Zaproszenia ślubne w stylu BOHO

Zaproszenia boho są idealną odskocznią od tradycyjnych zaproszeń ślubnych. Nie tylko podkreślą wagę wydarzenia, jakim jest Wasz ślub, ale także zachowają romantyczny klimat wiejskiej sielanki.

Zaproszenia ślubne w stylu BOHO
  • Zaproszenia
  • Polska

Jeśli zdecydowaliście, że Wasz ślub i przyjęcie weselne odbędzie się w stylu boho, to niech on przejawia się w każdym elemencie dekoracyjnym! Zaproszenia ślubne, to bardzo dobry sposób, aby przemycić motyw przewodni, który pojawi się na Waszym ślubie i przyjęciu.

Publikacja

Styl boho już od lat jest jednym z najchętniej wybieranych motywów przez Pary Młode. Nic w tym dziwnego, ponieważ ten styl ma w sobie coś niezwykłego.

Przede wszystkim styl boho jest lekki, wydaje się być niewymuszony, jest ciekawy i bywa tajemniczy. Jest bardzo wdzięczny i możesz go skomponować z wielu rzeczy, które są łatwo dostępne. Styl boho świetnie prezentuje się też w ekologicznej odsłonie, która staje się przecież coraz bardziej popularna!

Zatem jeśli styl boho jest tym, który upiększy Wasz dzień ślubu i wesela, to gratulacje, to naprawdę dobry wybór!

Przejdźmy jednak do kluczowego punktu tego artykułu, czyli: zaproszenia ślubne w stylu boho

Zaproszenia są najczęściej pierwszym elementem, z którym mają styczność Wasi Goście.

To wtedy dowiadują się o Waszym święcie. Zaproszenia ślubne mogą więc już od samego początku sygnalizować Gościom, jakiego klimatu mogą spodziewać się na Waszym ślubie i przyjęciu weselnym.

Warto zwrócić uwagę, aby zaproszenia ślubne były spójne z całą koncepcją ślubu i wesela. Niech nawiązują do wybranego przez Was stylu.

Na szczęście styl boho daje tak wiele możliwości, że wciąż możecie liczyć na oryginalność i wyjątkowość Waszych zaproszeń.

Jest mnóstwo propozycji na zaproszenia ślubne w stylu boho

Możecie zdecydować się na bardzo minimalistyczne wersje zaproszeń lub takie, na których naprawdę wiele się dzieje. Wszystko zależy od Was.

Zaproszenia ślubne w stylu boho mogą być stworzone między innymi z:

1. szarego papieru,

On wspaniale wpisuje się w klimat boho, a do tego jest ekologicznym rozwiązaniem. Możecie zdecydować się na zwykły papier w kolorze tektury, ale również możecie skorzystać z opcji farbowanego papieru. Skorzystanie z szarego papieru ma tę swoją zaletę, że jest uniwersalny i pasuje do wszystkiego. Stanowi świetną bazę pod kolejne elementy zaproszenia.

2. kwiatowego printu,

Jako alternatywę dla poprzedniej propozycji, przedstawiamy opcję z kolorowym papierem. Możecie zdecydować się na to, by Wasze zaproszenia ślubne w stylu boho składały się z pięknego papieru z drukiem, ciekawą grafiką. Może to być druk przedstawiający kwiaty lub idealnie wpisujące się w klimat boho, łapacze snów. Czasami piękna grafika wystarczy, aby całe zaproszenie było spektakularne.

zapiszzaproszenie boho
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

3. motywu łapacza snów,

Ze stylem boho mocno wiąże się właśnie łapacz snów. Przejawia się on wszędzie! W dekoracji sali weselnej, w biżuterii Panny Młodej, nierzadko w sukni ślubnej! Ściana do robienia zdjęć często wykonana jest z wielu łapaczy snów. Dlaczego więc w zaproszeniach ślubnych mielibyśmy pomijać ten symbol? 🙂 Łapacz snów może być elementem grafiki na zaproszeniu, a może być też w formie laku na kopercie.

4. piór,

Idealnie wyglądają jako element zaproszenia ślubnego! Piórka dodają lekkości, świeżości i jednocześnie charakteru. Podobnie jak w przypadku łapaczy snów, pióra mogą być wydrukowanym elementem grafiki lub stanowić element 3D zaproszenia.

5. suszonych kwiatów,

Tak! To naprawdę uroczy pomysł zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności! Oprócz kwiatowej grafiki na zaproszeniu możecie użyć także suszonych kwiatów, które będą ciekawy elementem trójwymiarowym Waszych zaproszeń.

Jak widzicie, jest mnóstwo opcji, aby nadać zaproszeniom ślubnym styl boho. Zaproszenia mogą być minimalistyczne i w stonowanych barwach. Mogą jednak łączyć w sobie te wszystkie wyżej opisane pomysły! Wasze zaproszenia ślubne w stylu boho mogą być też w jasnych barwach lub wręcz przeciwnie, mogą być multikolorowe i bardzo radosne.

zapiszzaproszenie ślubne ze zdjęciem
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

 

Zachęcamy do odważnych decyzji!

W końcu ślub i wesele, to jedyny taki czas w życiu!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!