Zaproszenia z najmodniejszym motywem kwiatów. Eleganckie i nowoczesne!

Kwiaty, kwiaty, kwiaty… Jedno pracowni Love Prints w głowie. Ich zaproszeń nie można pomylić z żadnymi innymi. Delikatne, subtelne wzory namalowane akwarelą przywołują myśl o pięknych chwilach na łonie natury.

Zaproszenia z najmodniejszym motywem kwiatów. Eleganckie i nowoczesne!
  • Zaproszenia
  • Rada
  • Romantyczny
  • Rustykalny
  • Polska

Kiedy podejmujemy decyzję o zawarciu związku małżeńskiego, to jedną z decyzji, jaką musimy podjąć jest to, jak będą wyglądały zaproszenia, za pomocą których powidowimy naszych bliskich o uroczystości. Dzisiaj mamy dla Was propozycje pracowni Love Prints- musicie to zobaczyć!

zapiszBurgundia Love Prints
Burgundia Love Prints
zapiszlucca lucca Love Prints
lucca lucca Love Prints
zapiszmale Love Prints
male Love Prints
zapiszpiwonia BOTA Love Prints
piwonia BOTA Love Prints
Publikacja

Kwiaty, kwiaty, kwiaty… Jedno pracowni Love Prints w głowie. Ich zaproszeń nie można pomylić z żadnymi innymi. Delikatne, subtelne wzory namalowane akwarelą przywołują myśl o pięknych chwilach na łonie natury. W tej subtelności i delikatności nie sposób jest się nie zakochać. Ten romantyzm jest naprawdę ujmujący. Jeżeli lubisz ducha sentymentalizmu, to te prace na pewno zrobią na Tobie wielkie wrażenie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii, która na pewno Was zachwyci!

zapiszPiwonia Botaniczna Love Prints
Piwonia Botaniczna Love Prints
zapiszPiwonia Pudrowa 3 Love Prints
Piwonia Pudrowa 3 Love Prints

Wszystkie wzory są autorskie, jedyne i niepowtarzalne, malowane przez właścicielkę – Agatę, która sama jest miłośniczką sielskich krajobrazów, podróży hipisowskich starą westfalią. spania na dziko wśród łąk i lasów. Te widoki naprawdę potrafią zauroczyć. Budzą w człowieku spokój, odnajdują w nim jego głęboko skrywaną w tym brutalnym świecie delikatność. Nie bójmy się jej. Przecież każdy z nas to w sobie ma i powinien to pielęgnować. Autorka ilustracji ma w sobie właśnie tę subtelność. Może stąd bierze się ta lekkość zaproszeń i ich naturalność.

zapiszpiwonia pudrowa Love Prints
piwonia pudrowa Love Prints
zapiszToskania zaproszenie Love Prints
Toskania zaproszenie Love Prints

W szerokiej ofercie studia znajduje się dużo wzorów w modnym obecnie trendzie związanym z zielenią i ich różnymi odcieniami. Paprotka, Leśny Zakątek, Zielnik, Rozmaryn – kto kocha botaniczne motywy będzie miał w czym wybierać. Zieleń w końcu jest kolorem bardzo symbolicznym, kojarzy się z nadzieją, ale też ze spokojem i zdrowiem- nie bez przyczyny lekarze okuliści zalecają, aby zmęczonymi oczami patrzeć właśnie na coś zielonego, przecież to je regeneruje. A lekarze przecież nie mogą się mylić!

zapiszTropikalne Lato Love Prints
Tropikalne Lato Love Prints
zapiszTropikalne zaproszenie Love Prints
Tropikalne zaproszenie Love Prints

Coraz więcej osób decyduje się na ślub za granicą, np. w Toskanii, dla nich też znajdzie się odpowiednie zaproszenie z motywem delikatnych gałązek oliwnych. Nic tak nie kojarzy się z tym pięknym regionem Włoch jak ich wspaniałe rośliny. Ach, kiedy wspominamy Italię, to aż zima robi się bardziej znośna, czyż nie?

zapiszzaproszenia Love Prints letnie
zaproszenia Love Prints letnie
zapiszzaproszenie kamien szlachetny Love Prints
zaproszenie kamien szlachetny Love Prints
zapiszzaproszenie kwiatowe Love Prints
zaproszenie kwiatowe Love Prints
zapiszzaproszenie subtelne kwiaty Love Prints
zaproszenie subtelne kwiaty Love Prints
zapiszzaproszenie toskania Love Prints
zaproszenie toskania Love Prints

Na letnią porę roku przygotowane są wzory pełne kolorów, ale jednocześnie stonowane i eleganckie, takie jak Piwonia Pudrowy Róż, Piwonia Botaniczna, Było Sobie Lato, czy Lucca z bladymi różowofioletowymi płatkami. Trzeba zaznaczyć, że same te nazwy niesamowicie przemawiają do wyobraźni. Czy nie jest człowiekowi milej, kiedy myśli o pudrowo-różowej piwonii kwitnącej w ogrodzie botanicznym właśnie wtedy, kiedy było sobie lato? Czy to nie wspaniała perspektywa? Ach, idzie się rozmarzyć!

zapiszzaproszenie z kwiatami Love Prints
zaproszenie z kwiatami Love Prints
zapiszzaproszenie z paprotkÑ Love Prints
zaproszenie z paprotką Love Prints

Dla wielbicieli kolorów ciemniejszych, kamieni szlachetnych, burgundu czy marsali sprawdzą się zaproszenia z motywem mocnych kwiatów – Emerald, Emerald Fiori i Burgundia. A przecież te kolory są teraz szalenie modne. Lubisz tak wyraziste odcienie? To na pewno zachwycą Cię właśnie te zaproszenia. Daj się uwieść!

zapiszZaproszenie z rozmarynem Love Prints
Zaproszenie z rozmarynem Love Prints
zapiszZielnik Love Prints
Zielnik Love Prints
zapiszZielnik zaproszenie Love Prints
Zielnik zaproszenie Love Prints

Zimą i wiosną sprawdzą się białe Anemony, w wersji wielu kwiatów jak i w wersji minimalistycznej. Biel jest kolorem, który chyba najbardziej kojarzy się ze ślubną stylistyką, nic więc w tym dziwnego, że takie wzory zaproszeń pojawiły się w tej kolekcji. Wersja minimalistyczna czaruje swoją prostotą, a wersja wielokwiatowa jest przecież taka przeurocza. Nie sposób jej się oprzeć! Nawet się nie staraj. Według Love Prints styl rustykalny, do tej pory kojarzony z klimatem juty, koronki i drewna wkracza na nową, trochę inna drogę, gdzie jest też dużo miejsca na klasykę i elegancję. To możliwość, która kreuje wiele nowych opcji. Jesteśmy przekonani, że wśród ich propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Elegancki styl rustykalny- Zankyou jest jak najbardziej na tak. Za takim też stylem podąża ich kwiatowa papeteria.

  Autorzy projektów zaproszeń: Love Prints

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Love Prints Zaproszenia ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!