych tak, aby zaproszenia dopasowały się w 100% do pary.

zapiszDowiedz się więcej “”
Papierove
zapiszDowiedz się więcej “”
Papierove
  • Wyjątkowa chwila 

Od dawna krążą mity mówiące, że jeśli podczas przymierzania sukni ślubnej znajdziemy tą jedyną, poczujemy to od razu! Naszym zdaniem z zaproszeniami powinno być podobnie. Przy ich wyborze jest najważniejsze to, aby poczuć, że to właśnie te papierowe cuda będą zapowiadać nowy rozdział naszej wspólnej historii.  Papier i grafika jest w stanie powiedzieć o nas wiele, ale też tylko tyle, na ile pozwolimy. Naszym marzeniem jest, aby każda para mogła cieszyć się i wzruszać  w momencie, w którym  po raz pierwszy będzie trzymała  w dłoniach swoje zaproszenia i wtedy kiedy będzie je wyciągać w kolejne rocznice ślubu z magicznego pudełka ze skarbami…

zapiszDowiedz się więcej “”
Papierove

Mamy nadzieję, ze pomogliśmy Wam chociaż troszkę w podjęciu ostatecznej decyzji?

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!